Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 205 z 707 PierwszyPierwszy ... 105155195200201202203204205206207208209210215255305705 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2041 do 2050 z 7067

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Moderator
    Awatar piotrek
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Szklanej pułapki nie widziałem nigdy na oczy, więc nie odpiszę
    Wiadomo - każdy ogląda to co lubi. Ja lubię pomyśleć po filmie/książce ;]

Co nie znaczy, że innych filmów w ogóle nie oglądam - na takie filmy jak The Rock, The Peacemaker, Broken Arrow, Alien, Hunt for Red October, czy nawet War of the Worlds się całkiem przyjemnie patrzy. Bez happy endu wiele by straciły, choć teoretycznie widowisko jest takie samo, bez wzgędu na zakończenie.

Z kina akcji możnaby jeszcze przyczotyć niedawnych 300, gdzie z pewnością nie ma happy endu. Nie jest to może film skłaniający do przemyśleń (choć na upartego nawet Jaś Fasola może być natury refleksyjnej) przez cały film mowa o odwadze, poświęceniu w słusznej sprawie. Choć ptrzegrywają, czują się zwycięzcami i to jest ważne, to jest ich sukces, który odnieśli. Podobnie jak w Listach Eastwooda.

Z genialnyh filmów, gdzie bohater absolutnie przegrywa, warto wspomnieć American Beauty. Tutaj, z tego co pamiętam, bohater ponosi klęskę na każdym kroku. Typowy loozer, jakich w kinie mało (przynajmniej ja takich niewielu widziałem). By stworzyć taki film trzeba być naprawdę kimś dobrym.
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 30-07-07 o 14:19

Member
    Awatar misiold
    ...z nieznanych stron, gdzie energii spod podłogi czuć zapach zdechłych skarpet
    Podziękowania

Domyślnie

Die Hard 4.0 dokładnie to czego się spodziewałem, Yippie-ki-yay MADAFAKA! tak tego mi brakowało już od dawna.

Member
    Awatar DraB
    Podziękowania

Domyślnie

Harry Poje... Potter 5 - Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny.
    Ostatnio edytowane przez DraB ; 31-07-07 o 20:05

Member
    Awatar Trybal
    Podziękowania

Domyślnie

Ja stanowczo wolę książkę Nie oglądam filmu od Więzienia Azkabanu gdy zobaczyłem jak to skrócili okropnie normalnie żal pupencję ściska :/:/:/

desperados
    Srebrna Galeria
    Awatar tadzio
    1943
    Podziękowania

Domyślnie

Sorry ale dla mnie Harry to ..zenada...nie rozumiem fenoment tego zjawiska w okularach z patykiem w lapie...przeciez to ksiazka/film na poziomie przedszkola...wiem to kwestia gustu, ale...ekhm...
    jak to mawiaja francuzi "żenua"

Member
    Awatar Trybal
    Podziękowania

Domyślnie

Każdy ma swój gust...

Moderator
    Awatar piotrek
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tadzio
    nie rozumiem fenoment tego zjawiska
    Reklama.

Co nie znaczy, że nie znajdzie się tam osoba, która dostrzerze tam coś ciekawego.

desperados
    Srebrna Galeria
    Awatar tadzio
    1943
    Podziękowania

Domyślnie

Nom, to tak jak z Wisniewskim...

Member
    Awatar Huter
    Podziękowania

Domyślnie

Ja tam widziałem każdy film o harrym ... książek nie czytałem i nie mam zamiaru ... jest to w moim mniemaniu naciagana fabuła, a do kina chodzę bo w sumie w pewnym sensie się wciągnąłem w ten "serial" i jak się pojawia nowy odcinek to oglądam ... ale w ostatniej dostępnej części filmu oprócz efektów specjalnych nic mnie nie ruszyło, a fabuła jest naciągana ... oglądając ogólnie filmy o harrym odnoszę uczucie, że sprawa magii jest naciągana jakby dla bohaterów ... zawsze pojawia się jakiś czar gdy jest problem ... i problem znika, albo łagodnieje ... ja wiem, że to fantastyka no ale bez przesady - za dużo magii w magii ... choć muszę przyznać, że ze wszystkich części filmu ta była mimo wszystko najlepsza ale głównie przez efekty ...

Kurczę nie mogę się doczekać filmu "Złoty Kompas" ... zwiastun zapowiada całkiem świetny film ... a fakt, że robią (robili) go twórcy Władcy Pierścieni już coś znaczy
    Jestem Huter, a nie Hunter

Moderator
    Awatar piotrek
    Podziękowania

Domyślnie

The Village - do tego rodzaju filmów podchodzę niezbyt entuzjastycznie, ale postanowiłem mimo wszystko zobaczyć. Nawet dało sie obejrzeć 3/10.

Uprawnienia umieszczania postów