Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne, takich gier jest już zatrzęsienie w segmencie indie ale nadal to fajna zabawa. Choc osobiscie nie rozumiem jak mozna siedzieć nad levelem tyle czasu ile wymagaja niektore - fajnie ze mu sie chciało. Bedzie od kogo kopiowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/videos/as8prb/playstation-4-quantic-dream-on-stage-tech-demo--stream-

 

Sony snów to zrobiło. Nowa generacja nadejdzie w te wakacje. :D To co pokazali prześcigało moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze nowy Xbox pokaże pazury i mamy nową generacje. Konsolki znowu popchną wszystko do przodu. :D

Żeby sobie zobrazować jakim potworem jest ten sprzęt- radzi sobie lepiej z UE4 niż mocny pecet na i7 + GTX680 czyli piecu za ~4 kafle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/videos/as8prb/playstation-4-quantic-dream-on-stage-tech-demo--stream-

 

Sony snów to zrobiło. Nowa generacja nadejdzie w te wakacje. :D To co pokazali prześcigało moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze nowy Xbox pokaże pazury i mamy nową generacje. Konsolki znowu popchną wszystko do przodu. :D

Żeby sobie zobrazować jakim potworem jest ten sprzęt- radzi sobie lepiej z UE4 niż mocny pecet na i7 + GTX680 czyli piecu za ~4 kafle...

 

Yyy czy ty wierzysz w to co napisałeś? Jedyne czym ta konsola różni się od mid-end PC to pamięć RAM. A co do dema UE4 engine...

 

unreal_engine_4_elemental-2.jpg

 

Unreal-4-Demo-Temple-Elemental.jpg

 

U góry PS4, na dole PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy killzone gniecie wszystko> Gdyby to było na pc, już nic więcej nie potrzebuję ale nigdy się nie doczekam.

 

Srsly?

 

Przecież to wyglądało na najbardziej generic shooter ever, tylko grafa wypasiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio: Nie chce Cie martwic, ale termin Holiday oznacza okres bozonarodzeniowy. Wiec nie w wakacje, a pod koniec roku. I pewnie w Europie z opoznieniem czyli za rok.

Sprzetowo nie powala, nieco wyzej niz mid-range pc. Ale wydaje mi sie, ze jednak popchnie to grafike do przodu. Obecnie gry sa optymalizowane na wydajnosc starych konsol lub slabszych pc-tow. Wyjdzie nowy xbox i ps4, wiec ten minimalny standard przesunie sie do gory. Oczywiscie jak zapowiedzieli czesc gier, ktore wyjda na ps4 bedzie tez dostepna na ps3, wiec nic nie stanie sie od razu.

Swoja droga myslalem, ze zapowiedza tez cos co odrozni konsole bardziej od pc-tow. Dla mnie to troche jest PS3.5, duzy upgrade itp., ale zadnej rewolucji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystrybucja cyfrowa i insta play z gaikai, kosnola always on, support nie tylko dla wielkich developerów ( wide Witness) + kilka miłych social featurek, oraz hardaware wystarczający żeby popchnąć wszystko o klasę wyżej ( Drive Club wygląda oszałamiająco dobrze). Co do gier to Deep Down miażdży grafą, Watch Dogs to już klasyk od pewnego czasu, Killlzone to zwykły generic fps z fajną grafą - obejrze jakieś screeeny/gameplaye i styka:P Jak dla mnie sama konferencja momentami nudziła, momentami bawiła( żarty azjatów haha), ale sama konsolka ( szkoda że z bliska nie pokazali jak to wygląda) będzie mocarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pies na grafe, ale zastanawia mnie jedna rzecz - kiedys nadejdzie taki dzien (a moze juz nadszedl), gdy bariera dla grafy nie bedzie moc sprzetu, a budzet przeznaczony na tworzenie tej grafy. Moze dlatego gry beda sie robily drogie jak cholera? :(

 

Opierając się na tym co mówią przedstawiciele Epic Games, to produkcja gry na UE4 będzie około 4 razy droższa niż na UE3.

 

Wracając do specyfikacji PS4. Wszelkie źródła przewidują, że procek to architektura x86, produkcji AMD fx-6300, rdzenie Jaguar produkowane w procesie 28 nm, grafa AMD na poziomie pomiędzy 7850 a 7870. To co odróżni tą konsole od PC-ta będzie 8 GB współdzielonej pomiędzy procesorem i grafą pamięci RAM, 8GB GDDR5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze jezeli chodzi o grafe to Deep Down swoim pokazem zmiazdzylo konkurencje

normalnie strach sie bac jezeli gry beda tak wygladac ;]

przydaloby sie jeszcze tego killzone oblukac w 1080 ale nie ma nigdzie

 

A watch dogs już nie wygląda tak pięknie jak rok temu na E3 ;]

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak to nie ma gdzie ?

 

byte :)

 

Co do Deep Down na mnie też zrobił największe wrażenie, chociaż to podobno tak naprawdę Dragons Dogma 2, czekam na jakies materiały z Dark Souls 2 jeśli to też będzie hulało na takiej grafice to się chyba popłaczę z wzruszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Całkiem ładne, chętnie bym się pobawił, o ile będzie jakaś ludzka cena za to. Niestety steam ma to do siebie, że jest upierdliwie drogi. Pożyjemy, zobaczymy. Zagłosowane na Was, powodzenia :)

 

Tylko jedna rzecz mnie irytuje już nawet na filmikach. Health bary wrogów. Latające po środku ekranu i zasłaniające kawałki gry. Szczególnie, że na filmiku nie widać, żeby to miało znaczenie, bo mobki padają jak muchy, więc po co je pokazywać aż tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalamar paski da sie wyłączyć gierka bedzie ios/android pc cena jeszcze nie wiadomo

 

olaf do teczki raczej nie założę osobny watek w dziale gameart po premierze i zrobie mały artdump

niestety firma liczy 8 osób i nie ma czasu na konceptowanie także ja byłem odpowiedzialny za postacie potwory i iteamy(trochę enviro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! ordery, zasługi, sława! fanfary! :)

"Założyciele CD Projekt Michał Kiciński i Marcin Iwiński oraz szef studia CD Projekt RED Adam Badowski otrzymali z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenia te przyznano im za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej. Uroczystość będąca częścią obchodów Święta Narodowego 3 Maja odbyła się na Zamku Królewskim."

 

http://www.cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,1894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności