Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 49 z 102 PierwszyPierwszy ... 3944454647484950515253545999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1011

Wątek: Co czytacie?

Member
    Awatar mrozik26
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    A ja ... nie spodziewał bym sie a tu zainteresowała mnie książka Johna Grishama (takie prawnicze sensacje i thrillery pisze) tytuł to "Zaklinacz Deszczu" była za 10 zł ^^
    ... Dziwny jest teeeen ... Świaaaaaat ! ...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio "Gra anioła" Carlos Ruiz Zafon, książka ma świetny klimat, jak tylko znajdę czas sięgnę po "Cień wiatru", ale pewnie szybko to nie nastąpi... ;/

marmulin
    Awatar kamil.ochel
    Podziękowania

Domyślnie

o jezu ja mam z Johnem Grishamem zle wspomnienia :P w sensie ze musialem go przez 3 tygodnie sluchac jak moj wujek z ktorym wtedy jeszcze mieszkalem robil ksiazke audio "ostatni sedzia"

a ja sobie ostatnio przeczytalem "Niezwyciezonego" Lema ^^
    Whatever works.

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

Lem dobry A jego książka "Szpital przemienienia" jeszcze lepszy. Coś z horroru, spychologii, dramatu... jedna z najlepszych książek jakie czytałem. No i Lem bez SF
    Mini folio "Sztuka bez dobrego rzemiosła jest tylko kaprysem twórcy. Nie dyskutuję o kaprysach."

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar hcpiter
    Podziękowania

Domyślnie

Mechaniczna pomarancze dostalem, ale czeka na swoj czas specjalny
    A tak Coben`a "Nie mow nikomu" Ciekawa i zaskakujaca, ale jednak "Spisek Akwitanii" bardziej trzymal w napieciu.
    No i mecze w wolnym czasie "Gargulca" Andrew Davidson`a, jednak wolnego czasu jak na lekarstwo wiec powolutku idzie niestety.

Polecam wszystie wymienione

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

A Stiega Larssona ktos czyta? Ja zaczalem od drugiej czesci i nie moge sie oderwac o dziwo. Gdy tylko skoncze zabieram sie za pierwsza

prrrszalony: Wielki Marsz jest mega. Czytalem wieki temu, ale pamietam, ze wciagnalem nosem za jednym posiedzeniem

Morgan Industries
    Awatar SBT77
    Podziękowania

Domyślnie

Ja ostatnio nic nie czytam... No może nie nic - podręcznik psychologii społecznej, ale to raczej nie to chodzi :P
    Jak jeszcze czytałem, to siedziałem głównie w Lemie - z książek - "Solaris", "Eden", "Niezwyciężony", a z opowiadań polecam szczególnie "Terminus". Świetne opowiadanie, mało co mnie tak ruszyło w życiu jak to...
    No i Vonneguta lubiałem sobie poczytać - ale bardziej od sztandarowej "Rzeźni" wzięła mnie "Pianola". Musiałbym "Kocią kołyskę" przeczytać, jakoś nigdy mi się nie udało za to zabrać, a ponoć dobre...
    Bla bla bla bla bla...
    A samo się nie namaluje.

lukaszhachula.com
    Awatar streaker
    Podziękowania

Domyślnie

A ja doszedłem do wniosku, że trzeba odrobić zaległości w klasyce literatury, ostatnio przeczytałem Mistrza i Małgorzatę, teraz czytam Hrabiego Monte Christo, a w kolejce leży m.in. Opowieść Wigilijna.

Spróbować też chcę tak polecanego Pratchetta. I za Lema też się wezmę
    "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar JunioR
    Podziękowania

Domyślnie

Opowieść Wigilijna jest mega
    Obecnie walczę z "Mechaniczną Pomarańczą" i na razie jest 1:0 dla Alexa bo czasami wydaje mi się, ze czytam coś tłumaczone translatorem i muszę jedna stronę z 2 razy powtarzać.

Do or die.
    Awatar bartolomeo
    Podziękowania

Domyślnie

hehe...
    Fajnie ejst jak się zna trochę rosyjski podczas czytania MP. Fajne zwroty są i przyjemnie się to wtedy czyta... malczyki... Dawno już tego nie czytałm. trzeba sobie przypomnieć, bo książka bardzo dobra Czytałem chyba w liceum i na maturze o niej opowiadałem.
    fullDome animator.

Uprawnienia umieszczania postów