Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 98 z 102 PierwszyPierwszy ... 488893949596979899100101102 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1011

Wątek: Co czytacie?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ostatnio czytam książki MASY. Na prawdę polecam są do tego fajnego filmy dokumentalne odnoszące się do Polskiej Mafii

Member
    Awatar Dariusz Maruda Jurasik
    Podziękowania

Domyślnie

Ja zafundowałem sobie ostatnio Audiobooka do pracy, a mowa o "Zaklinacz" Roberta J. Szmidt'a i powiem że ogień. Jak ktoś lubi klimaty fantasy i jakąś tam dawkę humoru to polecam.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

w ostatnich tygodniach ksiazki i audiobooki:
    -48laws of power - jak ktos lubil 'Ksiecia' Machvellego lub Sztuke wojny, znajdzie sporo podobnych lekcji ulozonych w 48 rozdialow
    -4 hour work-week - ciekawy poradnik jak pracowac inteligentnie, stale kwestionujac zasadnosc wysilkow (ciezkiej pracy). 2ga czesc ksiazki mi nie odpowiadala - ta mowiaca o faktycznym 4godzinnym tygodniu, ale niektorym moze pasowac
    -how to get rich - Donald Trump - nie ciagna mnie takie ksiazki, ale chcialem lyknac cos od Trumpa, a byl audiobook na YT wiec nie musialem czekac na Art of the deal. Mysle, ze warto czytac ksiazki i autobiografie ludzi u wladzy bez wzgledu na opcje, ale to moje prywatne zdanie.
    Ostatnio edytowane przez olaf ; 13-02-17 o 09:29
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar mandaryn87
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dariusz Maruda Jurasik Zobacz posta
    Ja zafundowałem sobie ostatnio Audiobooka do pracy, a mowa o "Zaklinacz" Roberta J. Szmidt'a i powiem że ogień. Jak ktoś lubi klimaty fantasy i jakąś tam dawkę humoru to polecam.
    Ja ostatnio mam sporo dalekich tras samochodem i z racji rzeczy musiałem przerzucić się na audiobooki. Pierwszą książką jaką wysłuchałem to właśnie "Zaklinacz" Roberta.J Szmidt'a i cieszę się bo bałem się że nie spodobają mi się audiobooki ( miałem wrażenie że słuchając książki wiele się traci w porównaniu do jej czytania) ale nic bardziej mylnego . Sama historia książki powaliła mnie na kolana, potem na twarz a na koniec stwierdzam że to wszystko ze śmiechu Jeszcze długo będę tę książkę miło wspominał!
    Fotografia w innym wydaniu - www.skynetic.pl

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    ale chcialem lyknac cos od Trumpa
    Podal jakies "alternative facts"? Od Trumpa to mozesz najwyzej lyknac "this is going to be yuuuuge, believe me" albo ewentualnie "failing FAKE NEWS media - so biased, SAD". Facet operuje kilkoma zwrotami na codzien, nikt mi nie wmowi, ze napisal ksiazke. Ja bym sie nawet zastanowil czy jakas przeczytal... Ghost writer mu napisal albo tak zwany "wspolautor"
    How to get rich - historia kolesia co dostal "mala pozyczke od taty w wysokosci miliona dolarow".
    To tak jakby czytac rady pani Betsy DeVos a propos edukacji.

Wybacz, nie atakuje tego ze to czytasz tylko jak slysze cokolwiek a propos nowego, wspanialego prezydenta i jego swity to mi sie plakac chce - juz nawet sie nie denerwuje tylko mi smutno. Wiesz co bym chetnie przeczytal? Autentycznie - jak ci bogacze operujacy na codzien milionami moga jednoczesnie byc takimi ignorantami pieprzacymi pierdoly i nie potrafiacymi odpowiedziec na proste pytania. Jak znajdziesz cos o tym to daj znac bo to dla mnie misterium. Nie zartuje.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Tez uwazam, ze jest idiota. Traktuje to jako studium przypadku, ktore ma mnie nauczyc lepszego zrozumienia ludzi, ktorych nie roumiem i sie nie zgadzam.

Jak znajdziesz cos o tym to daj znac bo to dla mnie misterium. Nie zartuje.
    Mysle, ze ksiazki Napoleona Hilla i 48 laws o power odpowiadaja na te pytania.
    Sam uwazam, ze dwie najprostsze rzeczy w zyciu to doskonale cialo i doskonaly portfel, bo nie wymagaja wiele, poza posiadaniem - lub wypracowaniem sobie - zespolu cech i pozniej tepego zapetlania ich az od smierci.

W tym audiobooku podkreslil, ze nie lubi skomplikowanych komunikatow, co pozwala mu sie skupic na esencji i realizować plan, co idealnie odpowiada kilku zasadom Napoleona Hilla. Twierdzi, ze ludziom trzeba przypominac o swoich osiagnieciach, bo gowno ich obchodzisz wiec musisz im wbic to do glowy, by sie z Toba liczyli. I kilka innych mysli (jak na przyklad myslenie w duzej skali, co tez moze byc odbierane jako pyszalkowatosc), z ktorymi ciezko - prowadzac biznes - dyskutowac.

mala pozyczke od taty w wysokosci miliona dolarow
    wiesz, ludzi, ktorzy maja male pozyczki od taty w wysokosci milionow jest calkiem sporo. Zreszta jak stwierdzil w tym monologu, latwiej znaleźć inwestora na apartamentowiec w Park Ave niz uzyskac pozyczke na male mieszkanie w niebezpiecznej dzielinicy, bo kazdy wolalby zainwestowac w to pierwsze gdyby mial wybor.

Zgadza sie, kazdemu pisza ghost writerzy, ale po przeczytaniu biografii Shwarzeneggera nie mam nic przeciwko, by profesjonalista trzymal pioro

Member
    Awatar tomugeen
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    Zgadza sie, kazdemu pisza ghost writerzy, ale po przeczytaniu biografii Shwarzeneggera nie mam nic przeciwko, by profesjonalista trzymal pioro
    Slyszalem dobre o niej opinie, jesli chodzi o ta pisana z Peterem Petre. Dostepna u nas w biedronce za 9.99 ;]

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Dostepna u nas w biedronce za 9.99
    'Pamiec Absolutna' http://www.empik.com/pamiec-absolutn...4274,ksiazka-p
    jezeli jest za 10pln, to warto kupic. Ilosc historii niesamowita.

wczoraj wciagnalem audiobook 'the power of habit' - swietnie opisane z przykladami jak ksztaltowac nawyki osob, organizacji i spolecznosci. Jeden z klasykow w tej kategorii.

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Potwierdzam, "Pamiec Absolutna" to swietna pozycja.
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nawet nie wiedziałem, muszę kupić i przeczytać!

Uprawnienia umieszczania postów