Skocz do zawartości

\"Miłość w umyśle szaleńca\": Inside


Rekomendowane odpowiedzi

hmm..nad pracką pracuję już jakiś czas...ale efekt umieszczam dopiero teraz...a raczej za chwilę... pracka ma mieć tryb narracyjny tzn. ma byc umieszcona w 4kolejnych obrazkach(prościej mówiąc ma mieć formę komiksu)

opowiada o człowiek który szuka miłości, czy znajdzie ją w sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, po prostu super ale mam dwie uwagi:

 

1- Przy takim oświetleniu zawsze jest widać drugie oko. To naprawdę ważne, koniecznie nanieś rozbłyski lekkie rozbłyski.

2- Oko wydaje mi się za płaskie. Hmmm, wytnij je i narysuj jeszcze raz w rozdzielczości x2 lub nawet x4 metodami jak do modelu a potem wkomponuj... Na pewno praca jeszcze zyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ze zamazane - i dobrze, tylko podkreca klimat co do tego ze przy takim swietle widac drugie oko i ze to jest wazne - to nie nie jest to wazne - nie jest w koncu celem zrobic zdjecie, ale swietny obrazek, aczykolwiek faktycznie to drugie przydalo by sie zaznaczyc chociazby wlasnie jakims blikiem, delikatna plama. poza tym to nic do dodania poza tym ze swietnie, zastanawiam sie tylko jak dalej rozegrasz pozostale kadry, ale to juz sie zobaczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, goth, ty malarz?:) no na ogol na 3cm do plutna nie podchodza, chyba ze lubia bawic sie pedzelkiem retuszerskim, a akurat sith sobie swietnie z duza plama radzi i retuszowac za bardzo nie potrzebuje, btw, sithowi juz miowilem, ale w calosci obrazek wyglada o wiele wiele lepiej niz ten fragment wyciety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze, Goth, ale co ja bidny moge poradzic ze jak widze kogos kto probuje format a1 zapelniac wpatrujac sie w niego z odleglosci 3cm to ogarnia mnie nieprzyzwoita salwa szyderczego smiechu:) ale nic to wiesz mi ze sleczec , wygladzac i picowac moze kazdy.

 

A wracajac do pracy to owszem zgadzam sie z malika, ale sie zobaczy co bedzie dalej:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i j eszce małe info do pracki.. jeszce nie końcowe ale wyjaśniające:

chciałem zilustrować niepokój,wewnętrzny niepokój, bohater miłość odnajduje właśnie w nim, smutku i samotności...w innym świecie umieszconym w jego umyśle...nie w fizyczności, to po trosze i mój umysł, umysłkażdego z nas, dlatego my również odczuwamy ten dziwnie znajomy stan umysłu...nie każdy musi mieć sobie psychopatę..ale tylko oni potrafią naprawdę tworzyć(ty teżna pewnoczujesz to w środku)..kazdy z nas, twórców ma swój własny poszarpany , zakręcony świat..kwestia tylko tego jak dobrze go ukrywa...ja czasem tez mam wizje takie chore ze sam sie ich boje..ale kocham je..i tak samo bohater z obrazka...tym własnie jest miłość w umyśle szaleńca..jest odrębnym inntymnym światem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja muszę pocukrzyć! Super. I układ o niebo czytelniejszy! Ale, w przedostanim kadrze nie kreskowałbym tak wyraźnie tego czerwonego pod powieką, rozmyłbym troszkę, bardziej dopasował do reszty.... Ale to tylko taka sugestia, niekoniecznie słuszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze... bez txtooff to jest wymiatajace do granic mozliwosci... a wykonanie... mistrzostwo swiata!!! jestem zachwycona, generalnie duzo sie komiksow naogladalam i moglbys z pomyslami i wykonaniem spokojnie rywalizowac z tzw tworcami komiksow... ech... no piekne normalnie.... respect.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalny szok jestem jak zwykle mile zaskoczony pomysłowością sitha ,super,rewelacja i jak dla mnie to jest 1 miejsce facet ma leonarda w głowie moja żonka aż przeraziła się tym zbliżeniem oka :) bardzo pomysłowa praca jestem pod wielkim wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności