Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 100 z 104 PierwszyPierwszy ... 50909596979899100101102103104 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1000 z 1035

Wątek: Co czytacie?

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Shantaram, Gregory David Roberts - świetna fabularna o złodzieju banków z Australii który zwiał do Indii i wylądował w Bombajskich slumsach. super wciąga wieczorem po pracyu
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Aktualnie kolejną część Gry o Tron Wciągnęło mnie na maksa.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ma ktośjakąś ciekawą książkę nt. prawa autorskiego, podatkowego? Jakaś skarbnica kierowana do człoweika a nie prawnika - wiedza pomocna w budowaniu i kierowaniu firmą.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja polecam "Twardzi żydzi" - dobra reporterska książeczka z fabularnymi elementami traktująca o nowojorskich żydowskich gangsterach z lat 20, jak ktoś lubi ojca chrzestnego to na pewno się wkręci. Coś w stylu Gommory, choć dużo lżejsze.
    Pozdrawiam i polecam: księgowa praca

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Blackout, Zero, Helisa na tapecie.
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Ma ktośjakąś ciekawą książkę nt. prawa autorskiego, podatkowego?
    niestety od jakiegos czasu brak porywajacych lektur w tym gatunku

jezeli myslisz o poprawieniu swojej wiedzy w celu prowadzenia firmy, to mozesz obadac bloga jak prakreacja.pl albo moje kompendium poprawie.pl

reszta jest dosyc zawila, bo rozne ustawy i nowelizacje tworza coraz bardziej zawile potwory. Jezeli masz naprawde zaciecie moge polecic lektury typu 'prawo ... z komentarzem' ale tam w komentarzach jezyk jest jeszcze bardziej zawily niz sama ustawa, bo to czesto czysty samogwalt jakiegos profesora.

Mam gdzies na dysku chyba dawno skonczony 'ludzki' komentarz do umowy o dzielo - tlumaczacy co oznaczaja poszczegolne zwroty i jak je czytac jezykiem ludzkim. Wyglada na to, ze zapomnialem to w ogole wrzucic na serwis wiec jak chcesz puszcze Ci PW jak to ogarne w weekend.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jasne, było by spoko gdybyś mi to przesłał. Twój serwis czytam i zaglądam i bardzo sobie cenię. Obczaję jesze ten prakreacja.
    Dzięki.

Ja myślałem co a'la Prawo for dummys Ale wierzę, że ma
    Nie chce mi się studiować grubych ksiąg, z których i tak w większości nie zrozumiem.
    Jak czytałem medyczną książkę o anatomii, to do głowy wchodziły mi tylko rzeczy istotne z artystycznego punktu widzenia, reszta rozbijała się o mur. Dla tego myślę, że z prawem było by podobnie, a nawet gorzej :/

Member
    Awatar Elzbieta
    Podziękowania

Domyślnie

Jeżeli ktoś się interesuje tematyką Fantasy to polecam sagę Miecz Prawdy autorstwa Terry'ego Goodkinda. Najlepsze w niej jest to, że zawiera aż kilkanaście tomów, a uwierzcie mi - kiedy już zaczniemy czytać to nie będziemy mogli przestać.
    1) Żona ma zawsze rację
    2) W razie wątpliwości patrz punkt pierwszy.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

wyklady Alana Watts'a i literatura Emila Ciorana - jezeli komus brakuje dwubiegunowych postaw
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cioran? Wow! Nie sądziłem, że w czasach gdy ludzie pod niebiosa wychwalają Steve'a Jobsa, ktoś jeszcze pamięta o wyzutym z wszelkiej nadziei Cioranie.
    Poza tekstami samego Ciorana nieźle czyta się Rozmowy z Cioranem. Jest to zbiór wywiadów, a sama książka ukazuje momentami bardziej hmm... optymistyczną stronę Ciorana. Choć w jego przypadku słowo optymizm to ogromne nadużycie.

Uprawnienia umieszczania postów