Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 708 z 709 PierwszyPierwszy ... 208608658698703704705706707708709 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7071 do 7080 z 7085

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Mikołaj w każdym z nas - film rodzinny na czasie przed Mikołajkami

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

Moje wraże... dozna... Zaraz, muszę się uspokoić...
    Ok, obejrzałem tą "Koronę królów".
    Boli mnie to, że nie trzyma to nawet poziomu Wiedźmina, aktorstwo jest na poziomie Milewicza, a poza tym... GRRRR!!!!
    Jak wiadomo, serial jest o "przodkach Kaczyńskiego". Historykom, przekonanym, że Kazimierz Wielki zmarł bezdzietnie, umknął jeden istotny fakt: pozostawił on po sobie Moc, z której zrodziły się bliźniaki: Jarosława ukształtowała ciemna strona, a Lecha ta jasna, ale nie bardzo, taka porównywalna do starej żarówki 45-tki, ze śladami po muchach.
    Tak czy siak, ta propagandowa szmira nie trzyma nawet poziomu propagandowej szmiry z PRL, vide: "Czterej pancerni i pies". W zasadzie, gdybym miał ocenić, co wyszło lepiej: Wiedźmin, czy ta "polska gra o tron firmy Cersanit", to bym się nie wahał ani chwili, by wskazać na Wieśka.
    Nie wiem, w którym odcinku antenat Jarosława będzie walczył ze Smokiem Wawelskim, ale ja bym tą owcę wypchał tomikami poezji Wencla. Nie dość, że mniej strawne, niż siarka z dziegciem i drutem kolczastym, to jeszcze po nasączeniu wodą puchnie i boli jeszcze bardziej.
    Muzyka bretońska zespołu Open Folk pasuje jak... Widać montaż dźwięku nastąpił jeszcze przed Sylwestrem, bo zamiast twórczości (skądinąd świetnej) Open Folk, leciało by w kółko "Despacito", podnosząc frekwencję. No, ale po co się kierować historią i wiedzą o muzyce z epoki? Epopeja rosyjska, czyli "Rok 1612", dla której, moim zdaniem, zeszmacił się Żebrowski, uwzględniała istnienie jednorożców, więc muzyka w tej "Grze o tron firmy Cersanit" mogła być równie dobrze egipska, lub staroindyjska... Jeden pies, dla elektoratu wszystko sprzed powstania '44 to dawne dzieje. No, ok, co niektórzy, bardziej kumaci, wiedzą, że była jakaś odsiecz wiedeńska, bo widzieli taki film, gdzie było pokazane, że tam byli Turcy i były ich całe pola i nasi ich kosili jak zboże...
    A, zapomniałbym, ta "korona królów", to prequel do innego wielkiego dzieła, o tym, jak to Jagiełlo rozjeżdża Krzyżaków Fordem...

Ok, na razie starczy. Mógłbym się dłużej czepiać, ale muszę to odchorować. To be continued. Tzn serial, o ile wiem, bo ja już do tematu nie wrócę. Za dużo mnie to kosztuje.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

wreszcie w Polsce idą pieniądze na coś o czym ludzie chcą rozmawiać
    nosiłem kalesony zanim było cool
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

e tam szmira PRL... Lidka byla niezla dupencja.
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

na google play jest ostatnio promocja za funciaka filmy. Protip: mozna ogladac przez YT i przyspieszać

Valerian - spoko jeżeli komuś Lucy odpowiadała - równie proste kino. Faktycnie aktorzy nie ciągną tego show tak jak np. 5ty element.

Baby Driver - sprawne pod wieloma względami. Infantylne ale dobrze skonstruowane.

W kinie byłem na Ostatnim Jedi - pierwszy raz miałem prawdziwy efekt hamburgera. Wychodząc z kina byłem zadowolony, bo tyle się działo, tyle widziałem. Wątki, zwroty akcji, lokacje, postaci, dramatyzm i humor. Ale po 2h kompletnie zapomniałem o filmie. Wszsytko było tak płytkie, że sprowadzało się do 2-3 scen i poźniej leciał kolejny wątek. Cos jak polskie filmy złożone z serii skeczy z brodą. Tak jak Force Awakens było po prostu słabe, tak to jest puste.
    Idealny przykład jak pusta jest ta trylogia to moja rozmowa ze znajomymi o filmie (w zasadzie każdy z nas był kiedyś lub teraz wkrecony w uniwersum). Poza starymi postaciami nie znaliśmy imienia nikogo. Ciągle odnosiliśmy się 'ten pilot', 'ta laska z ang akcentem', 'Boyega', 'ta brzydsza azjatka'. Jakbym miał ratować swoje życie znajomością imion bohaterów, to pewnie by mnie tu nie było.
    Ostatnio edytowane przez olaf ; 06-01-18 o 20:43

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Serial The Orville. Jeśli lubicie Star Treka, to ten serial bardziej przypomina Star treka, niż... sam Star Trek. Tyle, ze na wesoło. Celowo kiczowata lekka parodia z rewelacyjnymi i mądrymi pomysłami na odcinki, i zdecydowanie wysokobudżetowymi efektami. Na pewno bliżej mu do Treka, niż ostatni Star Trek. Lekki, ale dający czasem do myślenia.
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Korona Krolow... nie ogladam TV, ale cos tam na kiblu z demotywatorow wyczytalem, ze slaby...
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Fabricated City ciekawy film akcji... chyba koreanski

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Boris Zobacz posta
    Korona Krolow... nie ogladam TV, ale cos tam na kiblu z demotywatorow wyczytalem, ze slaby...
    Jeden odcinek obejrzałem. Właśnie po tych opiniach. Gra aktorska mniej więcej jak w W-11 i innych Szpitalach, plastkowe zbroje itp. Takie miałem wrażenie.
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Na święta u mamy widziałem pare minut. Wnętrza jak z każdej innej telenoweli. Ale jeżeli ludzie lubią ten typ fabuły i inscenizacji (a lubia to do czego przywykli), to czemu nie. Po co serwować coś czego nie docenią, nie ma aż tak dużej konkurencji jakościowej na rynku dla tej grupy demograficznej.

Uprawnienia umieszczania postów