Strona 123 z 128 PierwszyPierwszy ... 2373113118119120121122123124125126127128 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1221 do 1230 z 1275

Wątek: studia

Member
    Awatar IceTrooper
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Podłączę się do tematu i zainteresowań. Jak koledzy powyżej też jestem zainteresowany kierunkiem typu gamedev, archviz (modelowanie, texturowanie, ewentualnie animacja), choć bardziej przemawia gamedev.
    Mam jeszcze 1,5 roku do decyzji na jakie studia iść, a w sumie nie chcę zmarnować kilku lat jak kolega matt881, że nauczą mnie tylko podstaw, których mogę się nauczyć w domu. Na razie zajeżdżam tutki, ale na samych nich nie pociągnę.
    Jakby ktoś mógł polecić jakieś dobre szkoły w anglojęzycznych krajach, bo na razie z tego co przeglądam ten temat, mało o nich zostało powiedziane. Opłata za semestr oczywiście w granicach zdrowego rozsądku (te za 30tys. $ mnie nie interesują). Jak sam będę miał jakieś sensowne informacje to tutaj wstawię.

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

Mozna animowac meble biurowe w Warszawie.

stasia
    Guest

Domyślnie

trochę mało info o szkole

Member
    Awatar PodwojneD
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo dużo moich znajomych bierze lekcje tutaj http://www.animationmentor.com/

Jak byłam na ctn animation expo to było bardzo dużo ludzi właśnie z tej szkoły online.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jest ktos w trakcie/po grafice na ASP?
    Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś informacje.

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

Moim zdaniem jesli chcecie pracowac w grafice powinniscie rozgladac sie za szkolami, ktore maja zajecia plastyczne, z sensownym wykladowca, ktory bedzie Was uczyl, dawal korekty.

Jak wytrenujecie oko, wycwiczycie reke, nabierzecie wyczucia i wyrobicie smak, to narzedzie bedzie tylko narzedziem. A tych nauczycie sie z tutoriali.

Gdybym mial cofnac czas to taka droge dla siebie bym wybral (wybralem podobnie, ale tylko czesciowo i nie mialem pojecia, ze wlasnie to bedzie najcenniejsze).

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wybacz, ale nic nowego do tematu nie wniosłeś :P Wiekszosć postów jest o tym samym.

Animation is concentration
    Awatar Reanimator
    Podziękowania

Domyślnie

Oj, przepraszam, z jakiegos powodu nie przeczytalem 31 stron wczesniejszych.

Ale to dobrze, przynajmniej potwierdza to moja teze

Member

Podziękowania

Domyślnie

Czyli nikt nic nie wie o grafice na ASP?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja kończyłem Komunikacje wizualną na ASP jakieś 10 lat temu. Na studiach nauczyłem się bronić swojego zdania oraz kreatywnego myślenia (bardziej od studentów niż kadry). Całego warsztatu nauczyłem się sam. Na studiach raczej niewiele warsztatu się nauczycie. Nie mniej jednak dostaniecie tematy które pomogą wam go szlifować. Mimo wszystko wspaniale wspominam te czasy. Bardziej polecam codzienne obcowanie z rzeźbą, malarstwem, grafiką oraz poznawanie oprogramowania. Także praca, praca i jeszcze raz praca. Każdy jednak sam wybiera swoją drogę.....

Uprawnienia umieszczania postów