Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Moderatorzy i Userzy MAX3D . . . Idzie wiosna i może czas na lekki remamencik ;] . . .

 

Nie chiałbym zostać okrzyknięty zrazu oportunistą, i wykrzykiwać tutaj nadmiernie wyuzdanych rewolucyjnych haseł, a jedynie "zrobić - lub raczej ustalić" co Wam, Nam, Im niepasuje w tym forum, co można by usprawnić lub co można by zmienić, niech będą to jakieś racjonalne rzeczy. Stwórzmy razem ;) listę postulatów do rozpatrzenia dla Moderatorów.

 

Pozdrawiam.

... Kto ma chęć niech pierwszy rzuci kamień ;)) . . .

 

1. Kosz i Pm od modów gdy kasują / zmieniają treść posta .

2. ...

3. ...

a jeśli nie Ty to kto inny,

a jeśli nikt to do wątek do kasacji.

 

edit: dzinks ..::Krzysiek M::.. ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm może to drobnica, albo ja coś źle robię. Chodzi mi o odświeżanie przeczytanych postów. Np. wchodzę na dział, widzę jeden nowy post, przeglądam go, przechodzę na główną a tam ciągle mam sygnalizację o nieprzeczytanych wiadomościach. Żeby mieć, że wszystko jest przeczytane muszę przechodzić z postu do działu, który przeglądałem. Dopiero później na główne forum. Trochę do upierdliwe. Inna sprawa, że czasami info o nowych postach w ogóle mi gdzieś wcina, choć żadnego nie przeczytałem. To duperela, ale jakby dało się coś z tym zrobić byłoby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję odświeżyć Złotą Galerię, bo zaczyna nam powoli rdzewieć :).

Ostatnio było kilka fajnych prac które można by było tam wrzucić i może przy tym nagrodzić twórców w podobny sposób jak na CGTalku, albo zrobić coś z mini trofeami pod nickiem i przyznawać je nie tylko za bitwy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUT - > ale myślę, że min od 30 postów ;), co by poruszyć ludzików z postami poniżej >10.

 

dobrze by było żeby pkt reputacji były jawne za co i od kogo na + czy na -,

 

promocja dobrych wątków poprzez system gwiazdek,

 

podział działów głównych na i .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Kosza to: http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=443478&postcount=67 :P:P:P

 

Bardziej kompercyjny dla Adka pomysł ..... sprezdaz domen userom!:) z takim małym portfolio jak ktos tu juz wspomnial! np 15 pln za domenke .max3d.pl i/lub kawalątek servera mysle ze 20 mb powinno starczyc! Oczywista linki do folio na głownej..zeby nie było!:)

 

 

z tą jawnoscią punktow tez sie zgadzam! acha...i moze shout na forum?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shout na nie :]

 

co do domen wykupywanych... pomysł jest już od jakiegoś czasu, gorzej z rozliczaniem finansowym. wszystko musi być legalnie a max3d.pl nie jest instytucja prawną posiadająca własnej działalności gosp. w skrócie nie mamy jak odprowadzić podatku VAT za tą usługę. pomysł na razie idzie do lamusa. jak coś się zmieni w statucie serwisu wróci na tapetę.

 

 

 

..::Krzysiek M::..: pomysł w trakcie realizacji ;)

 

ttaaddeekk: pomysł w trakcie realizacji ;)

 

roadrunner: pomysł w trakcie realizacji ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUT - > ale myślę, że min od 30 postów ;), co by poruszyć ludzików z postami poniżej >10.

Chyba od 3000!

Bardziej kompercyjny dla Adka pomysł ..... sprezdaz domen userom!:) z takim małym portfolio jak ktos tu juz wspomnial! np 15 pln za domenke .max3d.pl i/lub kawalątek servera mysle ze 20 mb powinno starczyc! Oczywista linki do folio na głownej..zeby nie było!:)

Tak, najbardziej popularna strona graficzna w polsce a ty za 15 pln chce miec link na glownej do wlasnego folio. Gratulejszon!

zbanowac leru

będę szybszy niż illy:

custom user title :)

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bang ban skit skit nigga :D

 

moze jakis powod dlaczego shouta nie chcecie oddac? przeciazenie bazy? iii tam, w minimalnym stopniu. shout na forum to dobra rzecz, nie bylo by tematow o tym jak sie wlacza strzalki w maxie, badz gdzie znajde tutorial na mechaniczna tarcze... iii tam.

 

z wywaleniem forum dobry pomysl ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest internet?

Ja juz kompa przerobilem na karmnik dla ptaków i tylko czasem go podłączam do prądu.

 

Działa to tak:

 

* Wsypuję okruszki

* Zwabiam nimi pticę

* Ptica się dobiera do okruszków

* Podpinam kompa do prądu

* Odpinam kompa od prądu

* Podchodze do kompa z gaśnicą

* W kompie juz czeka slicznie upieczona ptica w panierce.

 

Ania, daję Ci prawo do zilustrowania instrukcji obsługi kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może to drobnica, albo ja coś źle robię. Chodzi mi o odświeżanie przeczytanych postów. Np. wchodzę na dział, widzę jeden nowy post, przeglądam go, przechodzę na główną a tam ciągle mam sygnalizację o nieprzeczytanych wiadomościach. Żeby mieć, że wszystko jest przeczytane muszę przechodzić z postu do działu, który przeglądałem. Dopiero później na główne forum. Trochę do upierdliwe. Inna sprawa, że czasami info o nowych postach w ogóle mi gdzieś wcina, choć żadnego nie przeczytałem. To duperela, ale jakby dało się coś z tym zrobić byłoby fajnie.

 

mam mniejwiecej to samo (przegladarka firefox)

 

kiedys forum nie mialo tego podzialu tylko te nieprzeczytane posty byly wytluszczone i wszystko lepiej dzialalo. moze gdzie mozna by bylo wprowadzic opcje "tradycyjnego" widoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne byłoby gdyby miniaturka brała się z ostatniego obrazka w wątku a nie z pierwszego. (dział WIP).

 

ale to nie jest dobre rozwiazanie gdyz nie kazdy daje "update w miniaturce" ale jakby byla mozliwosc czy od pierwszego posta czy od odstatniego to by bylo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest dobre rozwiazanie gdyz nie kazdy daje "update w miniaturce" ale jakby byla mozliwosc czy od pierwszego posta czy od odstatniego to by bylo fajnie :)

Ale jeśli ktoś nie daje update'ów w miniaturce, ostatnia miniaturka jest jednocześnie tą pierwszą, więc problemu nie ma :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna by bylo wstawic skryptu ktory by tworzyl miniaturke z obrazka high-res w przypadku gdy user sie nie wywiarze z tego obowiazku?

 

Ale skryptowi ciężko by było rozwikłać który obrazek ma być w miniaturce jak by było np. kilka plus referki. Myślę, że to nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq - nie wiele moge powiedziec, ale to akurat musi sie zmienic, nie widze potrzeby trzymania wszystkiego w tajemnicy, ale narazie taki jest regulamin

 

Pracujemy nad nowymi zasadami gallerii, nowymi działami oraz nowa szata, odrobinę cierpliwosci :)

 

Zmiany zostana wprowadzone zapewne po pracy magisterskiej Adka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: chcesz się wypłakać na męskim ramieniu? :P

 

zmiany są nieuniknione. internet nie jest już tym samym czym był kilka lat temu. stanie w miejscu to strata czasu i po prostu głupota. dlatego stawiamy na szybki rozwój serwisu wraz z wejściem na rynki socjotechniczne co w połączeniu ze zmienną środowiskową i krzywą Mouriniego da nam miejsce w czołówce polskich i europejskich serwisów graficznych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...internet nie jest już tym samym czym był kilka lat temu. stanie w miejscu to strata czasu i po prostu głupota. dlatego stawiamy na szybki rozwój serwisu wraz z wejściem na rynki socjotechniczne co w połączeniu ze zmienną środowiskową i krzywą Mouriniego da nam miejsce w czołówce polskich i europejskich serwisów graficznych.

 

I TO sie nazywa Profesjonalny komentarz!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności