Podziękowania Podziękowania:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 67 z 67 PierwszyPierwszy ... 1757626364656667
Pokaż wyniki od 661 do 669 z 669

Wątek: Od czego zacząć przygodę z 3D?? [[Temat zbiorczy]]

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ludzie wrzucali tutaj animacje z prac inżynierskich więc chyba coś takiego przechodzi.

Member
    Awatar Nathanielxd
    Podziękowania

Domyślnie

Ja robiłem animację na pracę inżynierską, ale u mnie nie przeszło, żeby to po prostu była animacja i opis procesu jak ona powstała.
    Musiało być coś więcej - jakiś problem, zagadnienie do rozkminienia - u mnie było to łączenie zdjeć/video z animacją 3D. I to było jakoś ładnie ubrane w słowa i było tematem pracy :P

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

Filmiki animowane na politechnice to chyba dość rzadki temat :P Według mnie to nawet dobrze że nie przechodzi bo ma mało wspólnego z inżynierią czegokolwiek.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja studiuję Informatykę, a specjalizacja to Animacja 3D. Na początku prowadzący powiedział, że pracą inżynierską może być a) Modelowanie b) Animacja c) Efekty specjalne d) Zaprogramowanie jakiegoś pluginu/ dodatku do programu. Efektem wszystkich tych prac musi być kilkuminutowy film + dokumentacja. Pokazywał nam też prace na YT z kanału Vancouver Film School jako przykłady przy czym stwierdził, że to są raczej bardziej zaawansowane prace i u nas mogą być mniej złożone.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cześć, Mam pytanie co do strony Pluralsight, dawne digitaltutors. Jak wygląda wykupienie supbskrypcji? Czy te 29$ przez miesiąc to jest abonament i decyduję się na płacenie tej kwoty co miesiąc czy jest jednarazowa opłata z możliwością przedłużenia? Druga Kwestia, mogę korzystać z tutoriali ttylko przez miesiąc od dokonania wpłaty? Trzecia sprawa czy mogę sobie zapisać, pobrać do własnego użytku dany tutorial?

Member

Podziękowania

Domyślnie

To jest jak subskrypcja, dopoki nie wylaczysz odnawiania to bedzie odnawiac co miesiac.
    Tak, tylko przez czas w ktorym subskrypcja jest aktywna.
    Nie, nie mozna pobrac.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Powiedzmy, że coś już tam umiem. Nie mam na swoim koncie żadnych projektów. Jak i z czego zbudować swoje portfolio żeby móc złożyć jakieś sensowne CV. Doradźcie mi proszę w jakie typu firmy uderzać na początek (staże,praca), jak i gdzie szukać?

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Buduj portfolio z autorskich projektów i wrzucaj na net. Praca sama się znajdzie jeżeli będą wystarczająco dobre.
    Kreatywnosc.
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Traitor Zobacz posta
    Buduj portfolio z autorskich projektów i wrzucaj na net. Praca sama się znajdzie jeżeli będą wystarczająco dobre.
    Kreatywnosc.
    Zrodziła się wątpliwość co do interpretacji :/
    Z autorskich projektów...
    Masz na myśli własne projekty. Rzeczy zaprojektowane przeze mnie? Czy modelować to co już powstało. Opierać się na gotowych projektach np. domów i wymodelować je tak jak na projekcie i potem wrzucić to np. na behance?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów