Strona 1 z 1010 12345611511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10092

Wątek: Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2

Spammer
    Awatar illy
    Podziękowania

Domyślnie Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Na każdym forum internetowym pojawiają się humorystyczne posty mające pełnić rolę rozweselaczy. Prosimy je umieszczać tutaj, zamiast zasmiecać nimi forum. A jako ze ja byłem najbardziej aktywny w poprzedniej edycji i straciłem ponad 600 bezcennych, humorystycznych postów, wrecz osobnej wikipedii humoru wiec mam prawo założyc własciwy wątek, bez którego to forum dla mnie nie istnieje.

Dziekuję za uwagę i zapraszam do drugiej edycji tego watku

15.04.2008 UPDATE

W związku z tym że robi się coraz większy bałagan, i coraz więcej osób wrzuca linki nie opisując ich zawartości, tworząc 'puste' posty postanowiliśmy zmienić zasady.
    Każdy post zawierający link bez żadnego sensownego komentarza opisującego jego zawartość będzie natychmiast kasowany!
    Ostatnio edytowane przez Hindus ; 15-04-08 o 08:31

re-Member
    Awatar Leru
    Podziękowania

Domyślnie

UWAGA!!
    Nie wiem jak to się stało. Chciałem usunąć dwa posty, a usunąłem cały wątek
    Nie jest to wina serwera jak mniemam. Jeszcze się dziwiłem czemu przy usuwaniu było napisane "Usuń wątek" a nie "usuń posty".

Najmocniej wszystkich sfrustrowanych przepraszam (szczególnie Ciebie illy).

Popatrzcie na to z innej strony - o ile mniejsza i lżejsza stała się baza danych max3d Może dzięki temu Nasz ukochany serwis będzie działał lepiej, szybciej i bardziej stabilniej.

I pamiętajcie - spieszcie się kochać wątki, tak szybko odchodzą.

całuski
    Leru :*
    Pain. Agony. My hatred burns through the cavernous deeps.
    The world heaves with my torment; it's retched kingdoms quake beneath my rage.
    But at last, the whole of Azeroth will break and all will burn beneath the shadow of my wings.

Member
    Awatar JmTm00
    Podziękowania

Bitwa:Piekna i Bestia Ihr kampf

Member
    Awatar XaoC
    Podziękowania

Domyślnie

Napiszę swój kawał.....

Przychodzi facet do lekarza ze strasznie chudym psem
    - Panie doktorze, czemu mój pies jest taki chudy? Czy on umiera?
    - A karmi go pan?
    - Nie

No wiem....nie jest śmieszny zbytnio, ale po 5ciu browarach zaczyna się robić zabawny lekko, a po 10 traci się przytomność

Member
    Awatar vv3k70r
    Podziękowania

Domyślnie

to ja dwie prawdziwe historie:
    jako ze udzielam sie w SVEGu, to taka organizacja co niby histerie odtwarza, banda brodaczy, pijacych piwsko i wyciagajacyh kase na robienei widowisk, spedzam czas w wiosce wikingow, pijac piwsko i udajac pozytecznego kulturalnei czlowieka;

przyjechala wycieczka jankesow, a miejsce w ktorym bylem (foteviken) nazywa sie rezerwat wikingow;
    kolesie wygladali jak urwani z choinki, typowe rednecki;
    widza ze jemy cos przy ognisku, ubrani jak dzikusy, pytaj nas czy to jest prawdziwe jedzenie?i czy naprawde to jemy? (-what ypu eat? is this a real food? are you really eating it?); najpierw myslalem ze zartuja, ale oni zaczeli nam robic zdjecia....
    to byl dopiero poczatek, chwile pozniej wspomnieli ze u nich tez sa rezerwaty, tylko ze dla indian (no fajnie), i wtedy mnei rozbili:
    -skoro to rezerwat, czy rzad zmusza was zebyscie tu zyli? (... are you force to be here? is this a goverment sanction?)....
    no mysle ja sobie, kompletni idioci, rzucilem haslo ze najprawdopodobniej zaraz ze skageraku wyplynei zespol lotniskowcow i zbombarduja nas zeby nam pomoc
    jescze myslalem ze zartuja....
    ale mili i uczynni ludzie zaczeli juz nam pokazywac teren muzeum i obmyslac dl a nas plan ucieczki...

spodziewalem sie ze widzialem juz wiele, byli roznie turysci, ale jankesi zawsze byli najlepsi:

nastepna wycieczka miala jeszcze weselsze typy:
    -te domy maja tysiac lat? sa sprzed powstanai panstwa? u nas tez mamy budynki sprzed powstania stanow (kolega mi objasnil ze za atlantykiem dwunogi amja nieco wezsze pojecie czasu, dla nich historia to dwa i pol wieku, wczesniej byl conan, smoki a ludzie zjadalis ie nawzajem).....
    (oczywiscie utwierdzilismy ich w przekonaniu ze te domy sa real, ze stoja tu takie drewniane tysiac lat i ze meiszkali w nich prawdziwi wikingowie ktorzy siali strach na calym swiecie, bylo to o tyle smieszne ze obok, na slupach dla zwiedzajacych czarno na bialym stoji ze w tym miejscu od pieciu tysiecy lat byly regularnie walki bo to jesdyne dogodne do desantu meijsce w okolicy, a osady tu zadnej, stalej nie bylo, jakby byla to by nei bylo miejsca na caly ten skansen);

wreszcie jednak przyslali kogos rozgarnietego:

przyjechal jankeski senator, chudy, stary, zasuszony i wysportowany, byl bardziej kumaty o co w tym biega, ale jak to polityk zaczal nam zadawac pytanai co my tu robimy,
    wyjasnilismy mu ze to jest nasze hobby, przebieramy sie za tubylcow, ganiamy w kolczugach i jeszcze placimy na to skladki czlonkowskie zeby moc sie potruc w kuzni i pomarznac na lodzi;
    cos mu nei gralo najwyrazniej bo zaczal wnikac:
    -chlopaki, macie po 20-30 lat, jest srodek tygodnia, nei powinniscie byc w pracy? z czego zyjecie?
    no i zaczelismy mu tlumaczyc jak wyglada struktura zaawansowanego spoleczenstwa i co rabia obiboki zeby mogli sie byczyc ku uciesze innych, na pcozatku nei wierzyl ze mzona zyc z chodzenia do szkoly (i to na bardzo przyzwoitej pensji, bylo nei bylo 8€ netto za kazda godzine odbebniona w budzie), ze jak sie pracuje caly rok to platny urlop (na ktory placi sie przeciez skladki) trwa 6 tygodni plus staz pracy, i ze kolega jesli doktorem archeologi, to wcinajac tutaj flinsteka (taki stek z "dinozaura", znaczy ze zmutowanej krowy) wykonuje swoje powinnosci sluzbowe badajac zycie praszczurow;
    najwyrazniej do senatora cos nie docieralo, uznal nas za bande leni, ktora sie byczy zamiast tworczo pomoc w rozwoju kraju, ktory widac ze biedny, bo nie widzial ani jednej rezydencji tutaj a wszystkie domy sa niskie.... to ze nei widzial zebrakow i glodnych jakos mu sie na oczy nei rzucilo
    na koniec zrobil sobie z nami fotki i obiecal opowiedziec za morzami ze w EU z produkcji nowoczesnych mysliwcow sa placone pensje "za lenistwo"
    Ostatnio edytowane przez vv3k70r ; 04-07-06 o 02:50

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

No i widzisz, teraz będziemy musieli przez Ciebie wznowić produkcję kochanych rodzimych swojskich "Łosi"...

A jak już jesteśmy przy temacie, to i ja opowiem swoja historię; otóż pewnego słonecznego dnia (o godz. 2 w nocy) stałem sobie na peronie na Centralnym i czekalem na pociąg do Gdańska, który to miał mnie bezpiecznie przetransportowac na turniej rycerski odbywający sie na Fortach Napoleońkich tamże.
    Jako, ze nie byłem zmotoryzowany, to jedynym dostępnym sposobem przewiezienia zbroi, kolczugi i całej niezaostrzonej (bo mieczy sie nie ostrzy) reszty tego złomu było założenie go na siebie.
    Jako, że integralnym elementem tegoż mojego złomu byla kusza (która to w Polsce jest słusznie ze wzgledu na swoją skuteczność uważana za broń palną), to zeby nie podpaśc pod paragraf zawinałem ja w szmaty. Wazna uwaga; jako jeden z bardzo nielicznych miałem kuszę kompozytową, czyli łuczysko mialo wygięte do przodu pióra. Dawało jej to dodatkowe co najmniej 50% więcej kopa.
    Wracając do tematu; stoje sobie grzecznie na peronie i nikogo nie zaczepiam, ale już widze, że zainteresowały sie mna smerfy. Najpierw jeden, potem dwóch, w końcu gdy zebrala sie ich gromadka, to odważyli sie do mnie podejść (wiadomo - w kupie raźniej).

- Dziendobry, tu (tu proszę sobie wstawić odpowiednią dla kolejowego patrolowca rangę, boja nie pamietam) taki to a taki.
    - Dziendobry - odparłem grzecznie, bo z natury jestem uprzejmy i kulturalny.
    - Czy tym mieczem można zrobić krzywdę?
    - Na upartego nawet gołą ręką można zrobic krzywdę, ale ja nie z tych.
    sprawił wrażenie takiego, co to pojął.
    - A ta dzida jest ostra?
    - To nie dzida, to włócznia. Do rzucania. Nie jest ostra (faktycznie - przy jej masie stan ostrości nie ma żadnego znaczenia). Żeby nie być gołosłownym zdjąlem pokrowiec z ostrza. Policjant jakby odetchnął.
    - A ten sztylet?
    - To mizerykordia. W średniowieczu służyła tylko do dobijania wrogów. Jak pan widzi - też nie jest ostra (faktycznie - mizerykordia ma przekrój graniasty, jak szpikulec do lodu).
    Generalnie złomu milem ze sobą więcej, ale spod płaszcza nie wystawał i nie prowokował, więc miałem nadzieję, że się odczepią. Smerf jeszcze raz badawczo i krytycznie przeskanował mnie wzrokiem pod katem wszelkiej nielegalności, ale nic mu się w oczy nie rzuciło, więc grzecznie zasalutował i odwrócił sie na pięcie. Już zdawało mi sie, że po kłopocie, gdy jeden z młodszych smerfów wskazał na kuszę:
    - A co to jest?
    Postanowiłem grać vabanque:
    - Kotwica. Przeciez do Gdańska jadę.

...Do dzisiaj ledwo wierzę, ze to łyknęli.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

..
    Awatar xeav
    Podziękowania

Domyślnie test

Dziecinnie prosty teścik. Oto najłatwiejszy quiz pod słońcem. Plan-minimum to 5 poprawnych odpowiedzi. Bądź duży i nie oszukuj! Ale nie daj plamy!

1) Jak długo trwała Wojna Stuletnia?
    2) Który kraj robi kapelusze Panama?
    3) Z jakiego zwierzęcia robi się catgut?
    4) W jakim miesiącu Rosjanie obchodzą rocznicę Rewolucji Październikowej?
    5) Z włosów którego zwierzęcia zrobiona jest szczotka wielbłądzia?
    6) Nazwa Wysp Kanaryjskich pochodzi od nazwy którego zwierzęcia?
    7) Jak miał na imię król Jerzy VI?
    8) Jakiego koloru jest zięba purpurowa?
    9) Skąd pochodzi chiński agrest?
    10) Jakiego koloru jest czarna skrzynka w samolocie?

Wszystko zrobione?

A teraz sprawdź odpowiedzi:

1) 116 lat
    2) Ekwador
    3) z owiec i koni
    4) w listopadzie
    5) z wiewiórki
    6) od psów
    7) Albert
    szkarłatnego
    9) z Nowej Zelandii
    10) pomarańczowa, oczywiście

No i jak poszło?

Niesamowita sztuczka

Lekcja angielskiego
    Ostatnio edytowane przez xeav ; 04-07-06 o 08:26

Spammer
    Awatar illy
    Podziękowania

Domyślnie

Polska otrzymała od UE 20mln euro na walkę z korupcją. Wszystkie banknoty są znaczone...

Widelec z czterema zębami – do dodatków. Widelec z trzema zębami – do mięsa. Widelec z dwoma zębami – do ryby. Widelec z jednym zębem – to nóż.

Wczoraj z miejscowego ogrodu zoologicznego uciekł dziesięciometrowy wąż boa o imieniu Gienek.
    Siłami społeczności i policji cztery metry węża już znaleziono...

W Estonii policja wytropiła dużą partię fałszywych studolarowych Euro.

Jeżeli na ulicy w Niemczech spotkaliście ładną, zgrabną, zadbaną, pięknie umalowaną i znakomicie ubraną miejscową kobietę - wiedzcie, że to jest mężczyzna.

Każdemu mężczyźnie w życiu potrzebne są trzy kobiety: matka, żona i chociaż jedna, która będzie widziała w nim mężczyznę.

- Na co najczęściej chorują księża?
    - Na amenię.

Stany. Wywieszka na drzwiach sklepiku muzycznego:
    "Gone Chopin, be Bach in a Minuet"

Żona stale mówi o wycieczce na Kanary. Nie mam nic przeciwko. Niech sobie gada.

Rozpoczynający dopiero działalność operator telefonii komórkowej zatrudni studentów do roznoszenia SMSów.

-------------------------------------------------------------

Mąż doprowadzony do ostateczności ciągłymi uwagami kolegów, że żonę już chyba wszyscy w mieście mieli, postanawia raz z tym skończyć.
    Wchodzi do mieszkania, otwiera okno i wyrzuca żonę z czwartego piętra z jednym tylko słowem...
    - Spadaj!
    Uspokojony tym co zrobił, idzie do pobliskiego baru i zaczyna grać w bilard z kolegami.
    Koledzy, widząc go tak wesołego jak nigdy, pytają go co szczególnego się stało?
    - Nic!... Wyrzuciłem tylko tą k**wę przez okno! Ale nie martwcie się! - jak skończymy grę, to pójdę zobaczyć czy przeżyła.
    - Coś chyba ściemniasz! - mówi kolega, który właśnie wszedł do baru - przed kilkoma minutami widziałem ją w sklepie w centrum.
    Mąż ze zdziwioną miną...
    - Wygląda na to, że mając tyle ptaków w rękach, sama też nauczyła się latać!

Casting do filmu erotycznego...
    Każda z aktorek przybyłych na casting otrzymała stanik rozmiar D oraz polecenie:
    - PROSZĘ TO WYPEŁNIĆ!

Gdy byliśmy dziećmi, śmiałem się z mojego kumpla Kevina, bo musiał chodzić na lekcje pianina. Ale spójrzcie, gdzie teraz jest on, a gdzie ja. Właściwie, nie wiem gdzie jest on. Ale wiem, gdzie jestem ja, i o to mi chodzi.

* * *

Zawsze, gdy widzę jak jakaś staruszka ślizga się i przewraca na mokrym chodniku, moim pierwszym odruchem jest śmiech. Ale potem myślę: a gdybym był mrówką, i upadłaby na mnie? I wtedy to już nie jest śmieszne.

* * *

Szkoda, że Lassie nie umiała się ślizgać na łyżwach, bo wtedy, gdyby była na feriach zimowych w Holandii i ktoś by powiedział: "Lassie, ślizgaj się po pomoc", to by mogła.

* * *

Miłość nie jest czymś, co można związać łańcuchami i wrzucić do jeziora. To Houdini. A miłość to lubienie kogoś bardzo.

* * *

Zamiast drzwi od zapadni, może by tak okno od zapadni? Facet sobie wygląda przez takie okno, a gdy się za bardzo wychyli, wypada. A nie, zaraz, to chyba zwykłe okno.

* * *

Uważam, że w nauce powinno być coś, co się nazywa "efekt renifera”. Nie wiem, co to by miało być, ale dobrze byłoby usłyszeć kogoś, jak mówi: "Panowie, to co tu mamy, to doskonały przykład efektu renifera”.

* * *

Gdy byłem mały, czasem chcieliśmy się jakoś rozerwać. Wtedy zazwyczaj włączaliśmy telewizor.

* * *

Uważam, że powinna być zasada, że gdy mówimy o ilości kromek chleba, przez które może przelecieć kula, mamy na myśli kromki ustawione wzdłuż. Inaczej to nie ma sensu.

* * *

Złamane obietnice mnie nie martwią. Zastanawiam się tylko, czemu mi uwierzyli?

* * *

Oto rada dla szalonych naukowców trzymających mózgi w słojach: czemu by nie dodać plasterka cytryny do każdego słoja, dla świeżości?

* * *

Mam nadzieję, że któregoś dnia odrzucimy nasze obawy i uprzedzenia, i zaczniemy po prostu śmiać się z ludzi.

* * *

Pamiętam, jak inne dzieciaki mówiły, że stary pan Swenson był najwredniejszym człowiekiem w mieście. Ale ja mówiłem, że on jest miły, tylko nie umie tego pokazać. A najwredniejszym człowiekiem w mieście, dodałem, jest ten wredny staruch, co mieszka w dużym białym domu. „TO PAN SWENSON!” - powiedzieli. Ok, mój błąd.

* * *

Uważam, że małpy w zoo powinny nosić okulary przeciwsłoneczne, żeby nie mogły nas zahipnotyzować.

* * *

Gdyby Obcy był moim przyjacielem, chciałbym być z nim, gdyby poszedł do dentysty. Kiedy zaczęliby borować, pewnie by oszalał i wszystkich zjadł. Ach, ten Obcy!

* * *

Gdyby na dworze była straszna nawałnica, ale ten piesek jakoś by ją przeżył, i przyszedł do nas do domu po burzy, myślę, że dobrym imieniem dla niego byłoby Carl.

Ostatnio edytowane przez Leru ; 04-07-06 o 12:46

Member
    Awatar merv_
    Podziękowania

Domyślnie

Amerykańska policja...

No i Jackas

illy ty tak zawsze??
    Ostatnio edytowane przez merv_ ; 04-07-06 o 10:52
    ₪?

BRUSH
    Awatar zeet