Strona 125 z 128 PierwszyPierwszy ... 2575115120121122123124125126127128 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1241 do 1250 z 1275

Wątek: studia

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez annarak1 Zobacz posta
    Czesne jest na prawdę duże, ale warto na prawdę
    Warto nie warto, studia to zawsze coś dobrego... Raczej nie znam ludzi, którym zaszkodziły...

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

to musisz poznać ludzi, którzy nie spłacili kredytu studenckiego, a nadal jadą na stażach w korpo. Studia to w sumie transakcja biznesowa, nie każda oferta jest dobra dla każdego.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar matiuss
    Podziękowania

Domyślnie

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś z was mógłby powiedzieć coś więcej na temat tych szkół:
    * Drimagine w Nowym Sączu - czy rok temu wystartował 2-letni kierunek, jak tam jest ? Teraz wyszła nowa oferta edukacyjna, która trwa rok w której możemy wybrać moduł specjalizacyjny ale to w Warszawie, słyszałem że nie warto tam studiować ze względu na niski poziom.
    * AMA (Akademia Multi Art w Krakowie).
    * Animatricks - nowa oferta szkoleniowa, która łącznie obejmuje 4 trymestry nauki.

Interesuje mnie animacja postaci/zwierząt i myślę do której szkoły by się tu zapisać a może lepiej by było zapisać się do szkoły online jak AnimationMentor jak dla mnie jest za droga, prędzej bym wolał ianimate/ jest też opcja, ale to w wersji hardcore gnomon 2 lata koszt całkowity $19,247. Jedyny minus szkół online to to że są ONLINE :P

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja studiowałam na WSZ EDUKACJA - Wrocław - prywatnie - nie polecam, wykładowcy nie przykładają się do przekazania wiedzy
    Mój blog o finansach - kruk firma windykacyjna

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

Proste pytanko
    Czy warto studiować informatykę?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Jak się czujesz w matematyce to spoko. Nie znam nikogo po informatyce, kto narzekałby na brak pracy - większość moich znajomych pracuje zdalnie albo za granicą. Jest wiele firm outsourcingowych zatrudniających programistów tuzinami - dobrze płacą nawet za bardzo skromne kwalifikacje. Jeżeli przysiądziesz coś po godzinach, zrobisz jakieś papiery to super sprawa - informatycy są częściej niż artyści oceniani po papierach i dyplomach z uwagi na lepiej ustandaryzowany rynek pracy.

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

A czy rynek nie bedzie juz nasycony gdy skoncze? (koło 2020) Od kilku lat informatyka jest najpopularniejszym kierunkiem studiów.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

gdzieś przeglądałem prognozy, że do 2040-60 będzie rosło zapotrzebowanie. Informatyzacja każdego nowego sektora gospodarki to miliony miejsc pracy dla programistów, a tych gałęzi zostało jeszcze wiele (domy, samochody, militaria). Już teraz rynek sie zmienia i pracuje sie bardzo wysoko poziomowo więc kwalifikacje programistów spadają i tu można szukać swojej wartości.
    Będziesz w swojej pracy na pewno działał inaczej niż działa się obecnie (mniej hardcore programingu więcej API), z drugiej strony dużo się zmienia i tylko wymiana pokoleń daje szanse na wyższą jakość/zmianę myślenia więc nowi ludzie będą zawsze mile widziani.

Member
    Awatar Marvin
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Reynevan Zobacz posta
    Od kilku lat informatyka jest najpopularniejszym kierunkiem studiów.
    To jest bez znaczenia. Rynek IT jest tak szeroki, że wystarczy zająć się jakąś technologią, robić własne projekty po godzinach i praca sama Cię znajdzie.

Member
    Awatar Reynevan
    Podziękowania

Domyślnie

Dzieki, rejestracja gotowa zobaczymy co z tego bedzie

Uprawnienia umieszczania postów