Skocz do zawartości

"SZUKAM materialow referencyjnych/blueprintow".


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli szukasz jakichs materialow referencyjnych pytaj o nie TYLKO w tym watku.

 

Wczesniej przegladnij ten temat:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7337 , moze znajdziesz tam to, czego szukasz.

 

Jezeli szukasz materialow zwiazanych z tworzeniem pojazdow, koniecznie zajrzyj tutaj: http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7855

 

Osobne posty beda przenoszone, lub kasowane bez ostrzezenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 517
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio pracuję nad gitarą (klasyk), jak nie masz takowej w domu, bo ja robię na oko na podstawie własnej to popatrz po stronach sklepów muzycznych... choć będzie cięzko znaleźć jakieś zdjęcia typu FRONT, LEFT, TOP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!!

mam pytanko jak znacie jakas strone z blueprintami z głowami chodzi mi o duzy wybór (nie musi byc badzo duzy:)) i wazne zeby byly dobrej jakosci i duza rozdzielczosc wiem ze sa na tej stronie linki ale tam nic nie ma, jest na jednej ale tam sie placi

wiec pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocziwiscie ze słyszałem i wykorzystałem niejednokrotnie, z tym ze wtym przypadku poszukiwania spełzły na niczym!!!! Takich zdjec tego aparatu mam kilka, ale potrzebuje czegoś lepszego, najlepiej jakichś rzutów jakie majla modele do sklejania, a nie zdjec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriansan to skontaktuj się z producentem, najprzystępniejszy jest dział marketingu lub PR, to czego szukasz raczej trudne jest do znalezienia w sieci, proś o outline drawings z jakimiś rozsądnymi wymiarami bo się zawsze przydają, co prawda szzcegółowej dokumentacji Ci nie wyślą, ale na 99% takich próśb odpowiadają pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja poszukuję jakichś zdjęć fabryk (wnętrz), maszyn i podobnego żelastwa (np. takich do składania różnych pojazdów, jakieś taśmy montarzowe, roboty taśmowe, spawary). nie chodzi mi o nic konkretnego bo maszyny raczej i tak będę stylizował.

chodzi tylko o pewne elementy którymi mógłbym się podeprzeć 8]. przeszukałem google ale on nie wyplół żadnych konkretów... 8(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakąs strone z szkicami UFO lub innych statkow kosmicznych (raczej okrąglistych :) ). Chce taki sobie wymodelowac bo potrzebny mi do animacji, ale nie mam pomysłu. Nie muszą to byc dokładne z przodu i z boku wystarczy jeden chociaz rzut, wystarczą mi same kontury zeby zlapac wene twórczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezaloby mi na bluebrincie fiata 126p ... kaszlaka ... malucha .... czy jakkolwiek sie go nie nazywa ... ciezko dziadostwo znalezc ... jesli ktos dysponuje jakimis w przyzwoitej rozdzielczosci ... bede zobowiazany :)

 

ew. info prosilbym na U2U

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

poszukuję zdjęć, materiałów referencyjnych blueprintów rakiety VOSTOK 1 (tej Gagarina).

jeśli ktoś miałby jakieś info gdzie znaleść coś podobnego, to z góry dziękuje.

 

ps. szperanie w googlach jest straszne na dłóższą metę... a niewiele ciekawego znalazłem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności