Skocz do zawartości

Scena 3D: robogirl


Rekomendowane odpowiedzi

witam

miałem kiedyś awarie dysku >> przepadł model ale udało sie odzyska jakiś render, niestety na niezbyt zaawansowanym etapie. Ostatnio postanowiłem pobawić sie nim w ps.

 

poniżej prezentuje rezultat i proszę o wszelkie uwagi jakie się nasuwają !

t2+.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie kompozycja jest nie przemyslala i ta kobieta jak babacia wygląda i nie czuc że idzie

 

 

kurcza tozescie mnie zmartwili :( czy ona naprawde wyglada jak stara baba w stylu Steni z klanu?? (mi sie zdaje ze nie !! miala byc mloda laseczka:) ale tak sie opatrzylem ze brak mi świeżego spojrzenia

 

 

re: tomuś >> to faktycznie miała byc postnuca (troche inspirowana falloutem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona wyglada jak K.Feldman ;P A ty ja wskrzesiles - Panie swiec nad jej dusza. Ale buty mi sie podobaja... Jakby komus takimi zasadzic to byloby fajnie...

 

Ale... ale.. ale.. ja nie krytykuje tej pracy tak naprawde :) Po prostu to jest moj odbior. Otoz podoba sie mi to ze miales wizje i ja zrealizowales - nastepnym razem wez "cos" na poprawienie wizjie ( ;P) a efekt bedzie jeszcze lepszy. W zasadzie sie mi podoba ta pracka - trafiles nia (przynajmniej do mnie) bo tutaj ponownie zagladnalem :) Dlatego GRATULUJE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po pierwsze, to szkoda, że Ci twardziel padł, bo pracka ma potencjał, podoba się to co do tej pory jest

fajny klimat, niepokoju jakiegoś

coś co mi się nie podoba, to ta laska na pierwszym

nie pasuje mi do tła i jej budowa jest nieprzemyślana

 

a pierwsze skojarzenie to ripley z obcego ;-)

 

moja rada jest taka, żebyś zaczął scenę robić od początku, niekoniecznie z laską... no albo niekoniecznie z tą laską

może być miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Bardz podoba mi sie ten słup, robi wrażenie, co do klientki to nie bardzo twarz podchodzi, po co takie buciory wielkie? Troche teren za płaski, ale ogólnie mi się podoba. Szkoda dysku bo mogło by być fajnie. Pozdrawiam

 

Aha jeszcze jedno, jak byś napisał robomen, to chyba nikt by się nie przyczepił że nie podobny do kobiety, bo wygląda mi na kolesia z włosami dobieranymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności