Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 95 z 103 PierwszyPierwszy ... 458590919293949596979899100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1027

Wątek: Co czytacie?

Member
    Awatar vrocker
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Kroopson Zobacz posta
    7Ew - Arcy doskonała powieść Science fiction (przy czym znacznie bardziej science niż fiction). Dla ludzi którzy lubią Marsjanina i Kerbal Space Program pozycja obowiązkowa. Dawno żadna książka tak mi nie weszła do głowy.
    Pare lat temu zaproponowałeś cykl Przestrzeni Objawienia, wchłonąłem niemal od razu te kilka tomów choć nie łatwo to zdobyć. Musze przyznać że to jeden z najlepszych cyklów scifi jakie czytałem. Bogactwo opisanego świata bez problemu obdzieliło by pomysłami kilka gier od cyberpunka po kosmicze symulacje, a "7ew" wlasnie sie czyta

Member

Podziękowania

Domyślnie

Obecnie czytam książkę "Pustki"

Member

Podziękowania

Domyślnie

Osada - Kir Bułyczow
    Hm - akurat tak się stało że Ciemny Eden czytałem jako pierwszy i faktycznie jest on mocną zrzynką z Osady, ale wydaje mi się bardziej strawny, zwłaszcza język i opis problemów z krzyżowaniem wsobnym w społeczeństwie wywodzącym się z trójki pierwotnych osadników. Ale Kir wyznaczył jednak kanon.

...

Ok - wczoraj do 2 nad ranem czytałem Osadę, nie mogłem przestać aż do ostatniego zdania. Genialna książka, bardzo w stylu Bułyczowa. Fajnie się czyta Sci-Fi z lat 80-tych w wydaniu rosyjskim

Bardzo polecam.
    Ostatnio edytowane przez Kroopson ; 04-01-17 o 06:27
    Jakie życie taki wrap.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja nabyłem książkę Michaela Herra - "Depesze". Reportaże z czasów wojny w Wietnamie. Polecam!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Obecnie podczytuję blogi tematyczne. Kulinarne, jeśli czuję wenę do gotowania, albo inne, w zależności od potrzeb. Mój niedawny typ to blog https://notebooki.pl/blog w którym jest sporo o popularnej elektronice i różnicach pomiędzy dostępnymi urządzeniami. Można się też sporo dowiedzieć, na co zwracać uwagę przy kupowaniu laptopa.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Jeszcze sie nie otrzasnalem po 'Najbogatszy Czlowiek w Babilonie' chcialbym miec znow 20lat i dostac ta ksiazke w rece. O pieniadzach.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    Jeszcze sie nie otrzasnalem po 'Najbogatszy Czlowiek w Babilonie' chcialbym miec znow 20lat i dostac ta ksiazke w rece. O pieniadzach.
    mam 24 jest jeszcze ratunek ?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

audiobook to jakies 2h (w kazdym razie ang wersja) wiec mozna sprawdzic

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    Na pewno znajdziesz jakis inny poradnik z serii "jak zostac milionerem", ktory opisuje krotsza droge do bogactwa .

Ja, porzuciwszy nadzieje na wielki majatek wzialem na warsztat "The Field Guide to Knots" i ucze sie wiazac koniec z koncem. To na prawde dziala!

A dla relaksu ostatnio postanowilem zerknac na klasyke SF bo wpadla mi w rece "Miliard lat przed koncem swiata" Strugackich. Smaczne, mimo ze nie jestem fanem SF.
    Ostatnio edytowane przez Nezumi ; 20-01-17 o 04:43
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Na pewno znajdziesz jakis inny poradnik z serii "jak zostac milionerem", ktory opisuje krotsza droge do bogactwa .
    och ta ksiazka opisuje jedynie jak traktowac pieniadze i czas, bez wzgledu na to ile ich masz.

Aktualnie czytam Oliviera Twista. Naprawde swietnie napisana. Czytam wersje angielska i jest bardzo trudna, szczegolnie bogate fragmenty pisane ironicznym i sarkastycznym tonem.

Nie wiem czy polecalem Dzienniki Goebbelsa - czytam tylko jak jestem w Polsce. Niektore cytaty mroza krew. Mamy okazje czytac zapiski osoby ktora (wg. dat z pamietnika) za 10 i mniej lat bedzie decydowac o losach III Rzeszy. Fascynujace na swoj sposob.

Uprawnienia umieszczania postów