Skocz do zawartości

Speed Animating - Sesja 10


pchela1313

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy sesję numer 10!

 

Temat: Pojedynek

 

Termin: do 30 maja

 

W robieniu animacji, skupcie się przede wszystkim na samym pojedynku, powód dlaczego on ma miejsce jest nieistotny, chociaż jak ktoś chce to może go pokazać.

Nie musi być to koniecznie pojedynek ludzi, może być obojętnie czego, np: Pojedynek kota z kłębkiem wełny.

 

Zapraszam wszystkich do animowania.

 

Speed Animatorzy- do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bobi87

Nie róbcie zawodu panu "prowadzącemu" jeszcze tylko 4 dni a nikt nie dał animacji no panowie/panie co z Wami . Ja nie dałem bo troszkę zajęty jestem ostatnio. W końcu trzeba jakoś zaliczyć kolejny semestr:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Ja też miałem mocne postanowienie zrobienia jakiegoś speeda. Szczególnie, że na taki temat czekałem :) Niestety czasu brak więc pozostaje mi tylko obserwować i komentować Wasze prace :P Mam nadzieje że jakieś się pojawią :)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co temat ktos ma pomysl na "przesuniecie" terminu i uwazam, ze to totalny bezsens z tego wzgledu, iz kazdy ma duzo na glowie, od tego jest termin zeby sie go trzymac. Mysle, ze to dosc logiczne podejscie do sprawy poza tym lada dzien bedzie kolejny temat i ten kto nie zdazy na majowy bedzie mogl sie wykazac w czerwcowym :D. Ja cos wrzuce na bank, wiec w najgorszym razie nie bede mial konkurencji hehehe, ale jestem przekonany, ze ktos z "cichacza" cos wrzuci.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D. Zglaszam sie z moja speedanimka.

 

Temat byl wolny jak sam autor podkreslil, wiec podszedlem do tego po swojemu. Uwazam, ze najgorsze pojedynki jakie nas spotykaja w zyciu sa z nami samymi. Walka psychiczna w sensie "zrobie", "nie zrobie", "zrobie" itd. Bohater animy ma dola, jest wypity, ale koniec koncow wygrywa sam ze soba :D.

 

Pozdrawiam i czekam na komenty :) : http://www.vimeo.com/1084730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastema- fajnie, że nie potraktowałeś tematu bardzo dosłownie. Sama animacja bardzo mi się podoba, oczywiście są tam jakieś błędy (jak w każdej animacji) ale to w końcu jest speed i jako całość bardzo, bardzo fajnie ci to wyszło:) Najbardziej podoba mi się ten moment, w którym postać prosi o jeszcze jednego drinka:)

 

Czasu już coraz mniej, czekamy na więcej animacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, jakbym mial wiecej czasu to wrzucilbym jeszcze ze dwa stage'e. Bohater np. mial padac inaczej, ale niestety do pracy trzeba isc i wiele spraw na glowie co nie zmienia faktu, ze efekt animy jest b. bliski podstawowego zalozenia. Pewnie ja dopieszcze po glosowaniu :). Dzieki za komenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na bank wrzucam jutro jakoś o 14.

co do mastemy, myślałem że zrobicie taką walke a nie, taką z imprezy pod remizją. ja mam właśnie coś w tym stylu, tak na matrial arts czy jakoś.

jutro mnie "wyśmiejecie"

 

ale twoje jest wajne, jest to walka z alkoholizmem:), aż go rzuciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obustronnym uzgodnieniu całej sytuacji z przedłużeniem terminu o czas wyrenderowania sceny przez animatora, decyzja zapadła pozytywnie dla zainteresowanego. Mówiąc krótko, czekamy na tą jedną animację. Po jej dodaniu zamykam temat i przechodzimy do głosowania.

Zatem będzie to pojedynek 1 vs 1 :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech stanie się światłość!

to tak miało być jeszcze w mojej animacji brutalne zakończenie mianowicie wojownik nr.2 z łokcia miał dokończyć wojownika nr.1

ale zapał mi minoł i jest bez

 

dzieki za przedłużenie wszystkim

myślę że się spodoba

i miało być lepiej, wyszło średnio

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hHRfQM5D45w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, mozna przystapic do glosowania i jechac z kolejnym tematem. Mam nadzieje, ze w nastepnym wystapi wiecej osob.

 

Animator moim skromnym zdaniem pomysl na anime jest... natomiast to co mi sie rzucilo na pierwszy rzut oka to slaby timing i b. slaba praca bioderek. Po paru sekundach wkracza nuda przez powtarzalnosc, ale przeciez to speed wiec lajcik.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności