× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 197

Wątek: Polski Turbosquid?

Slice of Life
    Awatar nielot007
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    o chyba wysle ten formularz w sumie co mi szkodzi :)
    juz sprzedalem dwa modele lacznie 60$ a wystawilem tylko dwa umieszcze wiecej i bedzie git :D
    Jesus Christ can't touch you

Memberator
    Srebrna Galeria
    Awatar JohnZi
    Podziękowania

Domyślnie

pecet dokladnie tak, mozna szacowac ze przy takiej ilosci modeli i komentow mogl niezle wyciagnac:) trzeba bedzie cos wymyslec

Cesarz Obciachu
    Awatar arev
    Podziękowania

Domyślnie

Przestańcie sikać nad tym jak dużo jakiś gość mógł zarobić na TS i sami zacznijcie coś sprzedawać :]

kk
    Srebrna Galeria 2D Award
    Awatar Master Kiełbaster
    Podziękowania

Domyślnie

eee lepiej zacząć pracować w kopalni soli w iranie- wyciągają 1-2$ dziennie. Na ts jest to raczej nie możliwe :P
    456

Slice of Life
    Awatar nielot007
    Podziękowania

Domyślnie

master hehe no wiadomo ze kokosow sie nie zarobi ale zawsze pare groszy wpadnie do kieszeni chocby na browara :D
    Jesus Christ can't touch you

Memberator
    Srebrna Galeria
    Awatar JohnZi
    Podziękowania

Domyślnie

eee nie moge pic piwa za mlody jestem:( btw zrobmy w pare osob wirtualne miasto. Tam po 1000 baksow chodzi:D bedziemy mieli na skrzynke kubusia:P

kk
    Srebrna Galeria 2D Award
    Awatar Master Kiełbaster
    Podziękowania

Domyślnie

już jedne było :*** a po podzieleniu łupów na lizaka dla każdego nie starczy :p.
    456

Member
    Awatar Siadly
    Podziękowania

Domyślnie

Na początku przepraszam na odświeżenie tematu, ale nie chcę zakładać nwoego, a widzę, że tutaj jest duży temat n/t turbosquida.

Jakiś czas temu wystawiłem tam model, tak dla testu. No i mam problem z tymi papierami. Wysłałem im W8-BEN, ale twierdzą, że potrzebują oryginalnie podpisanego dokumentu i mam to przesłać im pocztą. Druga sprawa, to fakt, że podobno od początku 2008, potrzebny jest W7 aby płacić podatek 10% a nie 30%. Wypełniał już ktoś ten formularz? No i jest tego typu kwestia, że na W8 nie wymagali daty urodzenia. Na W7 już wymagają, a ja jeszcze nie mam 18. Czekać do 18stki (w sumie nie tak daleko) i dopiero wysyłać W7, czyli liczyć na szczęście i że przyjmą papier od niepełnoletniego?

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

nie licz na szczęście, oni ślepi nie są a umowa z niepełnoletnim to dla nich ryzyko.

Cyberpunk
    Awatar Levus
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Siadly Zobacz posta
    Na początku przepraszam na odświeżenie tematu, ale nie chcę zakładać nwoego, a widzę, że tutaj jest duży temat n/t turbosquida.

Jakiś czas temu wystawiłem tam model, tak dla testu. No i mam problem z tymi papierami. Wysłałem im W8-BEN, ale twierdzą, że potrzebują oryginalnie podpisanego dokumentu i mam to przesłać im pocztą. Druga sprawa, to fakt, że podobno od początku 2008, potrzebny jest W7 aby płacić podatek 10% a nie 30%. Wypełniał już ktoś ten formularz? No i jest tego typu kwestia, że na W8 nie wymagali daty urodzenia. Na W7 już wymagają, a ja jeszcze nie mam 18. Czekać do 18stki (w sumie nie tak daleko) i dopiero wysyłać W7, czyli liczyć na szczęście i że przyjmą papier od niepełnoletniego?
    Jak Ci niewiele brakuje to w czasie oczekiwania zrób kilka modeli:D:D:D
    Myślę, że to dość rozsądne wyjście, zakładam, że grunt Ci się pod nogami nie pali w pogoni za gotówką, szczególnie, że i tak od razu wiele nie zarobisz, a z większą biblioteką modeli masz większe szanse.

Ciekawi mnie, kiedy wszyscy chcący wejść na rynek komercyjny zaczną płakać za powrotem do niekomercyjnej grafiki:p

Uprawnienia umieszczania postów