Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 695 z 706 PierwszyPierwszy ... 195595645685690691692693694695696697698699700705 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6941 do 6950 z 7055

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Jak ktoś z młodymi chce iść do kina to Zwierzogród ma topową ocenę. Byłem, polecam. Tak naprawdę to żadna bajka Disneya/Dreamworks mnie nie przekonała (Szczególnie te dzieła powstałe do tej pory w ciągu ostatnich kilku lat).
    Zwierzogród pozytywnie zabija śmiechem i mieszanką zaczerpnięć z różnych gatunków filmów.

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vdirectcor Zobacz posta
    Jeśli ktoś lubi ciężki klimat cyberpunk,science fiction.
    Polecam odkurzyć sobie Blade Runnera i Ghost in the Shell.
    Odświeżam regularnie.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

Hateful Eight, świetny film, szczerze mówiąc ostatnie filmy tarantina mi sie nie podobały( kill bill i grindhouse szczególnie) ale z hateful eight przypomniałem sobie jak to było kiedy pierwszy raz obejrzałem reservoir dogs i pulp fiction czyli powrót tarantina do korzeni

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

Jak dla mnie to po tym filmie właśnie widać, ze Tarantino zapętlił się w stworzonym przez siebie kanonie i nie ma więcej pomysłów na siebie. Hateful Eight to kwintesencja osiągnięć Tarantino, wiwisekcja jego warsztatu. Ale nic więcej, nic nowego i to mnie smuci. Tarantino goni w piętkę.

Deadpool: Długo na to czekałem i... w znacznej mierze się zawiodłem. Oczywiście jest sporo śmiesznych gagów i tekstów, ale jakieś to takie miałkie wszystko. Tak, jakby wytwórni zabrakło kasy na coś lepszego (co zresztą w pewnym momencie sugeruje sam Deadpool).
    Mimo to fani i tak zobaczą.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Room (Pokój). Cichym spokojny, ale wali po deklu jak jasna cholera. Wyzwala emocje jak żaden wybuchowo-zabijacki. Gorąco wszystkim polecam.

http://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%B3j-2015-731541
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

The Rack Pack - polecam

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

Batman vs Superman. Najbardziej pancerny Batman ever vs Superman który w opcji standardowej wciąga Batmana nosem. Moim zdaniem - jakkolwiek w universum DC Comic razem z Wonder Woman współpracują ze sobą, to jakoś Batman - człowiek, choćby nie wiem na jakim wypasie miał sprzęt, to z Supermanem nie ma cienia szansy. Jak to rozwiązali w filmie - nie powiem, żeby nie jechać spoilerami. Tak czy siak ich antagonistów będzie dwóch - Lex Luthor (z mimiką i sposobem gry jakoś dziwnie zmałpowanym z Jokera w wykonaniu Ledgera), oraz Doomsday, który w wersji standardowej wciąga nosem Supermana, więc tym bardziej nie widzę w tej walce miejsca dla Batmana. No, ale go wcisnęli. Trudno. Tak czy siak film zrobiony całkiem nieźle, szczególnie VFX związane z demolką - to doprowadzili do perfekcji, a wielkoskalowe wybuchy to już w ogóle perełka. Moim zdaniem warto, ale tylko dla fanów.

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

HIGH RISE - Jako, ze niedawno byla premiera, poszedlem w ciemno i w sumie przyznam, ze nigdy nie widziałem takiego filmu.
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Dirty Grandpa - komedia z Deniro całkiem śmieszna xD i chamska/sexizm/rasizm i jednocześnie brak rasizmu o dziwo xD

Woodlawn - football i rasizm na faktach 1973-74 polecam.
    Ostatnio edytowane przez Sebazx6r ; 09-05-16 o 22:54

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Warcraft - mi się poodbało . Chyba lepsze od tolkienowskiej sagi xD... bez nudy.

Uprawnienia umieszczania postów