Strona 701 z 702 PierwszyPierwszy ... 201 601 651 691696697698699700701702 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7001 do 7010 z 7020

Wątek: Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Kong - JAKIE TO BYŁO ZŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Niech mi ktoś odda za bilet. Nie chce mi się rozpisywać o wszystkim co było w tym filmie totalną padaką. Straszliwie nie polecam.
    Jakie życie taki wrap.

Member
    Awatar mookie
    Podziękowania

Domyślnie

"Manchester by the sea" - fantastyczny film, rewelacyjny scenariusz i dialogi, nadzwyczajnie zwyczajny, fascynujące sceny w każdym detalu, kapitalna obsada i... cudowne sportretowanie życia w całej jego nieobliczalności i prozaiczności. Polecam gorąco.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kong...tragedia, nawet jeszcze nie ogladnalem całego ale jezu, co za slabizna
    King Kong petera jacksona to był jednak swietny film

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Dobrze sie klamie w dobrym towarzystwie - swietny film. Taki na wieczor z babeczka.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Kong - JAKIE TO BYŁO ZŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Niech mi ktoś odda za bilet. Nie chce mi się rozpisywać o wszystkim co było w tym filmie totalną padaką. Straszliwie nie polecam.
    Kong...tragedia, nawet jeszcze nie ogladnalem całego ale jezu, co za slabizna
    King Kong petera jacksona to był jednak swietny film
    Ja ja wczorja o 2 wnocy zacząłem i mi się podobał. Momemntami miałem wrażenie WTF ale ogólnie calkiem przyjemny. A do filmu nie podszedłem z jakimis wielkimi aspiracjami .

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

LIFE - świetne efekty. ani razu w trakcie seansu nie miałem wrażenia, że to CG - od ujęć w kosmosie po postać obcego. pozwoliło to zupełnie skupić się na fabule. niestety, fabuły nie było
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Jak ktos chce odpoczac od oczywistych VFX xD bo pewnie tu tez cos w Nuke dlubali to polecam cos Adamem Sandlerem a dokładnie film "Sandy Wexler".

Member
    Awatar mandaryn87
    Podziękowania

Domyślnie

Pasażerowie - film spoko choć bardziej ucieszą się z niego babki niż faceci niebezpiecznie skręca w aleję romantyzmu pomiędzy bohaterami.
    Fotografia w innym wydaniu - www.skynetic.pl

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Równiez polecam .

Hidden Figures taki film o historii Nasa i rownosci ras .... Kto by pomyslal . Polecam.

"Jutro będziemy szczęśliwi" i oryginalny tytul "Demain tout commence" . Bardzo dobre kino. Szczególnie jak się można utożsamić z glownym bohaterem bedac ojcem

Ostatnio edytowane przez Sebazx6r ; 07-05-17 o 00:28

UNLEASHED
    Awatar Shogun 3D
    Podziękowania

Domyślnie

KONG - zwykle dno osiąga dopiero część trzecia, ale tym razem część trzecia będzie musiała sięgnąć po duży szpadel, by dotrzymać kroku upadkowi serii.
    GITS, ten nowy, fabularny. bardzo się bałem, jak to wyjdzie, szczególnie fabularnie. Udało się sprytnie i bez naciągania połączyć wątki części pierwszej i drugiej. Jeśli były też wątki z serialu - to ja nie zauważyłem, bo nie znam serialu.
    Tak czy siak warto obejrzeć. Nie jest to arcydzieło jak oryginalna manga, ale film jest dobry.
    Kobieta jest jak lilia... subtelny nie ośmieli się jej dotknąć a przyjdzie osioł i zeżre...
    Bryła musi być ciekawa z każdej strony. Posła Bryły to nie dotyczy...
    Good design comes from experience. Experience comes from bad design.

Uprawnienia umieszczania postów