Skocz do zawartości

"SZUKAM materialow referencyjnych/blueprintow".


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poszukuję referencji postaci - głównie ludzi, najróżniejszych, ale w wersji - rysunek. Coś w tym kierunku:

http://www.escultopintura.com.br/Tutoriais/Tutorial_Modelagem_Corpo_Humano/Modelo_Masculino/Gabarito_Masc/Gabarito_Corpo_Masc/Corpo_Frontal.jpg

http://www.escultopintura.com.br/Tutoriais/Tutorial_Modelagem_Corpo_Humano/Modelo_Masculino/Gabarito_Masc/Gabarito_Corpo_Masc/Corpo_Perfil.jpg

Oraz jakieś właśnie refki dla modelerów w grach. Czy coś takiego krąży po sieci? Bardzo chciałbym sprawdzić swoje realne szanse możliwości bycia grafikiem przy grach komputerowych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć wnętrza samochodów bo jak googluję obrazki np audi r8 interior to po paru odsłonach pojawiają się wnętrza bmw i innych ...Pewnie coś źle robię ale na furum widać tak dokładnie odwzorowane bryki ,że ciężko uwierzyć ,że to nie z jakiegoś dokładnego printa robione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość redBaron

Witam,

 

mam pytanko czy ktoś posiada bluprints grzejników żeliwnych członowych (takie stare kaloryfery).

 

Lepszej jakości niż te poniżej:

 

grzejnik-zeliwny-czlonowy2.jpg

 

Jak ktoś coś ma to byłbym zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś materiały z których mógłbym sobie wymodelować delfina ?;p Bardzo mi zależy... ;p

 

Ofc w googlach jest multum obrazków, ale ja chciałym coś w typie blueprintu xd

Edytowane przez Wizzardius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na double posta :D

 

Ma ktoś może różne rzuty (np z przodu albo z góry) broni Thompson M1A1? Bo nigdzie nie moge czegoś takiego znaleść i nie wiem JAK szeroka jest ta broń o,O i nad kolba jest pare elemtnów, które po porstu nie wiem jak wyglądają ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soldier

szukam zdjec, blueprintow, czegokolwiek co dobrze pokazuje dach pojazdu (kabina z gory), do Mana F2000 z nisk kabina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie i Panowie, starej gwardii i nowicjuszy:) Szmat czasu.

Ale do rzeczy, poszukuję blueprintów do Mercedesa Sprintera 316 lub 319 z 2018 po lifcie, wystarczy sama kabina, tył jest i tak modyfikowany.

Będę wdzięczy za help, na theblueprints.com nie ma tego rocznika

 

https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/3ik4qaks1lsg-HVYM/image

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności