Skocz do zawartości

[mapowanie][3ds max] UVW, Unwrap UVW - szybkie podstawy mapowania


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jestem jak Andrew Kramer, ale się starałem ;)

Dopiero teraz zauważyłem, że AG już nagrał tutka - sorki, nie chciałem z Tobą konkurować, mam nadzieję, ze oba tuty się przydadzą :)

Jakby ktoś się czepiał tego, co mówię to proszę o wyrozumiałość - niektóre rzeczy troszkę zagmatwałem, ale kardynalnych błędów tam chyba nie popełniłem ;) Ciężko tak freestylować :P Miałem pokazać trochę więcej, ale tak, jak pisałem - freestyle ;) Skróty myślowe typu box=kwadrat, textura=mapa, itp. to efekt uboczny... wiecie - trema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti rewelacyjy tutorial imo, czekam na wiecej, jakby Ci sie chcialo zrób coś o bardziej zaawansowanym teksturowaniu (na przykładzie jakiejs bardziej skomplikowanej bryły/ postaci - poprostu nie mam pojecia jak sie zabrac do takiego zadania, na co zwracac uwage itp) bo nigdzie nie moge znalezc dobrego tutoriala jak zmapowac cos bardziej skomplikowanego od stolika - masz dar do przekazywania wiedzy tak btw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dzięki :) Po sesji mam zamiar dograć erratę.. ale to tylko zamiar póki co :) Nagrałbym coś z pracy, ale tutaj komp mi nie wydala, gdy nagrywam na 2 ,monitorach na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti rewelacyjy tutorial imo, czekam na wiecej, jakby Ci sie chcialo zrób coś o bardziej zaawansowanym teksturowaniu (na przykładzie jakiejs bardziej skomplikowanej bryły/ postaci - poprostu nie mam pojecia jak sie zabrac do takiego zadania, na co zwracac uwage itp) bo nigdzie nie moge znalezc dobrego tutoriala jak zmapowac cos bardziej skomplikowanego od stolika - masz dar do przekazywania wiedzy tak btw :)

 

jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z tym zamiarem cały czas, bo ludzie ciągle starają się mi udowodnić, że mapować w maxie bez pluginów się nie da. A jednak da się i to całkiem szybko. Jak tylko znajdę chwilę to coś jeszcze nagram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności