Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 103 PierwszyPierwszy 12345671252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1021

Wątek: Co czytacie?

Karawan
    Guest

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    wiem ze to dla niektorych herezja ale ja wole film od ksiazki, chyba ze wzgledu na szybsza akcje i muzyke

Member
    Awatar Lucas
    Podziękowania

Domyślnie

A ja dużo bardziej wolę książkę, mogłem odrazu obejrzeć LOTR ale najpierw książkę przeczytałem i dobrze - po przeczytaniu film nie wydawał mi się już taki ql jak o nim mówili a gdybym najpierw obejrzaj film to pewnie książkę też już raczej gorzej by się czytało (gorzej w sensie - nie wciągała by tak).

Member

Podziękowania

Domyślnie

moja ostatnia ksiazeczka to :
    Clive Barker \"POWROT Z PIEKLA\" mroczne klimaty......po prostu cudo.....:]

Member
    Awatar dr Ug
    Podziękowania

Domyślnie

Ja w wiekszosci nie wychodze poza Kinga i Mastertona. Chociaz ostatnio z wypiekami na twarzy polykalem \"Inni\" Jamesa Herberta

Jezeli mialbym cos polecac (poza Kingiem, bo jego nie trzeba polecac) to \"Nekroskopa\" Briana Lumley`a.

5 grubych ksiag historii nekroskopa, czlowieka ktory jest jedyna na swiecie osoba potrafiaca sie komunikowac ze zmarlymi. Oni sami nie moga ze soba sie porozumiewac, wiec bohater jest ich jedynym lacznikiem i rozmowca. Zrobia dla niego wszystko, zeby tylko z nimi pogawedzil... ))
    Jezeli ktos lubi historie o wampirach to musi ja przeczytac!

Powstala druga edycja z beznadziejna okladka. Szkoda ze nie powtorzyli tej z pierwszego wydania. To juz klasyka

http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.glowna?str=fis264960&skad=uzkmucpmny

Uff... ale zareklamowalem

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja skończyłem 4 tom \"Mrocznej Wieży\" Kinga i w oczekiwaniu na piąty tom czytam wszystkie powieści tego autora jakie są w jakiś sposób związane z Mroczną Wieżą

[Post został wyedytowany: 6-8-2003 by Toxic]

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dobra a teraz ja zadam pytanie.....Kto przeczytal Harrego Pottera.......??

Ps. JA przeczytalem.....i musze powiedziec ze byl zajebisty i czekam az zostanie opublikowany nastepny tom w Polsce.......

Member
    Awatar Lucas
    Podziękowania

Domyślnie

Toxic, są jakieś książki związane z tą serią?. Możesz napisać co znalazłeś?.

Połki
    Guest

Domyślnie

Ja ostatnio przeczytałem \"29,99zł\". Nie pamiętam autora, ale książka była wypasiona. Opowiada o gościu, który pracuje w dużej agencji reklamowej i opisuje jak to wszystko działa i jakie historie się zdarzają w takich sferach. Wszystko co zostało opisane, oparte jest na faktach. Może niezbyt dobrze ją zareklamowałem, ale nie chcę zdradzać treści. Polecam również \"Alchemika\", \"Czerwony Imbir\", a dla masohistów Erich Fromm - \"Anatomia ludzkiej destrukcyjności\", lub \"Siódmy kandydat\" Kropiwnickiego. Aha z lektór szkolnych, to zajebista jest \"Mistrz i Małgorzata\"

Pozdro[piwo]

Karawan
    Guest

Domyślnie

1) Na pottera mam uczulenie
    2) Ja polecam \"TAJNE SPRAWY PAPIEŻY\", mozna sie duzzo dowiedziec (cos dla antyklerykalow jak ja)

Member

Podziękowania

Domyślnie

wow.......KARAWAN masz moze w pdf albo na pc....ta ksiazke ??? pozycja numer 2 ......

Uprawnienia umieszczania postów