Skocz do zawartości

Nudna lekcja polskiego


Virus_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem, ale ja bym to umiescil raczej w wolnych dyskusjach, bo nie wiem co tu pokazujesz? chwalisz sie,ze pomazales lawke? jezeli chcesz pokazac jak rysujesz i dowiedziec sie co robisz zle, to sa takie czarodziejskie narzedzia jak papier i olowke, mozesz tez korzystac z cudow techniki jak tablet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź do szkoły skaner, przyłóż do ławki i wrzuć w lepszej jakości, to się oceni :)

gratuluję nauczyciela, chociaż... huh, miałem w gimnazjum taką od geografi, co nie zauważyła dwóch map na szafie podczas klasówki...

 

proporcje niezbyt, weź referki jakieś i porozkładaj na drugiej połowie ławki. albo rysuj nauczycielkę/koleżanki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, w sumie nie mam skanera, a co do tego ze to w wolnej dyskusji powinno bylo by byc, to sie nie zgodze, bo wiele ludzi umieszcza tutaj swoje szkice i tak dalej, robione tradycyjna metoda :/ A co do tabletu.. bardzo ale to bardzo chetnie, jesli mi jakis kupisz, bo moje skromne kieszonkowe nie pozwala mi na takie szarpniecie sie i kupienie czegos porzadnego. W sumie to moze machne kilka rysunkow :D Ale raczej kolezanek zamiast nauczycielek.

 

Co do nauczyciela, siedzialem w pierwszej lawce :D Ale ja i tak go lubie, tylko taaak bylo nuudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności