Skocz do zawartości

Od czego zacząć?


blackzone

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam swoją przygode z animacją...i nie wiem jak sie wogóle do tego zabrac...:/ Powiedzcie prosze w skrócie gdzie i jak sie ustawia kolejne klatki itp. Czy ten suwak na dole i te przyciski Auto Key , Key mają coś wspólnego z animacja?? Za wszyskie posty w tym temacie z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OFFTOP:

czemu 90% userow robi w maxie ? wytłumaczcie mi to ... moze jest taki 'tani', albo taki 'dobry' :D ?

jest sławny!

ale i tak Maya RZĄDZI:D

 

ONTOP:

hmm...od przeczytania helpa(f1) calkiem dobre rozwiazanie, jak ktos zna dobrze english:D a jak nie to do maxa masz mase tutków nawet w PL wiec góglaJ:P ziom:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP:

 

jest sławny!

ale i tak Maya RZĄDZI:D

 

ONTOP:

hmm...od przeczytania helpa(f1) calkiem dobre rozwiazanie, jak ktos zna dobrze english:D a jak nie to do maxa masz mase tutków nawet w PL wiec góglaJ:P ziom:d

 

Popieram, sam powoli, acz skrupulatnie poznaje mayke, moze troche to potrwa, ale sie nie dam. Strasznie przypadl mi interfejs. Poza tym mozna czuc sie wyjatkowym ;)

 

A slawa MAX'a to raczej w Polsce tak duza, po czesci przez jezyk, bo wydaje mi sie, ze na poczatku biblioteka publikacji rosla najszybciej, ale pytanie czemu akurat do niego, tego nie wiem.

Reszta swiata to juz rowno max i maya, nie zapominajac o LW, XSI czy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności