Skocz do zawartości

Pojazd 3d: "Strat revolver" bike concept


Gość strat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

podrzucam cosik po dluuugiej przerwie - moglbym powiedziec, ze to jeszcze nie finalny render, ale wiecie jak to bywa, wiec nie bede sciemnial, bo juz nowe pomysly w glowie :). Nie bijcie za mocno :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam. no calkiem ladnie. tylko jak na moj gust to szyba jest za bardzo "polozona" i prawy reflektor(jego czesc) wyglada jak by sie troche roznil od tego widocznego w calosci(ale to tak na marginesie:) ogolnie spoko. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan motorow :), stwierdzam ze jest ladnie wykonany w szczegolnosci rama, oraz materialy tlumika, i reflektorow. natomiast plastiki (owiewki) sa brzydkie. I takie dziwne wrazenie odnosze ze przod jest od scigacza a tyl od jakiegos motoru turystycznego :]. Ale ogolne wrazenie jest dobre :]

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

a pokaż siatkę i render bez materiałów z dobrym oświetleniem, bo coś mi się wydaje, że straaasznie krzywa jest ta siateczka, tylko render ją mocno maskuje. Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle, chociaż lakier odstaje bardzo od reszty materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie cos w przednej oponie nie podoba wydaje im sie zybt matowa i napisy na niej tez jakby rozmyte - mozliwe jednak ze mi sie tylko tak woczach juz rozmywa bo ostatnio prawie nie wstaje od ekranu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za konstruktywna jakby nie patrzec krytyke. To jajko pozostanie juz chyba takie jakie jest, za to nastepny powali na kolana :). Zgadzam sie z wiekszoscia uwag - tak to jest jak sie robi model siadajac co kilka dni na 1-2 godzinki do komputera. Ocena proporcji i stopnia gotowosci modelu itd.jest wobec tego jak wiecie nie zawsze trafna. (zwlaszcza ze w robocie dziergam low-poly od rana do wieczora) Dzieki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam sie troche na motorkach(sam mam ściga gsxra 750) .Tak więc moje uwagi :

- co to za motor podobny do kawy i hayabusy ale to nie żaden z nich

- opona z przodu za gróba powinna być 120/70

- rączka z tyłu jest z kopana za cienka i jakaś kańciasta

- silnik nie ma takiego kształtu i co to za napis strat

- siedzenie też jakieś dziwnie wypukłe

- kierunki do dupy

ale całkiem całkiem, sam bym lepiej nie zrobił :-)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do tych uwag, ponadto te napisy na kołąch zawsze mnie śmieszą bo robią je najczęściej użytkownicy, opony fabryczne nie mają takich. Spawy na ramie wyszły w dziwnych miejscach, jakby był po wypadku. Napis na silniku to przesada. Jednak całość wygląda fajnie i efektownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa pracka. Sam kiedyś próbowałem modelować motor i wiem, że to cholernie ciężka sprawa. Przyczepie się jednak do wyglądu felgi/obręczy (nie wiem jak to się w motorach nazywa, nie znam się) i tarczy hamulcowej. Nie chodzi mi tu o kształt tylko o materiał, jest taki jakiś... no mi się nie podoba :P Ale pozatem motor spox :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac wszystkim racje bo kierunkowskazy za jakies dziwne,nastepnie zauwarzylem ze pzedni blotnik przykrecony jest bezposrednio nie do ale w amortyzator (no nie wiem ale jeszcze takiego rozwiazania nie widzialem w zadnym motorze:),szyba nie sprawia wrazenia ze jest szyba, a bak wg. mnie od strony siedzenia jest troche za wysoko wyprofilowany.To na tyle poza tym reszta mi sie bardzo podoba:) Trzymaj tak dalej!!!PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

MI się podoba nie będę się do niczego czepiał!

 

Widzę że musiałeś troszku pracy włożyć w to.

 

Najbardziej podobają mi się teksturki!

 

czekam kiedy powalisz nas z nóg!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslę:"wejdę na forum max3d.pl, postatsuję trochę..." i widzę nową rekomendację. Cóż, genialna robota!! Nie mam żadnych uwag( no może poza siedzeniem i miejscem w okolicach baku). Gratulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności