Skocz do zawartości

moje rysunki


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Nie byłem na tym forum już czas jakiś...więc postanowiłem wrócić i jakieś nowe pracki pokazać:] Te prace to: draperia, zamek i projek tronu...no ale rzucam na jakiś czas taki rysunek i zajme sie czymś bardziej rzyciowym:) Musze jeszcze zrobić dla qmpla projekt graffiti no a potem biore się chyba za własny komiks bo mam pare scenariuszy (narazie powstaną tylko szkice bo ps jest jeszcze nie opanowany:] ) A właśnie-sorki za jakość tych obrasków ale to kiepskie zdjęcia no i światło się w niektórych miejscach odbiło od grafitu i nie widać koloru:/ No to piszcie co wy na to!!!:D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajne obrazki, chyba najbardziej podoba mi sie ten tron choc prawde mowiac nie skojarzylem tego z tronem(dopiero jak zobaczylem twoj tekst) chyba bardziej ten ludek tam zwraca uwage i ta mala kartka obok niego(moze tak mialo byc) ale fajne sa tam takie wielkie bryly

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r-nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Co znaczy że rysunki są mocno maxowe?:) A ten avatar owszem nie jest zrobiony przezemnie...to tylko wycięyta z jakiegoś jpga głowa golluma no ale ja się nie podpisuje jako twórca:/ Znaczy uwarzasz że rysunki nie są moje?? Może mam zrobić zdjęcie ich wszyskich lerzących oboik siebie no i może jeszcze siebie obok nich? czy to pomoże ci uwierzyć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ładne kreseczki stawiasz i bryłkami operujesz - szkoda tylko że to nie skan :), ale czepiam się,,

najbardziej podoba mi się pomysł w 3 obrazku, w drugim wg mnie leci trochę perpektywa wiszącej baszty (wieży) czy cusia,a może to tylko moje takie wrażenie, ale coś z nią jest nie tak.

 

vvektor a Ty co Obcy :?? ;), Avatar to rzecz indywidualna i rzecz gustu każdego user'a :P. rysunki mocno maxowe :) - ??,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota...kreska jak zawsze fajna...3 najfajniejsze...ale nie wiem jeszcze mi czegos brakuje co nada mocniejszy dynamizn...wiem ze sa linie poomocniczne sa kontrasty...ale nadal mi czegos brakuje...a moze tylko bredze?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwage na grubośc lini, pierwszy plan powinien miec mocniejsza i grubsza kreske np ten ludzik jest zdecydowanie na 1 planie podczas gdy oparcia tronu bija po oczach i wychodza niepotrzebnie na 1 plan, mimo to fajne szkice pracuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności