Skocz do zawartości

Teczka 2D: crayfish84


crayfish84

Rekomendowane odpowiedzi

Tu zamierzam wrzucać moje pracki: szkice, gotowe i nie tylko.Tablet mam od października i musze jeszcze nad nim sporo posiedzieć.Na rozruch wrzucam 3 speedy i 3 skończone..koleś z drewna i las są nieco starsze i jeszcze wydziergane myszką..

Porady, krytyka, opinie mile widziane..

pozdro

 

faceral.jpg

 

ufok1.jpg

 

sf1p.jpg

 

h15srgh15srgh15srgb.jpg

 

las800.jpg

 

fmia.jpg

Edytowane przez crayfish84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na wstępie dzieki wszystkim za wcześniejsze komentarze.

Trzeba wrzucić coś nowego bo malutko tych prac.. 2 concepty z bitew na DA i twarzyczke. Wszystkie prace malowane w photoshopie za pomocą tabletu...

pozdrawiam :)

 

gryzpo3.jpg

 

sailerwy1.jpg

 

obcymz4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil.ochel - dzięki

windowlicker - dzięki, zapewniam ze ma tylko jedna osoba ;) czasem coś wyjdzie lepiej, czasem gorzej..

generalnie postanowiłem wrzucać więcej szybkich, ćwiczeniowych pracek, bo gdybym miał umieszczać tylko te bardziej dopracowane to teczka by się dalej kurzyła

a więc 2 twarzyczki

sp160d.jpg

 

sp189c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz pomysły na ryje - podobają mnie się i też mnie wzięło na podobne ostatnio (pól real/pół karton). Przedostatnia imo najlepsza - najbardziej jakby charakter czuć. Przyjemne te "spiralki" dookoła oczu. Niby takie mordki pół karton ale też można bryłkę świetnie pokazać, a nawet czasem ze względu na karykaturalne zniekształcenia bardziej się na niej skupić i zrozumieć. Ćwicz dalej. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten styl kolorystyczny który konsekwentnie stosujesz w swoich pracach jest bardzo fajny. Dość unikalny i przez to od razu można Cię skojarzyć. Również texturki umiejętnie montujesz tymi plamkami. Więcej może pokazuj światła na obiektach tak jak w tym ostatnim zielonym grubasie. Czekam na jakąś ilustracje wykończoną w takowym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności