Strona 94 z 101 PierwszyPierwszy ... 44 848990919293949596979899 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1006

Wątek: Co czytacie?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    No masz! Swego czasu próbowałem w ramach nauki angielskiego. Ale poległem na trzeciej stronie. To chyba jednak nie jest dobra książka dla raczkujących anglistów.
    to raczey w UK część testu licealnego (coś jak matura). Tekst jest bardzo trudny i ma (w teście) na celu rozpoznać umiejętności zrozumienia opisów. Ale faktycznie taka krótka mała książeczka aż zachęca do sięgnięcia po nią na początku edukacji. Aktualnie czytam na głos i wysyłam nagrania nauczycielowi, by omawiać fonetykę. Naprawdę wyzwanie. Ostatnio audiobook Animal farm (Folwark zwierzęcy) w busie na lotnisko połknąłem. Całkiem lekka lektura do szlifowania języka i poznania klasyków.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Ale faktycznie taka krótka mała książeczka aż zachęca do sięgnięcia po nią na początku edukacji.
    Tak dokładnie było. Takie było myślenie. Ksiązka cienka- todam radę.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja ostatnio przysiadłam do Polskiej fantastyki. W tej chwili czytam"Pan lodowego ogrodu". Historia całkiem ciekawa, zwłaszcza, ze podzielona jest na 2 historie różnych osób, które potem się łączą
    Obecnie freelancer. Pracuję w finansach, pomagam w rozliczeniach pit 37 itp.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fajne propozycję tu znalazłem dzięki!

Member

Podziękowania

Domyślnie

"Dziewczyna z pociągu" Polecam!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jaką książkę polecicie osobie początkującej do nauki angielskiego? (po angielsku oczywiście).

Dla kobiety.

Member
    Awatar gnacik
    Podziękowania

Domyślnie

Wszystko zależy jaki jest aktualny poziom. Jeżeli coś tam kuma to od siebie polecam oglądać seriale...

Świetna sprawa na obycie się z językiem, a jak czegoś się nie zrozumie to wystarczy poruszyć myszką i najechać na napisy i wyskakuje tłumaczenie danego słowa/zdania.

Pozdrawiam,
    Janusz
    Ostatnio edytowane przez Adek ; 30-11-16 o 10:26
    Makieciarz na forum graficznym: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=85974 :-)
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Penguin ma specjalne wydania - np. 1000words - gdzie wszystko jest napisane bardzo ograniczonymi slowami.
    Ksiazki dla dzieci tez mozna wciagnac, szczegolnie, ze jest na sieci sporo uzywanych i tanich.

Jak juz ktos sie czuje pewniej - Animal Farm Orwela napisane bardzo prostym jezykiem.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za podpowiedzi!

Member

Podziękowania

Domyślnie

7Ew - Arcy doskonała powieść Science fiction (przy czym znacznie bardziej science niż fiction). Dla ludzi którzy lubią Marsjanina i Kerbal Space Program pozycja obowiązkowa. Dawno żadna książka tak mi nie weszła do głowy.
    Jakie życie taki wrap.

Uprawnienia umieszczania postów