Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 96 z 102 PierwszyPierwszy ... 4686919293949596979899100101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1011

Wątek: Co czytacie?

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @olaf Aaaa, jak bez wzgledu na to ile ich masz to chetnie zerkne. Wiesz, jak slysze, ze ktos - nawet milioner - napisal ksiazke o tym jak KAZDY moze zostac milionerem to mi sie slabo robi. To juz predzej uwierze ze mozna sie karate z ksiazki nauczyc. W weekend.

Historia III Rzeszy ogolnie jest fascynujaca - patrzac na to co sie dzieje w Stanach teraz mam nadzieje ze jednak sie nie powtorzy.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Chodzi o sposób myslenia, do którego nie każdy będzie miał odwage się przekonać. O tym mowia glownie te książki. To tak samo jak kupic ksiazke o kształtowaniu własnego ciala, a mimo to nie mieć odwagi, zaparcia, pomysłu i sily by jednak to wdrozyc. Ja osobiście polecam "Zapomnij o pieniądzach, i bogac się" Boba Proctora. Bardzo dobra ksiazka na początek dla każdego kto chce cos zmienić w swoim zyciu. Ja caly czas wprowadzam te zmiany i to działa.
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

To juz predzej uwierze ze mozna sie karate z ksiazki nauczyc. W weekend.
    Mam podobne podejście. Ta książka, to zbiór przypowieści z Babilonu, popularne wśród finansjery XX wieku. Cos czego chciałbym być nauczony jako dziecko lub odkryć sam za młodu, bardziej niż poradnik jak zostać milionerem.

to co sie dzieje w Stanach teraz mam nadzieje ze jednak sie nie powtorzy.
    bez watpienia czasy staja sie coraz ciekawsze.
    Czytanie wspominek Goebelsa, ktory pisze, ze gdyby mial w tym kraju cos do powiedzenia, panowie X,Y i Z jechaliby w wagonach bydlecych, datowanych na 1928r
    Albo wpis, ze na nowy rok wrozyli z olowiu (my wrozymy z wosku w Andrzejki) i wyszedl mu orzel z rozpostartymi skrzydlami z refleksja czy to jest zapowiedz czegos wielkiego dla niego i Niemiec brzmia niemal jak wyrezyserowane.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Beksińscy. Portret Podwójny
    Ostatnio edytowane przez kubaczek ; 06-02-17 o 21:59

Member

Podziękowania

Domyślnie

"Siewca wiatru"
    Zapraszam na: http://namierz.com.pl

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

"Lampiony" Katarzyny Bondy. Co prawda to trzecia część kwadrologii (choć póki co jeszcze trylogii, bo czwarta się pisze), ale chyba żadna książka mnie tak nie pochłonęła. Przeczytałem 370 stron naraz oO

Tej samej autorki "Zbrodnia niedoskonała" to już prawdziwe sprawy pierwszego polskiego profilera. Mocne, bardzo mocne.

Member

Podziękowania

Domyślnie

"Hardwired" - podobno najbardziej cyberpunkowa książka z całego cyberpunka.
    Jakie życie taki wrap.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Aktualnie "Pustki" Andrew Michael Hurley - wciąga...

Member
    Awatar gnacik
    Podziękowania

Domyślnie

Zygmunt Miłoszewski - Bezcenny ...nie jestem jeszcze nawet w połowie, ale już mogę polecić, świetne :-)

A co do tych książek o milionach monet... myślę, że warto bez względu czy zarabia się najniższą krajową czy po 10k miesięcznie. Gdybym odpowiednio wcześniej przeczytał kilka książek to zapewne udałoby mi się uniknąć wielu problemów finansowych w moim życiu. Po Miłoszewskim przymierzam się do Finansowego Ninja Jacka Szafrańskiego :-)
    Makieciarz na forum graficznym: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=85974 :-)

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

"Znalezione nie kradzione" - tak samo dobre jak "Pan Mercedes". Polecam!
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Uprawnienia umieszczania postów