Skocz do zawartości

Pojazd 3d : PZL P-11c FINITO


slayer2004

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dawno nic tutaj nie zarzucałem, wiec żeby trochę nadrobić ( jeszcze przed rozpoczęciem sie roku akademickiego :P ), zająłem sie modelem samolotu P-11c. Właściwie, to z modelowania pozostał środek kabiny, kaemy po bokach, gdzieniegdzie poprawa siatki (szczególnie chodzi mi o ster kierunku).

 

Siatka :

siatka2ne7.jpg

 

 

Rendery :

****

98084898xk1.jpg

****

28209294dc2.jpg

****

62336436mg6.jpg

 

 

A następnie "przecudowne" mapowanie i texturki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok. Poprawki. Osłona silnika i koła są bardziej okrągłe, skrzydła nie są już takie pokrzywione, dodałem karabiny po bokach , przerobiłem ster kierunku i wygładziłem trochę dziurę na kokpit. Co do tyłu samolotu, mam jeszcze zastrzeżenia do (nie wiem jak to sie nazywa) tej osłony za kabina, która sie ciągnie do steru kierunku. Więcej grzechów nie pamiętam... Co do siatki, zgadzam sie, ze może być trochę nie przemyślana,, jednak starałem się ją rozłożyć jak najbardziej sensownie...

27357041cd1.jpg

 

21383437ad9.jpg

 

Ftorek : Dzięki wielkie za linka :D. Na pewno sie przyda, szczególnie do wnętrza kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu minęło... studia są dość absorbujące niestety, jednak znalazłem ostatnio chwilke i oto efekty. Mapka diffuse bardzo podstawowa. Musze domalować kabine, silnik i karabiny. Nastepnie brudzenie wszystkiego i obdrapywanie z farby.

 

Przyjąłem malowanie 113. Eskadry Myśliwskiej.

 

Rendery :

 

16rn9.jpg

 

18tm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt uważam za ukończony. Poprawiłem wszystko co miało być do poprawy. I tak niech pozostanie. Planuje ew. pobawić sie modelem, a właściwie jego otoczeniem, poprzez dodanie jakieś scenki, ale to sie zobaczy jeszcze. O i dzieki wszystkim za kommenty :)

 

Rendery są w miniaturkach, bo nie chciałem ciąć objętości obrazów kosztem jakości.

 

fin1ays0.th.jpg

 

fin2agq5.th.jpg

 

fin3afk0.th.jpg

 

fin4ahx0.th.jpg

 

to by było na tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coś ci nie pisza tutaj duzo.. Dziwne ludzie xD

 

Jak dla mnie jest GITarra :) Szczegółowo dopracowane pod każdym względem.

Moze za duzy spec, ale wiem, ze chciales pochwalic sie normalką :D No moze jeszcze przetarcia na skrzydlach zbyt regularne i przypadkowe... Ale to juz tylko sie czepiam :D

Mowie - jest fajnie, w sam raz do folio :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ładnie, tylko te przetarcia trochę faktycznie regularne i linie podziału blach bardzo czarne i grube. Chyba przesadzone jak na samolot. BTW. on nie miał czegoś z płótna zamiast blachy?

Tak czy tak bardzo dobre wrażenie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksturka bardzo fajna. postarałeś sie, widać ile pracy w ten samolot włożyłeś i musze przyznać że warto było. jedyny ból to podkręcony spec. przez co całość wygląda plastikowo, jak zabawka. ale to tylko sposób prezentacji a nie sam model. teraz tylko pilot i lecimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności