Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 605 z 706 PierwszyPierwszy ... 105505555595600601602603604605606607608609610615655705 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6041 do 6050 z 7055

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Cesarz Obciachu
    Awatar arev
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dzięki za opinie o Batmanie. Byłem dzisiaj i jest spoko. Podobał mi się mniej niż poprzednia część, ale uważam, że jest solidną pozycją. Lekko irytujące momenty są do przełknięcia, w końcu to kino rozrywkowe.

Darth Detal
    Srebrna Galeria
    Awatar mrys
    Podziękowania

Domyślnie

Ciekawy artykuł o tworzeniu efektów specjalnych do Prometeusza.

http://www.fxguide.com/featured/prom...wed-vfx-space/
    Zapraszam na: moją stronę

Kiedyś marzyłem o tym, żeby umieć czytać ludziom w myślach. Potem pojawił się Facebook i mi przeszło.

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

MIB 3 - w porównaniu do starszych wersji - kupa. Prawie nie śmieszy, ale kilka scen jest wartych obejrzenia. Poza tym jest pewien wątek który sporo wyjaśnia, ale nie będę zdradzał. Ale dla samego tego wątku warto przez to przebrnąć...
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

Member
    Awatar beny
    Podziękowania

Domyślnie

Madagaskar 3 - jeżeli podobały się Wam 1 i 2 to to też się spodoba. Możliwe, że dlatego mi się podobało, gdyż córka się śmiała wniebogłosy, ale film ogólnie na prawdę bardzo fajny. Postać pani policjantki francuskiej rewelka
    Beauty pass - dowcip życia twórców oprogramowania 3D - w większości przypadków, ani to beauty, ani pass.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Battleship - omfg, tak se kantem oka obejrzalem, co za kupa bzdur.... najbardziej mnie rozbawilo ze "gra w statki" aktualnie pojawia sie w grze.... tylko nie rozumiem dlaczego Neeson w tym zagral. Co za czasy ze Hasbro staje sie producentem filmow, chociaz film to chyba zbyt duzo powiedziane, to byla raczej bardzo droga reklama
    Tez fakt ze obejrzalem go w sumie zaraz po "POM Wonderful Presents: The Greatest Movie Ever Sold" - nie wplynelo pozytywnie na moja ocene hahaha
    demo:vimeo

Member
    Awatar Baggins
    Podziękowania

Domyślnie

W końcu obejrzałem Batmana - i nie było tak źle. Szczerze mówiąc o dziwo bardziej mi się podobał niż dwójka. Nie ma wprawdzie tak zjawiskowej roli jak rola Jokera, ale dzięki temu, że film jest nieco bardziej umowny i komiksowy to mniej przeszkadzają gumowe stroje, chrypiące głosy i napompowane przemowy w dialogach. W ramach wybranej konwencji to się całkiem nieźle ogląda. Na pewno Nolan powinien jednak bardziej się zaprzyjaźnić z CG. Upór, żeby jak najwięcej kręcić "na żywca" w takim filmie nie do końca popłaca. Niektóre sceny akcji i bijatyki wyglądają zadziwiająco staroświecko i wcale im to nie pomaga. Drobiazgi w rodzaju trzęsących się luf w motorku to objaw tej samej choroby.

A skoro o Battleshipie - to trudno powiedzieć coś dobrego o Battleshipie, ale ja się bawiłem na tym świetnie. To jest bardzo głupi film, ale jego głupota jest założona od pierwszej sceny i twórcy co chwila mrugają do widza. Ja to odebrałem jak taki trochę gorszy "Con Air" . SPOILER . Zakręcanie na kotwicy rozpędzonym pancernikiem - bezcenne.

t.

Ps. Jeszcze do bartolomeo - Batman ma sporo dziur, ale w przeciwieństwie do Prometeusza jest spójny w ramach opisanego świata. To ogromna różnica. W Batmanie nie ma rozwiązań wyciągniętych z nikąd, jak króliki z kapelusza, bo akurat się scenarzyście przewidziało. Wszystko jest powiązane, wszystko z czegoś wynika. W świecie rzeczywistym ludzie zachowywaliby się oczywiście inaczej i jest trochę głupich motywów, ale w Batmanie jest zachowana wewnętrzna logika przedstawionego świata. Jest bardzo spójny. To wystarczy dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez Baggins ; 09-08-12 o 13:52

Member
    3D Award

Podziękowania

Domyślnie

Battleship - SPOILER ALERT - w chwili gdy zobaczyłem skaczące statki myślałem że gorzej nie będzie, ale faktycznie zakręcanie na kotwicy to przebiło
    PO SPOILERZE
    modele 3d
    -----------------------------------------------
    www.conie.co

Member

Podziękowania

Domyślnie

The Hunger Games - 6.5/10 poczatek bardzo mi sie podobal, koncowka juz mniej.... mialem wrazenie ze "to co widzimy nie jest tym czym sie wydaje" - bo zreszta tak nam pokazal rezyser a tu na koniec, lipa, wszystko takie proste i standardowe, szkoda.... ale da sie obejrzec

SPOILER: w filmie umiera 12 letnia dziewczynka! damn! amerykanski film, niby komercha a tu zabijaja dziecko na moich oczach! nice chociaz o wiele bardziej sie przejolem smiercia pieska w I AM LEGEND, no ale to juz inna bajka KONIEC SPOILERA

Dyktator (Cohen-a) - 7.5/10 bardzo fajny, jak ci sie spodobal Borat to ten tez ci przypadnie do gustu... wydawalo mi sie za na koncu powtorzy mowe z orginalnego "Dyktatora" z Chaplinem, no ale nie powtorzyl, szkoda....
    http://www.youtube.com/watch?v=9vPkMps6uoY
    Ostatnio edytowane przez rozpruwacz ; 09-08-12 o 21:25

Member
    Awatar R0NIN
    Podziękowania

Domyślnie

kozioo widzę ze pewne "przegięcia" rażą nie tylko mnie xD.

Co do filmów po obejrzeniu Prometeusza postanowiłem nie iść do kina przez dłuższy czas (jakoś ten "wielki" film nie zrobił na mnie żadnego wrażenia). Siedzę sobie na sali, "pacze" na film i w momencie gdy blond laseczka wchodzi do sali z dziadkiem na wózku inwalidzkim już wiem że to jej ojciec... no chyba nie o to chodzi w oglądaniu filmów :/

Ostatnio zacząłem natomiast oglądać "starocie" typu:
    Thing,
    Ring,
    Wiedzmin,
    Koszmar z ulicy wiązów,
    itp.

Może są to starocie, ale jakoś jak się to ogląda to film człowieka "wciąga" i nie zawsze wiadomo jak się to wszystko skończy (a chyba o to właśnie chodzi) .

Pozdr.
    浪人

Member

Podziękowania

Domyślnie

@Ronin, lol, - ja tez starocie odkurzam - ostatnio "Forbidden Planet" - nawet fajny ale pamietalem jeszcze z dziecinstwa niestety

Uprawnienia umieszczania postów