Skocz do zawartości

Ile Za Korepetycje Z 3dsmax


mateo#

Rekomendowane odpowiedzi

C:\Documents and Settings\Ja\Moje dokumenty\Moje obrazy\worms.jpg

 

C:\Documents and Settings\Ja\Moje dokumenty\Moje obrazy\7dzien.jpg

 

C:\Documents and Settings\Ja\Moje dokumenty\Moje obrazy\Partenon1.jpg

 

C:\Documents and Settings\Ja\Moje dokumenty\Moje obrazy\Sroby.jpg

 

Mam pytanie ile placi sie za korepetycje z obslugi 3dsmax'a za 2 godziny zajec (90min). Prosze podac cene przyjazdna dla obu stron:) prypuscmy ze korepetytor ma reprezentuje poziom jak wyzej(obrazki). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee tam ja bym tam wyzydzil wiecej no i jeszcze podrecznik sobie niech kupi... no.

swoja droga to po co brac korki z 3ds Max jak w necie az "roji" sie od roznej masci torytoriali i przecie sa po polsku "w wiekszosci a jak sie ne ma neta to sie idzie do kogos kto ma sciaga sie i w domowym zaciszu przerabia jeden po drugim, stolek po stolku :)

choc taka nauka "na zywo" moze byc ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nauka "na żywo" jest bardziej efektowna niż z turoriali, przecież tak samo jest łatwiej nauczyć się na przykład matmy jeśli ktoś ci to wytłumaczy i z tobą przeliczy, niż jeśli się uczysz tylko z podręcznika. (w założeniu z podręcznika korzystać też się będzie, ale nie tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik :)

ja znam we wrocku cene : 100 pln. przy zadeklarowanych kilku godzinach -> bonus w postaci dodatkowych lekcji.

I dla tych , ktorym sie nie podoba takie cos :

po pierwsze - nie kazdy typ nauki jest dla kazdego,

po drugie, - napewno zawsze znajdzie sie jakis student lub gimnazjalista z nizszymi cenami,

po trzecie - wszedzie podkreślam ze żałuje , iż sam nie miałem korepetycji jak zaczynałem . Trzeba było wziac kredyt z 10 - 20 tysiecy - to sie zwraca szybko i czlowiek jest na innym poziomie i etapie.

A 60 pln to chyba studenci biora za korepetycje z matmy :D

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki przyznam w istocie lepiej jest jak ktos nam pokazuje co i jak ale zastanawia mnie czy lepiej jest przeczytac te pare torytoriali za free czy zaplacic za korki... no chyba, ze:

a)Ktos wiaze z 3dsMax jakies wielkie plany i/lub jest mu to nezbedne.

b)ktos ma nadwyszki kasy (a takich za wiele ne ma).

c)ne umie sie nauczyc sam z siebie i potrzebuje do tego pomocy i jest w stanie zaplacic te 60/90zl za nauke.

d)jeszcze cos innego.

 

Jak by ne patrzec macie w pelni racje tylko zastanawia mnie czy oby napewno warto zaplacic za korki jesli jest "tansza droga", mam tu na uwadze osobe oczywiscie ne potrzebujaca tego ne zbednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok! korepetycje z 3dsmax, na to nie wpadłem i to 2 zł za minute (2 szok), może pojde dalej i jakieś korki z nieróbstwa poprowadze za rozsądną kwote 5 zł za minute, tak to jest myśl, WSN - Wyższa Szkoła Nieróbstwa przy Uniwersytecie Zmarnowanego Czasu bedzie można uzyskać tytuł mgr zero i dobrze opłacaną posadke nieroba + kartki na mięso ;-)

 

a wracając do tematu to chyba dość ciężko znaleźć chętnych na korki tego typu, myśle o uczących się oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mozna spedzic rok nad tutkami albo w meisiac wypchac sobie leb praktyka majac u boku certyfkowanego trainera, do tutkow trzeba miec zaparcie, trainer doszlifuje wiedze czlowieka ktory juz cos umie, i zrobi to szybko, w firmach takie spotkania sa organizowane dosc czesto zeby ludzie nei zgubli sie miedzy biurkami,

ale czy nauka tego tak do celow hobbystycznych z trainerem? nie wiem czy to nie traci troche smaczku...

ale jak do pracy to jest to idealne wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak nie do konca jak piszecie..jako ze u mnie na wydziale wizki sa bardzo w cenie pare znajomch wybralo sie na kurs maxa (prywatnie) widzialem to ogloszenie -modelowanie, teksturowanie, rendering -bodajze 400 zl za miesiac 2x w tygodniu.. wiem co sie nauczyly 2 kolezanki :D tyle co z 2 tutkow nawet do DOFa nie doszly.. wiec wydaje mi sie ze z tym jest tak ze obojetnie czy z tutkow czy pod okiem jakiegos mentora przy tego typu programach czeba miec duzo samozaparcia i pozwolic sie wciagnac przez ten program..

moze przyklad ten jest dosc extremalny (choc nie byly to blondynki) ale jednak warto sie zastanowic czy wszyscy chodzacy na korki z majcy sa olimpijczykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik :)

dziwne ze na kursy maxa sie czesto luzdie oburzają , a np. na nauke i certyfikaty Aliasa (MAYA) nie .

Dziwna jest wiara w tutki, ale jak zaczyna przeciekać kran, to nie biegna do

ksiegarnie po : "naprawiam kran w 24 krokach" , tylko wzywaja fachowca :).

I dodam , ze jak ktos sie nie chce nauczyc , to nawet na kursie sie nie nauczy. A jak ktos baaardzo sie chce nauczyc - to na kursie dostanie takie informaje, ze bedzie mogl realizowac swoje wizje. mozna oczywiscie sie samemu nauczyc - mamy w Polsce wspanialych samoukow :).

I wiem jaki postęp robia ludzie po kursach - to przyspieszenie jest wręcz szokujące.

Ja , gdybym mial pod ręką jakiś kurs na mojim poziomie - nie podstawy , ale mocno zaawansowany - wydałbym natychmiast na niego każdąkase - niezależnie ile to tysiecy by było .

Angielkiego tez sie podobno mozna samemu nauczyc - i wiecej materialow jest niez do maxa :D - a kursy pekaja w szwach.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu, akurat jeśli chodzi o angielski - mam znajomego, który NIGDY się nie uczył anglika na kursie, zaczynał od oglądania kreskówek. Angielski to po prostu jego "konik", a poziomem jest o wiele lepszy niż niejedna osoba z CAE.

 

Na pewnym etapie zna się maxa na tyle (jako program), że zaczyna brakować wiedzy ogólnej o grafice 3D, kruczków stosowanych przy produkcjach itp., a nie sądzę, żeby jakikolwiek kurs (w Polsce) tego właśnie uczył. Ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nauczac kogos - samemu trzeba miec durza wiedze - a jak nauczyc pracy w Maxie bez "wsparcia" fotoszopem i Cadem ? - i jeszcze jedno jak nauczyc kogos poprawnej metodyki pracy (skutecznosci dzialania) nie "sprzedajac" wlasnych patentow do ktorych doszlo sie wlasna praca -godzinami cwiczen prob i kombinacji .

Mysle ze 100/h to odpowiednia cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik :)

aspenboy - trafna uwaga. Potwierdzasz to co napisałem wczesniej . Tez pisalem o samoukach (sam jestem samoukiem, ale gdybym mial w odpowiednim czasie nauczyciela, to bylbym dzisija kilka lat dalej) .

 

Piszesz tez, ze jest potem potrzebny nauczyciel (w pelni sie zgadzam), obawiasz sie tylko, że nie ma takich kursów - ale to juz inna sprawa.

Natomiast Ci najlepsi też sie uczą - tyle, że pracująw znanych firmach i uczą sie nawzajem . Tak więc pełna zgoda.

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem co nieco :) Od czasu do czasu udzielam korków, stawka to w granicach 80-150 zł w zależności od zapotrzebowania na wiedze :). Im coś mniej dostępne tym więcej staram sie wyciągnąć.

 

Wrażenie mam jednoznaczne, jeśli ktoś wcześniej czegoś w domku nie przećwiczył i nie przyszedł do mnie z konkretnymi pytaniami to moja praca w 1/2 idzie na marne. Chociaż wszystko dla ucznia nagrywam na cd co sie działo na monitorze i później może sobie w domu przeanalizować :).

 

Z reguły wole przetrenować generalnie w pojmowaniu grafiki i zabawie w googlowego archeologa :). Bo wszystko to co można na początku się nauczyć jest w necie. Gorzej jak przychodzi czas na rzeczy bardziej skomplikowane nigdzie nie opisane. W tym momencie niezbędni są przyjaciele :).

 

 

Jak kogoś stać to niech bierze korki bo naprawde warto, przynajmniej na wprowadzenie, żeby master pokazał co i gdzie jest oraz pokazał kilka przydatnych skrótów klawiaturowych, bo bez tego ani rusz :) właczy mastera, i jak to wyłączyć? usunie mu sie pasek u góry i co zrobi? :)

 

pzdr.

 

 

PS: ile ja bym dał zeby kiedyś mi ktoś powiedział że vertexy można dodawać trzymając control :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja planuje poczekać do 18-stki(3 miesiące), ogólnie iść w wakacje do pracy i większość pieniędzy przeznaczyć na prywatnego mentora ;D

Do tego czasu, oczywiście szperam, w poszukiwaniu Polskich tutoriali(coś Angielskie mi nie "wchodzą", poza tym znając podstawy angielskiego nie rozumiem co ktoś w owym języku do mnie mówi).

 

Jak wyglądają ceny z takimi korkami w Poznaniu? Ogólnie zależałoby mi na tym żebym się nauczył wizualizacji wnętrz. Za dwa lata planuje iść do pracy a na razie ogarnąłem jakieś tam podstawy. Jako człowiek któremu zależy na swojej przyszłej pracy i który nie chce mieć sytuacji że po szkole nie ma co robić bo nic konkretnego nie potrafi, chcę pracować w 3d's Maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nauki robienia wizek "mentor" jest całkowicie zbędny. Materiałów na sieci jest taki ogrom, że nawet ze słabą znajomością podstaw angielskiego można sporo wynieść. Lepiej część zarobionej kasy wydaj na lekcje angola, a resztę na dziwki i alkohol (oczywiście nie wcześniej niż za trzy miesiące, teraz ci nie wolno!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do wizek jest całkowicie zbędne to do czego nie jest, skoro materiałów w sieci jest od groma do praktycznie wszystkiego?

 

Lekcje angola mam w szkole. Jeszcze 2 lata technikum przede mną więc poziom zapewne wzrośnie.

 

EDIT. W sumie prawda jest taka że jeszcze nie wiem co robić, staram się na razie jak najbardziej ogarnąć podstawy przed wyborem konkretnego kierunku. A wizualizacje to są przecież interiory/exteriory i przedmioty(np. samochody), czyli modelowania może troszkę być.

 

Do wizki oczywiście oświetlenie, materiały i dobrze ustawiony silnik renderujący. Jeśli się nie mylę, to w ten sposób wymieniłem wszystkie dziedziny prócz animacji, z których każda po trochu wchodzi w skład pojęcia którym jest wizualizacja.

 

No chyba że jestem w błędzie, jeśli tak to proszę mnie z niego wyprowadzić ;d

Edytowane przez Sauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sauer kup sobie ksiązkę "3ds max ćwczenia praktyczne" albo jakąs inną z 3dsa. pomaga ogarnąć podstawy, a później dopiero robić z tutoriali. Tutoriale nie są dobre jak ktoś nigdy nie miał styczności z programem, bo są uproszczone i pisane slangiem (czy tam specjalistycznymi terminami jak kto woli).

Masz jeszcze 2 lata szkoły to już jest dobry czas na start. bo po ukonczeniu technikum/ osiemnastki /(inna okazja) człowiek nagle bedzie miał pustke w głowie nie nie bedzie wiadomo w co ręce wlożyć. A tak w te 2 lata spokojnie ogarniesz co i jak i po ukończeniu bedziesz już łapał zlecenia (jak nie prędzej, tylko ze matura) :)

 

"Lekcje angola mam w szkole. Jeszcze 2 lata technikum przede mną więc poziom zapewne wzrośnie."

 

hah daj spokój xD ściągnij sobie family guya, czy co tam lubisz z angielskimi napisami i w 2 miesiace nauczysz sie wiecej niż w rok szkolny. Ja na poczatku liceum ledwo potrafilem złożyć zdanie "Hello, My name is Stanislaw", a po kilku filmach z angielskimi napisami juz czytam anglojezyczne strony bez słownika. (chociaz orłem to jeszcze nie jestem, ale jednak filmy, gry teksty piosenek dużo dają) :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh. Sęk w tym że podstawy już ogarniam, tutoriale w pełni rozumiem(Polskie oczywiście). Do tego od pół roku uczęszczam na kurs organizowany przez Poznański Park Technologiczny 3d, sponsorowany przez Unie Europejską. Czyli prościej mówiąc, coś tam już wiem, 3d Max nie jest dla mnie wielką nowością. Jeśli mowa o książkach, to posiadam Biblie 2010 i animacje 3d od podstaw 2010.

 

Jak mawia mój wujek elektronik; "inwestuj w siebie". A na jego przykładzie zdaje sobie sprawę jak warto to robić.

 

Tak czy siak, planuje wydać jeszcze trochę pieniędzy na naukę tegoż programu. Na korki pójdę na pewno, tylko nie wiem jeszcze z czym związane(najprawdopodobniej gameart, czyli modele low/high poly albo wizki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w siebie niekoniecznie oznacza wydawanie pieniędzy. Zamiast tego możesz poświęcić na naukę czas, który normalnie spędzałbyś z kumplami na piciu browarów/skubaniu słonecznika/etc. To chyba nawet większa inwestycja. Swój czas, tak czy inaczej, będziesz musiał poświęcić. Nie wiem czego się spodziewasz po tygodniowym "seminarium", ale nikt w takim czasie nie zrobi z ciebie pro grafika. Po pierwsze - nauka, po drugie - doświadczenie (w tydzień, choćby nie wiem jak intensywny, tego nie załatwisz). A wracając do wizualizacji - jest to dość płytki temat, zwłaszcza w dobie obecnych pluginów renderujących, które coraz więcej robią same. Do zrobienia wizki łazienki, salonu, czy nawet domku jednorodzinnego nie są potrzebne cudowne umiejętności. Nikt na dzień dobry nie da ci do zrobienia wizualizacji osiedla, czy centrum handlowego. Gdy się już takie projekty pojawią to trudność będzie polegała przede wszystkim na organizacji pracy, a nie na kwestiach technicznych (czyli sama obsługa softu 3D). Jeśli bardzo chcesz wydać kasę na prywatne korki - nikt ci tego nie zabroni, ale odnoszę wrażenie, że tak naprawdę nie wiesz na co chcesz ją wydać, ani co z tego będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowym "seminarium" nie spodziewam się cudów. Dokładnie wiem na co wydam zarobione przez wakacje pieniądze oraz co chcę w zamian zyskać.

 

Zdaję sobie sprawę, jak efektowna jest nauka pod czyimś okiem, jak napisała Ania, więc po prostu chcę z tego skorzystać.

 

Bogatej rodziny nie posiadam, ale szczerze mówiąc, bardziej szkoda mi pieniądze wydać na alkohol(dla mnie ohyda) czy inne typu krótkotrwałe, bądź nie przynoszące skutku na dłuższą mete atrakcje, niż na dobrą inwestycje w zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korepetycje z 3ds max normalnie 59, a w Promocji od 49/45 min z:

 

Architektury Wnętrz / Architektury / Ogrodów / Stoisk / Mebli w:

/ 3DS MAX / V-RAY / PHOTOSHOP /

 

  • PROMOCJA
    do zapisujących się pierwszy raz.

 

  • NOWOŚĆ: :
    gwarancja promocji przez całe szkolenie/korepetycje.
    możliwość lekcji w 2 osoby z dodatkową zniżką (również on-line).

 

  • UWAGA:
    ostatnie wolne miejsca tylko od poziomu podstawowego i podstawowego plus (lekcje te kończą się na poziomie zaawansowanym zawodowym). Ze względu na dużą liczbę chętnych na naukę, nie przyjmuje zleceń zewnętrznych, ani pomocy w pilnych projektach z krótkim terminem.

Kontakt:

  • 669-224-299

Pomoc w zakresie od bardzo podstawowego, po zaawansowany w programach wspomagających Twoje projektowanie:

Jeśli Jesteś osobą kompletnie początkującą i nie uczyłaś/eś się nigdy wcześniej oprogramowania do projektowania. Nie ma problemu, mam również doświadczenie w nauce od całkowitych podstaw.

  • 3d studio max + Vray + Mental + Scanline
  • Archicad + Artlantis
  • Photoshop
  • Office
  • Corel Draw

Pomoc w miastach:

  • Warszawa
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kraków
  • Łódź
  • Katowice
  • Gdańsk
  • Kielce
  • i ich okolice (do 100 km)

 

  • Cała Polska Lekcje Online
    wyglądają tak samo jak u Ciebie w domu, ale są tańsze, prostsze i wygodniejsze! Zapytaj o szczegóły.

KONTAKT:

  • lekcjeGRAFIKA(małpa)wp(kropka)pl
  • Tomasz: 669-224-299 (Najlepiej: godz. 8-9 | 13:30-18 | 20-20:30)

Co wyróżnia te Korepetycje od innych:

  1. Indywidualizm:
    Wyprofilowana specjalnie ścieżka nauki pod kątem Twojego wymarzonego celu.
  2. Zawodowstwo:
    Nauka narzędzi i funkcji programu. Tak, aby potrafić wykonać każdy projekt pod kątem zawodowym, a nie tylko jeden konkretny.
  3. Wydajność:
    Specjalne, sprawdzone, skuteczne techniki zapamiętywania i utrwalania materiału nie wymagające od Ciebie dużego wysiłku.
  4. Przyjemność:
    Miła, spokojna atmosfera w trakcje lekcji, z wesołym i cierpliwym nauczycielem.
  5. Dostępność
    Nie musisz uregulować szkolenia z góry za całość, wszystko podzielone jest na małe dogodne sumy.
  6. Bezpieczeństwo
    Nie musisz decydować się na duże pakiety godzin. Zaczynamy zawsze od jednej lekcji, więc wiesz na co się decydujesz, bez ryzyka.

Pamiętaj promocja jest ograniczona czasowo.

 

TELEFON:

  • Tomasz 669-224-299

Doświadczenie:

27 lat doświadczenia w projektowaniu komputerowym. 20 lat doświadczenia w przekazywaniu wiedzy. Doświadczenie, jako kierownik biura projektowego.Certyfikaty:

Zawodowy projektant. Zawodowy szkoleniowiec. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży projektowej oraz szkoleniowej. Doświadczenie w branży graficznej i informatycznej. Stypendysta Naukowy Ministerstwa Oświaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności