Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 101 z 103 PierwszyPierwszy ... 519196979899100101102103 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1001 do 1010 z 1021

Wątek: Co czytacie?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    wlasnie po wszystkich książkach o samodoskonaleniu warto czasem spojrzeć na życie oczami pesymisty i mizantropa.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

teraz 100 lat samotności

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

"ZERO" - jedna z książek typu "must read". Scenariusz najbliższej przyszłości od której nie uciekniemy, a ktora już dzisiaj po części się realizuje. Bardzo dobra pozycja. Polecam
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Mozesz podac autora bo nie wiem czy to ta sama, ktora mi ktos juz polecal.

Audiobook Echopraxia aktualnie w uszach. Sf. Podobno Slepowidzenie tego samego autora wypadaloby najpierw ale zachecilem sie po rozmowie ze znajomym.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta

Audiobook Echopraxia aktualnie w uszach. Sf. Podobno Slepowidzenie tego samego autora wypadaloby najpierw ale zachecilem sie po rozmowie ze znajomym.
    Ślepowidzenie znacznie lepsze, bardziej klimatyczna, poza tym nie wiem czy Echopraxia bez wcześniejszych wątków będzie do końca zrozumiała. Tka czy inaczej obydwie warto sprawdzić.
    OT: podziwiam audiobooki, bo jako wzrokowiec po nastu minutach tracę wątek w nich

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Tez tak mialem z audiobookami. Ale nauczylem sie nie odplywac lub pauzowac jak chce odplynac. Zwykle pauza soe sprawdza i pozniej mozg sam wraca do sluchania. Spora zaleta jest przyspieszenie, Echopraxie slucham na 150% bo jest skomplikowana i dosyc nowa ale pospolity jezyk spokojnie mozna lykac na 200%

Member

Podziękowania

Domyślnie

"Pan Lodowego Ogrodu" - doskonałe niby fantasy/niby sci-fi. Fajna, mistrzowsko domknięta historia. Polecam.
    Jakie życie taki wrap.

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    .
    "Zero" Marc Elsberg
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Chciał bym Wam polecić do poczytania coś dla mnie absolutnie niesamowitego. Sam przeczytałem i jestem pod ogromnym wrażeniem. A konkretnie trylogię fantasy "Zrodzony z mgły" Brandona Sandersona. Autor stworzył absolutnie wyjątkowy świat fantasy. Nie znajdziecie w nim żadnych zapożyczeń od Tolkiena, jakie można wszędzie zobaczyć (żadnych elfów, krasnoludów, orków itp). System magii jest tak odmienny od wszystkiego, co czytałem gdziekolwiek indziej, że aż nie do opowiedzenia. Początkowo wszystko wydaje się niezrozumiałe, ale z biegiem czasu czytając coraz dalej wszystko zostaje pięknie wyjaśnione. Do tego dodajcie sobie świetną fabułę, która zaczyna się niewinnie od drobnostek, a później ciągle rośnie, zaskakujące zwroty akcji, a żeby było mało, każda część kończy się takim zwrotem, że wszystko odwraca się o 180 stopni. Zakończenie ostatniej części powoduje walnięcie szczęki o podłogę Cała trylogia opowiada jedną WIELKĄ historię, ale jednocześnie każda jest zamkniętą całością.
    Myślę, że nie przesadzę, jak napiszę, że Sanderson jest najlepszym autorem od czasu Tolkiena. A nie chcę wyjść na heretyka, ale jak dla mnie - jest od niego lepszy
    PODOBNO wszystkie książki Sandersona są takie. Ale jeszcze innych nie miałem okazji przeczytać. Sama trylogia jest częścią większego cyklu "Ostatnie imperium"
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kroopson Zobacz posta
    "Pan Lodowego Ogrodu" - doskonałe niby fantasy/niby sci-fi. Fajna, mistrzowsko domknięta historia. Polecam.
    Również polecam, wszystkie 4 tomy naprawdę dobre. Vuko Drakkainen nie mniej charakterystyczna postać niż Geralt z wiedźmina

Od siebie polecam jeszcze "Kłamca" Jakuba Ćwieka. Przyjemnie się czyta i historia bardzo wciągająca.
    Wszyscy ludzie są ważni, ale najważniejsi są Ci, których widzę po przebudzeniu. księgowa Kraków

Uprawnienia umieszczania postów