Skocz do zawartości

Postac 3D: Głowa


odnetniN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam robie wlasnie glowe 3d innym sposobem nie uzywalem go jeszcze a dokladnie robile splinem (zawsze korzystalem z bryly Hedra) i zapomnialem o malym sczeguliku ;] ,mozna zobaczyc go na 3 jpg mozecie mi pomoc? niewiem jak to teraz wypuklc tak zeby nie popsuc ksztaltow tej azjatki ktora chce zrobic :( meczylem juz sie polygonami po kolei zeby wypuklac ale straszne sa efekty jest jakis modyfikator lub cos latwiejszego :]

A oto i screeny :

 

1vv7.th.jpg

 

2zo0.th.jpg

 

3gn2.th.jpg

 

 

tylko prosze sie nie smiac ;] ;] nie zartuje smianie mile widziane tylko prosze o ta pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1)ale po co dawac do wipa ja niechce tego pokazywac jako skonczone ja tu prosze o pomoc jak to przerobic bo robilem na plaskiej rzezbie no troche jest wypukle ale wyglada bardziej na maske i niewiem teraz jak zrobic z tego twarz ;]

4ds2.th.jpg

2)niechce zakladac nowych watkow to zapytam tuaj czy zna ktos jakis link do tutoriala z Unvrap map? szukalem na forum to nic nie znalazlem :(

Ogolnie nawet kolory nie wyszly mi takie jakbym chcial no porazka :(

5vo7.th.jpg

 

PS:Super oko nie oceniaj mi tego tylko mi pomoz :P :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra terazz ostatnie na pozegnanie tej azjatki i dla posmiania sie ;]

upiorjj0.th.jpg

z rady master kielbaster po ogladam tutki ;] ,a tak zapytam poza tematem,czy dlugo robie jak zaczolem od wakacji w 3d ,oczywiscie nie zawsze tylko kiedy mi sie zachce;]

czy to dlugo ?

PS:jeszcze tu wroce ;] z nowa pracka po tutkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się. Możesz zacząć od nowa, ale nie pożucaj wątku - jak zrobisz jakiegoś tutka o twarzach to wróć i pokaż co się nauczyłeś.

Przede wszystkim - dużo pracy, aż do znudzenia, i powtarzanie jednej rzeczy po kilka razy, aż będzie dobrze - takie są początki.

Poza tym organika to najtrudniejsza odmiana CG, potrenuj najpierw na prostszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowy update modelowania:

g1gf2.th.jpg

 

g2hu8.th.jpg

 

g3wv3.th.jpg

 

g4qr1.th.jpg

 

g5nq9.th.jpg

 

 

 

A tutaj kombinowalem juz cos:

garginkks4.th.jpg

 

 

 

herokv3.th.jpg

 

 

 

Smiesznie troche ;]

 

Teraz moim problemem jest textura nie zabardzo mi ona wychodzi :( znam rozne opcje typu blend ,multi sub. ,ale niewiem jakos do d^^y wychodza mi textury i wole juz zrobic cos w Ink :/ musze jeszcze pozukac na forum roznych tutek z texturowaniem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności