Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Ledyr mnie namówił, żebym założył i dał sticka :)

 

Skoro polycout ma taki thread i cgtalk tez, to myślę ze my gorsi nie jesteśmy i tez sobie założymy :D

 

Mam nadzieje, że pomożecie aby thread sie rozwijał :D

 

 

ok wiec zaczynam od siebie staram się namalować textury :

 

zol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KLICEK - widziałem ten model na Waszej stronie. Robisz go w jakimś bardziej konkretnym celu, czy do szuflady? Wygląda fajnie i ciekaw jestem, czy będzie go można zobaczyć w jakiejś grze.

ledyr - to jest głowa do poprzedniego? Czy kompletnie nowy model?

Ja właśnie skończyłem model do BFPirates2 i przekazuję go dalej, machnąłem kontener - jest w speedzie. Jednocześnie pracuję nad teksturą do modelu z treningu.

 

16463345kn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten to ćwiczonka, ale raczej skończone prace, a tutaj to czego z jakichś powodów nie wwalacie do wątków, ale pracujecie nad tym. Przynajmniej ja tak rozumiem ;)

 

Bardzo fajne pracki jak na razie, dawajcie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba - nowa twarz

przybysz - pal normalela pal :D

 

taką oto panienke zaczołem jak uda mi sie wymodelowac całośc to wrzuce do wipa (ale wątpie zebym dał rade :))

 

girlut9.jpg

 

heh, ziomuś proporcje są specjalnie takie(serio :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

tez sobie robie w wolnej chwili modelik, ale jakos caly czas sie nie moge zdecydowac co po nizej glowy ma być ;), jeden wariant juz mam ale jakos mi sie juz znudzil i nie wiem czy normale czy bez, eh pewnie zalegenie gdzies na dysku

 

glowauu7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem przerwę gdyż padł mi pc, ale teraz juz moge coś działać :)

 

obecnie intensywnie trenuje modeling organiczny (czy ja już mówiłem że nienawidze organiki? :D)

 

moja z kolei chyba 3 twarz :)

zbrush podejście 2 (pierwsze kompletny niewypał :E)

glowakz5.jpg

pozniej lp+normal ciekawe czy wyjdzie

 

ps. dzieki klicek za mobilizacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skup się na anatomii:) Referki na podkład i jedziesz. (a to może Ci się przyda: http://www.highend3d.com/zbrush/downloads/zscripts_zplugins/general_other/Reference-Image-3719.html )

Najpierw kształt, później rysy..

Jak modelujesz to kręć bryłą ile wlezie (kierunek światła jest też dobrze zmieniać sobie co pewien czas)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne włosy, mario. Ja zawsze mam z nimi problemy. [Prawy przycisk myszy-->Zapisz obrazek jako...] ;)

 

Taka konceptoreferka. Jeszcze nie wiem w co ta pani będzie ubrana.

Docelowo ma być w stylu historyczno fantastycznym.

worksm7.jpgPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mój mały, tymczasowy gniot. Reszta projektów czeka na nowy sprzęt.

 

Nie wiem, czy nie za bardzo wdaje się w szczegół. Ale w dzisiejszych czasach 5 - 6k poly na auto to norma :)

 

043af7df663304af.jpg

 

 

 

mario don - przepiękna główeczka

 

Fajny koncept, Przybysz. Ja zawsze mam z nimi problemy. [Prawy przycisk myszy-->Zapisz obrazek jako...] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba - fajnie :)

 

Ja ostatnio bawię się UnrealED'em. Dłubię sobie taką mapkę głównie żeby zapoznać się z edytorem i przyzwyczaić do jego obsługi. Niesamowita zabawa :) Narazie nie robiłem własnych static mesh'ów ale i na to przyjdzie pora :)

 

Wszystkie obiekty i tekstury na tych screenach pochodzą z pakietów dostarczonych z UT 2004, żeby nie było ;)

 

prev1.jpg

 

prev2.jpg

 

prev3.jpg

 

prev4.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki, dzięki :]

 

empeck - jako że miał to być z założenia tylko test, nie robiłem pod żaden konkretny tryb, ale zaczęło z tego wychodzić jakieś DM 1on1. Testowanie gamplay'u polega narazie na bieganiu w kółko w rożnych konfiguracjach i sprawdzaniu czy się gdzieś nie zablokuję ;) Jak już to skończę, to wrzucę, będzie można potestować.

 

Z niecierpliwością czekam na UT3 ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Vorek chyba chce pozarazac ludzi UE ^^'. Jak tak pujdzie dalej to wiecej osob sie tym zainteresuje, zaczna tworzyc i zrobimy bitwe na mape do UT 1 vs 1 :D

A co do postaci Przybysza to ja bym dal od pasa w gore wersje pierwsza a od pasa w dol wersje 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie obiekty i tekstury na tych screenach pochodzą z pakietów dostarczonych z UT 2004, żeby nie było ;)

Chodziło mi o ten fragment. Edytor bez samej gry oznacza pracę od samych podstaw, z tworzeniem własnych tekstur włącznie :)

Żeby nie było, że spamuję - świeży budynek

 

r1im7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten fragment. Edytor bez samej gry oznacza pracę od samych podstaw, z tworzeniem własnych tekstur włącznie :)

Żeby nie było, że spamuję - świeży budynek

 

Wiem, wiem ;)

 

A budyneczek bardzo fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

thx za komenty do główki :), co do edytorka i samego enginu utkowego to najfajniejsze a moze własciwie nie, jest to ze zadna gra łacznie z utkiem nie wykozystala mozliwosci tego enginu, tez sie sporo "bawiłem" nim i jest tam tyle mozliwsci chocby budowania najroznijszych shaderów ze łeb urywa nawet do tej pory, jeszcze lepszy jest pod tym wzgledem pariah choc sama gra skopsana, o innych mozliwosciach tzn budowaniu map itd juz nawet nie bedę wspominal

Przybysz głosuję za panią w srodku od pasa w górę jest świetna, mozna by jej cos obcislego zamiast sukni wrzucic bo bryczesy cos tak nie bardzo, mogłoby z tych obcisłby "spodni" wystawac stringi jak u pani nr1 lub nr 3, choć nr3 cała donlną szatę ma ciut za nisko :)

Kuba_ chatka całkiem zgrabna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ekstra ten Hummer. ten polycount to na pewno w trisach? Nawet jeśli nie, wygląda bardzo fajnie. Domek ma wnętrze, już został odesłany wraz z innymi do remontu :). Praca nad modyfikacją gry to już raczej nie game art, a bardziej game rzemieślnictwo ;). Jedni modelują, inni teksturują, a jeszcze inni eksportują do gry. Zwykła taśmókwa, hehe.

PS.

Wrzucam przymiarkę do modelu postaci. Coś mi się wydaje, że będzie jakiś rycerz :)

 

11sxf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moj pierwszy post, a w nim Mi-24 Hind.....

w tym momencie jest ponad 9000 trisow, dojdzie jeszcze kabina pilota i strzelca tak ze na koniec powinno być około 12000.... tak sie zastanawiam czy nie za dużo jak na game art??

 

78400063fn0.jpg

15134793lo4.th.jpg75009539at9.th.jpg72140827ow5.th.jpg37434477xf2.th.jpg

49083961ii2.th.jpg

93460951ui0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statek Miazga. Czy on będzie "grywalny"?. Czy też posłuży jako model do cut scenki?

 

Tymczasem mojego modelu cd. Proszę nie pisać, że głowa za mała :) 3,4k Więcej triów już chyba nie będzie, teraz trzeba je poprzesuwać, żeby człowieka przypominało :)

 

clipboard012hv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_ - grywalny. Limit 88 K, wykorzystałem póki co niecałe 30. Co do Twojej postaci- nie wiem czy pancerz przy udach nie będzie robił problemów jeśli będziesz chciał "kucnąć" postać. Trochę mało podziałów na pelerynie (animator będzie strasznie klął).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że straszna susza w świecie game artu. Chyba zostanę spamerem miesiąca w tym wątku. Kolejny z modeli do BFP2 - Tawerna - wyszło 5tys. trójkątów. Jednostka pływająca przekształcona w zakotwiczoną na środku wioski budkę z piwem :). Zachęcam do obejrzenia czterdziestego ósmego odcinka Battlefield Podcast - ok. 20 minuty rozpoczyna się dość obszerny wywiad z liderami Piratów wsparty niepublikowanymi wcześniej filmami z bety.

http://www.battlefieldpodcast.com/

 

10ey8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności