Strona 126 z 128 PierwszyPierwszy ... 2676116121122123124125126127128 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1251 do 1260 z 1275

Wątek: studia

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Studia niestety nie wiele dają. Może ktoś z nich skorzysta i coś wyciągnie, ale to nie jest regułą...

Member

Podziękowania

Domyślnie

W branży IT studia są istotne, często w ogłoszeniach o pracę wymagają właśnie wykształcenia wyższego. Generalnie dobry wątek do poczytania: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-progra...-wy%C5%BCsze-t

Member
    Awatar michalz00
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez matiuss Zobacz posta
    Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś z was mógłby powiedzieć coś więcej na temat tych szkół:
    * AMA (Akademia Multi Art w Krakowie).

Interesuje mnie animacja postaci/zwierząt i myślę do której szkoły by się tu zapisać
    Niestety nie wiem na jakim poziomie uczą takich rzeczy w AMA. Ja w tym roku ukończyłem kierunek Postprodukcja - Specjalizacja: Montaż. Jak kogoś interesują szczegóły tego kierunku to mogę napisać kilka słów na ten temat

Akurat tak się złożyło, że w mojej grupie niewiele osób było zainteresowanych animacją i 3D. A zajęcia w pierwszym semestrze były typowo wprowadzające do tematu. Okazało się, że ja ze swoja wiedzą w tym temacie (zdobytą głównie w internecie) byłem jedną z bardziej zaawansowanych osób :P Ale to się zmienia bo w tym roku widziałem na zajęciach z 3D więcej osób. I jeśli sytuacja wygląda podobnie do mojego kierunku, to po wybraniu specjalizacji poziom zaawansowania zajęć wzrasta.

PS. Raz sobie otwarłem projekt z NUKE, jakiegoś studenta, żeby zobaczyć co tam przerabiają i mało co z niego zrozumiałem... czyli to były już bardziej zaawansowane rzeczy
    Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
    Fog of War / Teczka 3D / Moviematic

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fakt że często wymagają papierka na wyższe wykształcenie w branży, ale to nie znaczy że nie da się bez tego żyć. To zależy - jeśli szukasz pracy u kogoś to bez papierka może nie dać rady, jeśli jesteś na tyle odważny żeby robić coś samemu i przeć do przodu może lepiej poświęcić te 5 lat na prawidziwy rozwój i prace?

Member

Podziękowania

Domyślnie

co myslicie o studiach fijzoterapia lub masaż?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jak wygląda sytuacja z uczelniami w warszawie? Waham się między WIT a PJem, którą polecacie? Może jest jeszcze jakaś alternatywa?

rutto
    Guest

Domyślnie

Mnie zastanawia czy kładą duży nacisk na znajomość języka obcego. Angielski i niemiecki u mnie bardzo kuleje :-(
    Zwłaszcza z niemieckim mam duże problemy. Ostatnio nawet wykonałem bezpłatny test na http://www.e-korepetycje.net/test-jezyk-niemiecki który jeszcze bardziej pokazał mi moje braki. Wypadłem fatalnie, a zdaję sobie sprawę z tego, że te dwa języki- to podstawa na tego typu studiach :-/

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam.
    Czy są jakieś studia weekendowe z grafiki 3d w lublinie? Jakie polecacie ? Tak wiem , że jak samemu się nie nauczysz to nikt cię nie nauczy , ale mam taka sytuację w pracy że szefo zadeklarował niewielką podwyżkę jeśli pójdę na jakieś studia.Obecnie pracuje na magazynie

Member
    Awatar Grasia
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez leprason Zobacz posta
    Studia niestety nie wiele dają. Może ktoś z nich skorzysta i coś wyciągnie, ale to nie jest regułą...
    Może i studia dają niewiele ale niestety chcąc nie chcąc musisz ich dzisiaj zrobić.Więc coś trzeba wybrać i w jakimś kierunku uderzyć. Ja też musiałam zacząć studiować bo wymagała ode mnie tego moja księgowa. Kalisz był miastem w którym aktualnie mieszkałam i pracowałam więc tam postanowiłam zapisać się na uczelnie bo nie miałam możliwości dojeżdżać bardzo daleko ze względu na swoje codzienne obowiązki.

Pan Animator
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie

Lepiej tracić czas na "gównokierunek", bo księgowa wymaga? Czy nie korzystniej byłoby podążać za swoją pasją? Przenosząc to na nasze podwórko pracodawcy chętniej patrzą co potrafisz, a nie jaką uczelnię się skończyło. Twoja uczelnia nie przyniesie im zysków - za to z pewnością Twoje umiejętności.

Uprawnienia umieszczania postów