Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mnie zainspirowały te prace wiec pozostałem z nimi na dłużej.

Ale czy ten truposz na pierwszym obrazku i pierwszym planie nie powinien mieć większej klatki piersiowej? No i ta noga ciut za wysoko. Ale to tylko moje takie spostrzeżenia. Ogólnie doceniam kunszt i warsztat i czekam na więcej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra klimacik, chociaż przyznam, że wydaje mi się światło troszkę przebielone, może dlatego, że na laptopie oglądam i słaby ekran.

Gram teraz w Ni No Kuni gra jest fantastyczna wizualnie i przypomniała mi Twoją starą pracke ze zwierzakami pod pomarańczowymi drzewami :)

Chętnie obejrzałbym jeszcze coś Twojego z takimi mocniejszymi nasyceniami, ale takie widoczki też spoks, żeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem pierwszą pracę powiedziałem sobie "No spoko, spoko. Może, może kiedyś też tak będę ogarniał", Przewijam do następnego "O, poprzeczka idzie w górę, dodatkowe pół roku pracy", ale jak zobaczyłem ostatnie to już nie miałem co powiedzieć :D Gratuluję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece ten: http://www.x-kom.pl/p/105872-monitor-lcd-led-27-dell-u2713hm-czarny.html, co prawda ma dość mały kontrast w porównaniu z trochę starszym bratem: http://www.morele.net/monitor-led-dell-u2713h-27-ips-wqhd-2560x1440-usb3-90-rot-dvi-d-2xdp-mdp-hdmi-3yppg-567724/, ale nie wiem czy ta różnica jest warta dopłacania dodatkowych około 600zł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz pomyslec o monitorach Asusa pa248q/pa248qj są na matrycy IPS i mają niezłe recenzje - zarówno w testach jak i u samych użytkowników. Dobrym monitorem jest też asus pb278q na matrycy samsungowej PLS, ale nie jest fabrycznie kalibrowany jak np Pa248qj ale również ma znakomite recenzje.

 

a Delli nie polecam, na zagranicznych forach dot. monitorów ludzie się na nie strasznie skarżą - głównie o fatalne podświetlenie matrycy. Fakt że serwis Della jest świetny i jak jest coś nie tak z monitorem to wymieniają na nowy, ale niektórzy są tam po 3,4 wymianie i dalej nie są zadowoleni z jakości obrazu ;).

Edytowane przez Koniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekaw jestem jakby Beksiński poradził sobie z potworami do jakiejś giercy to musiałby być czad, chociaż pewnie wydawca narzuciłby ramki ;p

A swoją drogą, jak malujesz swoje ilustracje np. do gier to zleceniodawca dużo się wtrąca, czy masz swobodę raczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicponim jak zwykle miażdżysz czaszkę razem z karkiem, genialnie malujesz.

Jakie cele, czego się uczy osoba na Twoim poziomie? Wiesz, tu na dole wydaje się że umiesz już wszystko, ale pewnie kwestia perspektywy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Gratulacje za ilustracje do Legend of The Cryptids, dla Applibota. Jak dla mnie favy na cghub.com.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak- dzieki wielkie wszystkim za pozytywną reakcje-so nice!;

 

Wwwoj- np. Applibot daje duzo luzu, stawiają na styl, jednak sama kwestia tego,ze character musi byc dosc mocno widoczny/oswietlony/zarysowany czasami utrudnia wyciągnąć fajne smaczki z danej pracy.

 

Nie mam głowy by cos nagrywac, wstydze sie przed kamerami;]

Ten malarski flow to kwestia brushy, grain filtr, i wyostrzenia niektorych fragmentów pracy.

 

Swiezy- ucze sie wszystkiego, jak kazdy chyba;] Ogladam ostatnio mase prac mistrzow malarstwa tradycyjnego typu hmm, Vladimir Orlovsky, Vasiliy Vereshchagin, Mikhail Klodt, Arseny Meshchersky etc etc. Mam fioła na punkcie światła, koloru i klimatu, wiec to cały czas staram sie doskonalić jak najbardziej...

 

Dzieki wielkie i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam głowy by cos nagrywac, wstydze sie przed kamerami;]

Ten malarski flow to kwestia brushy, grain filtr, i wyostrzenia niektorych fragmentów pracy.

 

 

Lepiej przyznaj się ... że nie chcesz się z nami podzielić swoim sekretem :P

 

To w pełni zrozumiałe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności