Skocz do zawartości

wip : Soon As I Get Home


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie sie przyda :)

wlasnie mi uswiadomiles czemu nie cierpie modelowac z boxa :D

poczatkowo nie wyglada za dobrze model (czyli nie podobny) a ja wole jak odrazu jest podobny :D

ps. super ucho moglbys dac zblizenie z siateczka ?

tylko chyba troche za male :D(choc taie mi sie podoba, pasuje mu)

jesli chdzi o podobienstwo to chyba usta ma za male tzw za szybko sie zwerzaj :) i cos od oczu w gore nie podobny :D

kurde sorki ze wiesz uczen sie czepia mistrza :D

ps. masz juz wersje low poly ?

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał nielot, usta za bardzo ułożone do pocałunku :) Dodatkowo górna warga pełniejsza. Głowa chyba powinna być trochę bardziej jajowata. No i zalotne, "kobiece" spojrzenie :) Może ta fotka Ci w czymś pomoże.

 

7c61f58e-a823-49ea-b177-081831a4bf01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w obu przypadkach głowa powinna być bardziej owalna, a górna warga bardziej mięsista. Z resztą najlepiej by było gdyby ledyr coś dorzucił, on fajnie wyłapuje charakterystyczne cechy wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te ostatnie wersje z pic'a są całkiem do tupaca podobne. Wsumie to od teksturki w tym wypadku dużo więcej zależy. charakterystyczne u niego to kości policzkowe i oczy. Ta broda chyba nie tak (jak Sarge w Quake 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, juz wiem ze nie zdaze sie wyrobic, ale na 100 % go pociagne po konkursie :) dzieki jak widzicie co poprawic to piszcie, glownie mi zalezy zebyscie porownywali do skulptu, bo to w nim juz chcialbym podciagnac glowe do stanu finalnego ! dzieki wielki za wszelkie slowa krytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Crusher to miała byc taka wersja " keep ya head up" ;) spoko jeszcze to mecze, robilem to w dosc szybkim tempie z jednej refki, teraz sie bardziej przyloze :)

 

Btw. opaska na normalce nie bedzie tak wygladala, wiec nie ma to wiekszego znaczenia, pozatym skulpt nie jest ostateczny i nie wrzucałem go jako ostatecznosc;)

 

robilem z tego aaa.jpg

 

tak czy inaczej dzieki, jak macie cos jeszcze do poprawy takiego oczywistego czego ja nie widze to piszcie dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio to w zasadzie jest z 2 godzinki roboty, postaram sie bardziej upodobnic, narazie jednak nie mam czasu hehe, ale postaram sie zrobic co w mojej mocy zeby bylo kul mam nadzieje ze pomozecie :)

 

no Ledyr pamietam pamietam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem to wrzucam, jakoś ostatnio nie lubię się wtrącać w cudze modele, ale poszedł bardziej w taką stronę:

 

 

klic.jpg

 

 

 

 

Nadal jest dalekie od oczekiwanego efektu, ale zdecydowanie swobodniej czuje się w 3D ;).

 

BTW. Sorry za poślizg, ale mówiłeś że czas nie gra roli :>.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności