Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41464748495051
Pokaż wyniki od 501 do 506 z 506

Wątek: Szybkie pytania nt. Softimage XSI

Member
    Awatar gryzon
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Pisz, może ktoś będzie wiedział :)

Ja używałem go przez lata całe. Czy da się jeszcze gdzieś kupić używany ten soft w wersji 7 z kluczem sprzętowym?

ARTSTATION

Teczka 3d - max3d.pl

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona." Albert Einstein

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

widziales cos takiego... nie wiem czy to nie jest oszustwo:

http://naqdwfelddbfodka.topshopdownl...e-2015-64-bit/

nie mam dostepu do projektu, ale napisze o co mi chodzi. Mam character z naszyjnikiem i zastanawiam sie jak go zrobic, zeby zachowywal sie jak naszyjnik :) Jest to cos na ksztalt sznurka i wplecione jest tam kilka koralikow. Sznurek animowany i koraliki animowane, kolidujace z szyja. Nigdy tego nie robilem, wiec nie wiem pod jakim haslem szukac, a XSI uywam od 2 miesiecy.

o juz mam:

jeszcze o te brode bym zapytal, bo w Mayce uzywaja "chyba" wrap deformera, a przy mimice to ja nie wiem, jak to sie zachowa. Czy skinowac ja razem, czy osobno, czy jakis deformer :/
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 11-10-16 o 17:58
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member
    Awatar gryzon
    Podziękowania

Domyślnie

Co do linka to nie mam pojęcia ale wygląda mi to na jakieś oszustwo. Jeśli kupować XSI to tylko do wersji 7 z donglem sprzętowym. Win 7 i wtedy posłuży ci jeszcze lata całe.

Pytanie o naszyjnik.

Rigowałem postacie ale niestety nie z ekwipunkiem który ma sobie latać. Natomiast pamiętam że był świetny kurs na ten temat niestety nie pamiętam kto był twórcą. Przekopię jutro linki i spróbuję znaleźć to.

ARTSTATION

Teczka 3d - max3d.pl

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona." Albert Einstein

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

dzieki, a czemu wersja 7? Czy tu chodzi o "sprzed ery autodesku", ktory potrafi zabugowac wszystko ;)

Member
    Awatar gryzon
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Boris Zobacz posta
    dzieki, a czemu wersja 7? Czy tu chodzi o "sprzed ery autodesku", ktory potrafi zabugowac wszystko ;)
    Te ostatnie wersje które wyszły od AVIDa z ICE były z kluczami sprzętowymi. Taki soft podziałał by jeszcze bardzo długo pod warunkiem że zostawił byś system z tego okresu.

Po Autodesku jest inne licencjonowanie softu, pewnie jakiś ich patent. Jak Softimage wygaśnie w ich ofercie to nie będziesz miał wsparcia żadnego i powiedzmy że zmienisz dysk twardy albo coś i nikt Ci tego nie postawi na nowo.

Ja np. nie miałem klucza sprzętowego bo miałem Fundation to była taka tańsza wersja za 2k dla freelancerów (okrojona z kilku rzeczy) Chciałem przenieść go na nowy komputer i gdyby to był jeszcze AVID to zrobili by to bezproblemowo a tak to Autodesk mi odmówił.

- - - Połączono posty - - -

Znalazłem te tutoriale które poruszały bardziej zaawansowane rzeczy. Tego było chyba kilka częsci.

http://mainaerolosdh.tk/softimage-xs...-on-3-5-0.html

ARTSTATION

Teczka 3d - max3d.pl

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

no to widze, ze ciezka sprawa z tym XSI. Dlubie w nim w nadziei, ze z czasem dlabym rade go nabyc, a Ty odbierasz mi te ostatnia nadzieje ;)
    Na community XSI jest watek, gdzie moderator pisze gosciowi, ktory chcial nabyc starsze wersje, ze ma pecha.
    Pozostaje chyba ta piepszona Maya w ktorej rigi chodza mi jak wiedzmin z ogorkiem w rzyci :/

dzieki, za linki.
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Uprawnienia umieszczania postów