Skocz do zawartości

Strona Parafialna (Ad maiorem Dei gloriam)


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

no wiec ostatnio pracowalem nad strona parafialna . Ogolna idea koncepcji zalozen byla taka (sam ja wymyslilem :D) zeby stworzyc pewien klimat -taki ztonowany...Stronka jak widac wykonana w starym stylu. No coz pozostawiam wam do oceny

http://www.parafianmp.prv.pl

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heheh nie procesu nie bedzie

eax to moj brat ;] dostalem pozwolenie od niego , tym bardziej ze to ja pracowalem przy teksturkach w kosciele. Niedlugo powstanie watek w dziale animacja ,ale powoli powoli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle muszę pomarudzić :]

 

- Pod Operą się krzaczy

- szeryfowa czcionka

- przepyyych, hehe :]

- niespójne graficznie, cała oprawa całkiem ładna a już nagłówki poszczególnych działów koszmarne, np. "dla dzieci" (tweety, widziałeś ? :])

albo "drogowskaz", no koszmar poprostu...

- za mocne kontury

- typografia w części tekstowej ogólnie (czcionka w menu jest ok, pasuje do klimatu :) )

- przyciski "play" i "stop" do wymiany :)

- dał bym niej czerni

 

Generalnie brakuje nieco spójności w całej strone, gł. jeśli chodzi o kolory i czcionki, można jeszcze nad tym popracować, może zrobić prościej...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy to byscie tylko palili i procesowali :P Caspik mi pomagal przy teksturach to fakt, nie tylko zreszta tutaj ale przy kamienicy tez. Mi to idzie znacznie wolniej niz jemu, ja jako ze modeling juz nie jest u mnie tragiczny bede sie bral za PostProdukcje i animacje... no chyba dzisiaj zalozymy watek w dziale animacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede juz stronki poprawial uwazam ja za skonczona. Dam se siana z tym, za duzo roboty. Bez sensu robic od nowa bo jak za 0,5 roku Layout sie znowu zmieni .Bardziej postaram sie przy nastepnym. Teraz postaram poswiecic sie wiecej czasu na animke o ktorej pisal powyzej eax .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie jak znajde czas to zmienie ;] narazie mi sie nie chce (leniuch ze mnie) .

Dzieki za uwagi Vorek , na przyszlosc bede pamietal . Hehe no tak , tak se pomyslalem zeby wrzucic jednego z forumowiczow na stronke i umiescilem tweety'ego w dziale dla Dziecie :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze napiszę że jak będziesz zmieniał tą czcionkę to poeksperymentuj z georgią, czcionka szeryfowa ale projektowana pod wyświetlanie na monitorze i powinna lepiej pasować do klimatu stronki niż verdana :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się nie podoba pare drobiazgów np brak tekstury na tle, ta czerń dobija :) Druga rzecz to ramka wbudowana lub tabelka bo nie wiem co zastosowałeś (nie chce mi się przyglądać głębiej) jest na 1/3 tego co powinno być bo nad nią i pod nią jest wolne miejsce w której powinna rozciągać się ramka a ja tu widze tylko dziure :P A tak ogólnie to wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z ta ramka wbudowana jest maly PROBLEM. Nie moge dobrac odpowiednich parametrow wielkosci tej ramki wiec po prostu dalem 100%x100% i jak widac jest problem ktory trzeba naprawic, pobawie sie z tym , bo akurat przy tym nie bedzie za duzo roboty.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to masz racje mozna bylo rowniez we Flashu robic. Jednak przyzwyczailem sie do robienia zwyczajnymi metodami ;]. We flashu bylo by duzo roboty -jak dla mnie bo pro to ja nie jestem. Wszystko by mi szlo 20x wolniej od innych hhe. Nie mialem zbyt wiele czasu musialem zrobic stronke w 2 dni. Wiec bardzo sie spieszylem wiec stronke uwazam juz za zamknieta. Ale nastepna raczej zrobie we Flashu , pewnie rzeczywiscie bedzie efektowniejsza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności