Skocz do zawartości

WYNIKI !!! NOWE LOGO MAX3D.PL


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs LOGO MAX3D.PL � wyniki !!!

 

Najwyższy czas ogłosić wyniki konkursu związanego z logo Max3d.pl. Po pierwsze chciałem wszystkim pogratulować i podziękować za wzięcie udziału w konkursie. Naprawdę po frekwencji i Waszych pracach widać ,iż losy max3d.pl nie są Wam obojętne.

 

Wybór loga był trudny. Spośród wszystkich propozycji początkowo z pomocą zaprzyjaźnionych agencji reklamowych wybraliśmy ok. 10 logotypów które przeszły pierwszą selekcję.

 

* WYBÓR LOGA

 

Logotypy zostały wybrane przez pracowników Agencji Reklamowych:

 

Publikator

McCann&Ericsson Europe

Ogilvy Poland

Satchi&Satchi Spain

Euro RSCG/Dialog Galicja

Awangarda Warszawa

Awangarda Wrocław

 

Każda z osób wybierających dostała 28 logotypów, z których miała wybrać najlepsze ich zdaniem propozycje. Te loga, które miały najwięcej hitów dostały się do finałowej 10.

 

Łącznie osób w Jury było: 11

 

w tym:

 

2 Dyrektorów Kreatywnych

3 Dyrektorów Artystycznych

1 Brand Account Manager

4 Projektantów

1 Dyrektor Produkcji BTL

 

* * * *

 

Powolutku wyłanialiśmy kolejnych finalistów. Naprawdę rozmowy były długie i zawzięte. Każda propozycja została omówiona.

 

W końcu w trójce finalistów oraz zwycięzców znaleźli się:

 

Adam Gronowski (boowa), Tomasz Szkodziński (leander) oraz Marcin Nowrotek (GrafMax).

 

Naprawdę duże gratulacje dla tych Panów!!

 

W tym momencie trójka finalistów zaproponowała ,iż stworzy wspólnie nowe logo serwisu.

 

Nowe logo serwisu:

 

logomax3dforum.gif

 

NAGRODY!!!

 

Zgodnie z ustaleniami zwycięzcy otrzymają Katedrę w wersji na DVD. Natomiast boowa i leander jako moderatorzy forum Max3d.pl postanowili przekazać swoje wygrane na rzecz nagród w kolejnych edycjach Bitwy 3D. Stali się zatem również fundatorami nagród w kolejnych �bitwach� !!! Naprawdę piękna postawa. Dziękuję w swoim imieniu i imieniu przyszłych zwycięzców Bitew!

 

Po raz kolejny duże brawa dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

 

Adrian �adek� Kajda

http://www.max3d.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uzupełnienie do wyników.

 

\"1.gif\" to prace zakwalifikowane do

drugiego etapu.

 

1.gif

 

Kolejno autorami są: Marcin_ps, boowa, boowa, leander,barti2003, boowa, GrafMax, PENdzel, leander, Marcin_ps, Marcin_ps

 

\"2.gif\" propozycje z drugiego etapu

 

autorzy: grafmax/boowa/leander

 

2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie ze względu na moją pracę postaram się zmienić kolorystyke strony z nowym logo nie zmieniając struktury bo naprawde jest troszkę zamieszana (jeśli chodzi o php).

 

Zaczęły mi się studia + praca na uczelni i troche cienko z czasem ... ale właśnie pracuje nad tym także bedzie dobrze...

 

opracowałem również nowy system newsów ...

 

ale o tym narazie nie chce pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podoba - z reszta wiedzialem ze tak bedzie.

 

ponawiam pytanie zadane wyzej: kiedy koszulki?? nie moge sie doczekac.. czy moge prosic o wygenerowanie maila jak juz dowiemy sie terminow i cen?? bo ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na sledzenie nowosci na stronie wiec prosilbym o taki list albo u2u

 

 

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wątpliwości co do idei tego loga. Jest gdzieś jakieś uzasadnienie? Dlaczego jest takie \"ostre i agresywne\"? Jak dla mnie za bardzo eksponuje dynamikę strony(na początku skojarzyło mi się zegarem-nie wiem czy o to chodzi), a za mało mówi o kreacji i tworzeniu nowych trędów( co, jak mi się wydaję, powinno być priorytetem dla strony tego typu; podstawą istnieja oprogramowania 3d jest tworzenie).

dzięki za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności