Skocz do zawartości

Coś naprawdę pikantnego (tylko dla dorosłych)


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja jestem owocowym i warzywnym dewiantem wiŕc mnie tylko taki stuff rusza :) a poza tym nic innego na komputerze nie potrafie rysowaŠ, tylko zieleninŕ i owoce :)

 

dla spragnionych golizny mˇj b. stary szkic w Painterze, ktˇry nie zamieni│ siŕ w obraz ze wzgl. na brak dostatecznej umiejŕtnoÂci, malowania na kompie, IMHO rysowanie lub malowanie na kompie jest 100x trudniejsze ni┐ na kartce papieru lub p│ˇtnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by marcoos

dla spragnionych golizny mˇj b. stary szkic w Painterze, ktˇry nie zamieni│ siŕ w obraz ze wzgl. na brak dostatecznej umiejŕtnoÂci, malowania na kompie, IMHO rysowanie lub malowanie na kompie jest 100x trudniejsze ni┐ na kartce papieru lub p│ˇtnie

 

Zgadzam sie! Jednak I tak wyszlo ci fajnie. Pamietaj ze mozesz zaczac na kartce papieru, zeskanowac i konczyc juz w pelni cyfrowo.

 

[Edited on 3-11-2002 by Gotham]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz▒c z perspektywy czasu to na tym szkicu jedynie skrzyd│a s▒ w miare │adnie i dynamiczna kresk▒ narysowane, ca│a reszta jest \"wymŕczona\" i do tego ma trochŕ kopniŕte proporcje :) kontury s▒ strasznie \"drewniane\" i wogˇle nie oddaj▒ formy (no mo┐e nie dotyczy to lewej rŕki) no dobra to tyle w ramach samokrytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

úe no co wy. Krytyka krytyka ale zawsze liczy siŕ interpretacja. Spˇjrz na to przez pryzmat ogˇlnego przyblizenia twych wizji artystycznych i nakreslenia klimatu i atmosfery sceny. Przenies pomys│ do 3D (postaraj siŕ zachowac formŕ) i masz elegancka prackŕ.

 

Ja tak uwa┐am, ale ja jestem z uczeli Âcis│ej wiŕc mnie jaraja inne rzeczy niz artystˇw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze sie nie obrazisz... Rysowalem projekt dla kolegi... I jakos twoj aniolek sie znalazl pod reka... Wiec na szybko troche pozmienialem (efekt ponizej).

 

Ogolnie zmienilem proporcje, poprawilem kreske i dodalem oswietlenia. Pobawil bym sie jeszcze ale nie umiem pracowac w tak niskiej rozdzielczosci.

 

Na obrone mam jedynie fakt ze mial byc to dowod ze nie powinno sie porzucac projektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, │adnie podmieni│es glowe, od razu lepiej, a mˇg│bys napisaŠ cos wiŕcej o sekcji \"body\", czy zrobi│es tam blur a potem ostry kontrast ??? kreski konturu poznika│y a jest zamiast tego │adny g│ŕboki cie˝

 

BTW widze ┐e korekty rysunkˇw przez internet sta│y siŕ popularne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze juz wyjasniam:

 

1 Nie podmienilem glowy. To jest ta twoja tylko ze pozmienialem w niej proporcje kopiujac fragmenty dokonujac na nich transformacji, lub tez narzedziem Smudge Tool. Poza tym jeszcze ja troche rozmylem. Aj zapomnialem, dorysowalem tylko brwi.

 

2 Dorysowalem wlosy. Zwykle linie o srednicy 1 piksel.

 

3 Rozmylem cialo, i pozmienialem czesc proporcji narzedziem Smudge Tool.

 

4 Dodalem kilka masek w tym gradientu, koloru, nadbarwien, i kontrastu.

 

I to wszystko. Dadaj jakies swoje prace jeszcze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziŕki za szczegˇ│owy opis :)

 

od dawna mˇwie sobie ┐e si▒dŕ i powalcze z tabletem, myszk▒ i Painterem ale jako nie moge znale╝Š czasu, nawet na 3d max\'a ostatnio nie mam czasu... a pozatym, jak siŕ siedzi przed kompem przez kilka godzin dziennie \"zawodowo\" to naprawdŕ mo┐na znienawidziŠ jakikolwiek kontakt z tym u┐▒dzeniem...

jeszcze wygrzeba│em taki mˇj ma│y Painterowy szkic, to tak apropos topicu \"ogenia wojny\". Moim zdaniem prace powinny byŠ pe│ne krwi, bˇlu i cierpienia, tak jak to bywa zwykle na wojnie, na razie prace w bitwie takie jakie \"slodkie\" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności