Skocz do zawartości

Dragon Ball - Komiks fanowski


artursadlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki. to byly czasy! 3 odcinki DB i olowek w lape. kurcze, lezka sie w oku kreci. jak to rysowalem bylem jeszcze w liceum, nie mialem problemow i zadnego stylu jako rysownik;) mam cale tony fanowskich rysunkow z DB. hmm moze zaloze topic i tam je bede wrzucal. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powstalo z 4-5 lat wstecz. juz tak nie umiem a nawet nie chce.wole po swojemu:) wtedy rysowalem po bożemu. szkic. tusz cienkopisem i duzo cierpliwosci. dzis glownie tablet, choc pozadomem zawsze jestem ze szkicownikiem i rysuje bo kocham to. no i rysunek na papierze nadal jest nie do oddania przez takie medium jak tablet (nawet wacom - a na takim pracuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek Świetny ale to, ze dobrez rysujesz już chyba nie trzeba ci powtarzać. Historyjka doś fajna...napisy mogły by być wyraźniejsze choc i tak jest dobrze bo są czytelne...to najważniejsze. Fantastyczna galeria na Digarcie...szkoda, że u mnie tak pusto i "słabo" na razie. A DB...cóż w rysowaniu szkoliłem się kopiując postacie z DB. Rodzice dso tej pory mnie męczą, że nic nie umiem rysowac tylko te "chiińskie rysuneczki" (a to nie prawda):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przypomniały sie stare czasy... ekstra Ci to wyszło. Też chetnie zobaczyłbym ciąg dalszy ;)

 

Dzięki że to wstawiłeś :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności