Strona 702 z 702 PierwszyPierwszy ... 202 602 652 692697698699700701702
Pokaż wyniki od 7011 do 7017 z 7017

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    ja ostatnio obejrzałem "Szpieg" z 2011. Chociaż film nie ma aż tak dużo akcji jak James Bond, to dla mnie ... dzieło
    Szybka windykacja kraków
    Skuteczne odchudzanie szczecin
    Tani transfer zakopane
    Polecany wynajem auta z kierowcą w Krakowie
    × nie 1 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

obejrzalem KONGA
    minusy
    scenariusz pełen dziur i brak logiki
    plusy
    efekty, klimat, dobra nawalanka naparzanka, Kong jest badassem

jednym słowem dobrze sie bawilem na filmie

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

No to ten... przeżyłem maraton, a Covenant był czwarty i ostatni, więc pewnie nie jestem do końca miarodajny, ale... W moim odczuciu takie se. Gorsze od Prometeusza. Główna heroina jakoś nie porywa. W sumie to cały czas płacze.
    Trochę jakby za dużo "epickich" scen akcji, ta z koparką przywodzi na myśl Skyfall.

Poza tym jest bardzo brutalnie i naprawdę strasznie. Podobnie jak w Prometeuszu nie znamy 3/4 postaci i w sumie nie obchodzą nas wcale, na szczęście dość szybko spada ich liczba :P

Podsumowując:

Minusy: Straszny gore, za dużo za dużych scen akcji, słaba główna bohaterka,
    Plusy: Wizualnie wszystko, muzyka, dźwięk, strasznie, Michael Fassbender

Na pewno do obejrzenia i to najlepiej więcej niż raz, bo zakładam, że jest jakieś drugie dno, ale cudów się nie spodziewajcie

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

Niestety "Przymierze" to średniej jakoś s-f połączone z pseudofilozofią i masakrą. Szkoda bo kiedyś "Obcy" to było coś zaskakującego i niepokojącego, a teraz zapowiada się na serię w której przy dwunastej części scenarzyści będą naprawdę ciężko pracować żeby czymkolwiek jeszcze widza zaskoczyć. Mnie negatywnie zaskoczyły postaci, podobnie z resztą jak w "Prometeuszu". Poważna ekspedycja zachowuje się jak banda naiwnych nastolatków która bezrefleksyjnie wszystkiego dotyka, wszędzie się rozłazi i podejmuje raptowne i irracjonalne decyzje. Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez walmord ; 14-05-17 o 23:02

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Aaaaa i oczywiście trzeba było na siłę wcisnąć homoseksualistów

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

Żeby nie było - "Przymierze" to nie jest zły film, są tam sceny wzbudzające emocje, trzymające w napięciu, sceny akcji są wybornie podane. Ale "Obcy" to kiedyś były filmy z klasy premium że tak powiem, i z treści i z formy stały się klasykami, kanonem kina s-f. A od jakiegoś czasu nastąpiło zejście o jedną albo dwie półki niżej, i "Przymierze" jest świetnym filmem w tej nowej niższej kategorii bajeczek z potworami z kosmosu, które często są puszczane na TV4 po 23:00. I to wszystko NIESTETY.

Member

Podziękowania

Domyślnie

"Contagion" - Szukałem czegoś lekkiego na wieczór do wina a to co dostałem zmiotło mnie z nóg. CO ZA FILM!!! Bardzo polecam jeśli lubicie dobre, inteligentne thrillery. Po prostu ciarki przechodzą na myśl że to się może wydarzyć naprawdę.
    Jakie życie taki wrap.

Uprawnienia umieszczania postów