Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 655 z 707 PierwszyPierwszy ... 155555605645650651652653654655656657658659660665705 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6541 do 6550 z 7066

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wehikuł Czasu - dawno tak popieprzonego scenariusza nie widziałem. kiedy film się skończył, nie wiedziałem o czym był
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Mr. Nobody - Psychologiczny, skomplikowany, pokręcony, lecz strasznie wciągający.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Sprin Breakers - kurde, naprawde dobry film, nie spodziewalem sie, chociaz domyslalem sie ze bedzie ok bo Franco w nim gra. A jest lepiej niz ok, duzo lepiej.
    http://www.youtube.com/watch?v=rVvn9T6bqls
    demo:vimeo

Member
    Awatar jaceks
    Podziękowania

Domyślnie

Ja coś z rodzimej kinematografii zarekomenduję - "80 milionów".
    Nie za bardzo lubię filmy nakręcone teraz, ale o czasach przed 89', bo to filmy o beznadziei i syfie. Natomiast tu jest film o sukcesie! O mini zwycięstwie.
    To film optymistyczny, także nie jest potrzebne szare mydło do podcięcia żył.
    Dobry film sensacyjny(jak na nasze możliwości), trzyma w napięciu, zaskakuje. Czuć lata 80 - czego nie można powiedzieć o "Wszystko co kocham". Bardzo niekiepska obsada.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Evil Dead (2013) - nie wiem czy chodzilo o remake czy kontynuacje - ale super film, bardzo udana adaptacja, polecam fanom horrorow i nie tylko.

http://www.youtube.com/watch?v=FKFDkpHCQz4

a tu orginal jeszcze:
    http://www.youtube.com/watch?v=dtsK7skqk9U
    demo:vimeo

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

Nie wiem, czy to nie powinno iść do innego działu, ale co tam... Przynajmniej zahacza o temat. Padłem, jak to ujrzałem.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

Member
    Awatar michalz00
    Podziękowania

Domyślnie

The Iceman [2013] Film opowiada historię Richarda Kuklinskiego, płatnego zabójcy albo raczej seryjnego mordercy :P W roli głównej świetny Michael Shannon. Na drugim planie plejada znanych aktorów których dawno nie widziałem w tak dobrym filmie Ray Liotta i Winona Ryder (jak zwykle prześliczna ). David Schwimmer (Ross z Przyjaciół) jest tu prawie nie do rozpoznania, tak samo Chris Evans (Kapitan Ameryka). Film jest bardzo solidnie zrobiony, utrzymany w duchu filmu gangsterskiego spod znaku Ojca Chrzestnego i Chłopaków z Ferajny. Polecam. 8/10

Zrobiłem sobie też wakacyjną retrospektywę filmów Johna Carpentera. Żeby się za bardzo nie rozpisywać to zamieszczę tylko subiektywny ranking Od najlepszego:

1. Coś
    2. Halloween
    3. Ucieczka z Nowego Jorku
    4. Gwiezdny Przybysz
    5. Mgła
    6. Oni Żyją
    7. W Paszczy Szaleństwa
    8. Oddział
    9. Christine
    10. Atak na Posterunek 13
    11. Wioska Przeklętych
    12. Książę Ciemności
    13. Ucieczka z Los Angeles
    14. Wampiry
    15. Wspomnienia niewidzialnego człowieka
    16. Wielka draka w chińskiej dzielnicy
    17. Duchy Marsa
    Ostatnio edytowane przez michalz00 ; 12-08-13 o 18:39
    Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
    Fog of War / Teczka 3D / Moviematic

Member

Podziękowania

Domyślnie

Oblivion. A miało być tak pięknie...
    Jakie życie taki wrap.

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

RIPD Dept. - fajna, lekka komedia z masą przyzwoitych F/Xów i poczuciem humoru typowym dla postaci granych zazwyczaj przez Bridgesa i Reynoldsa. Niby odmóżdża, jak to zwykle tego typu filmy, ale postacie bohaterów są na tyle barwne i pozostawiają na tyle fajne wspomnienia, że nie wyprze ich najbliższe wydanie Wiadomości. Na dodatek bardzo sympatyczna rola Mary Louise - Parker. Na dobrą sprawę gdyby nie umarlaki i wątek pewnego niegodziwego kojota - zboczeńca, można by na to iść z dziećmi...
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

Member
    Awatar ezils
    Podziękowania

Domyślnie

Elizjum - jak dla mnie, dobre sci-fi. Gorsze od Dystrykt 9 i to widać gołym okiem, ale nie mogę powiedzieć, że się zawiodłem. Rozrywka na poziomie. Wykreowany świat, oprawa audiowizualna na ogromny plus. Efekty specjalne nie odstają od tych w dużych blockbusterach, miejscami je przewyższają.
    Liczyłem na brak typowych dla Hollywood tanich zagrywek - niestety... To chyba jedyny, większy minus tego filmu. Nie będę spoilerował, dlatego tak mało napisałem o tym. Tak czy inaczej, polecam.

Uprawnienia umieszczania postów