Skocz do zawartości

Fotografia: różne fotki -magnet2008/ lotnisko w janowie


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna pogoda skutecznie odciąga mnie od komputera więc odkurzyłem aparat i w droge ;) Większość fotek z imprezy na lotnisku w Janowie z okazji niewiem jakiej i z okazji XIII Mazowieckiego Rajdu Weteranów Szos ''Magnet 2008''. Nie śmiejcie się bo to początki. Oczywiście krytyka mile widziana. Wszystkie po obróbce, levels, blending, rzadko wystemplowanie.

 

1. Weteran

janow01.jpg

 

2. ...

janow02.jpg

 

3. ...

janow03.jpg

 

4 ...

janow04.jpg

 

5. ...

janow05.jpg

 

6 ...

janow06.jpg

 

7...

janow07.jpg

 

8 ...

janow08.jpg

 

9 Fallen art ;)

janow09.jpg

 

10. Rozjade dziada

janow10.jpg

 

 

11. Easy rider

janow11.jpg

 

12 ...

janow12.jpg

 

13 ...

janow13.jpg

 

14 ...

janow14.jpg

 

15. Bonus :p

janow_bonus.jpg

 

Teraz pare starszych.

 

16. ...

Untitled-3.jpg

 

17 wazka

wazka1.jpg

 

18 potwór z bagien ;)

zaba1.jpg

 

I jeszcze sesja z osobistą modelką w lesie

 

19.

sylwia_las1.jpg

 

21.

sylwia_las3.jpg

 

 

Ajj zapomniałem że rozdzielczośc 1024*768 powoli odchodzi do lamusa, następne będą większe, o ile w ogóle będą:)

Edytowane przez pecet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć, cieszę się, że coś się ruszyło ostatnio w tym dziale.

Od razu jednak powiem, że nie przepadam za takim zlotowo-społecznym reportażem, więc może przez to będę niedobra przy komentowaniu.

1 - Nie wiem skąd się wziął czarny prostokąt zasłaniający część reflektora, skoro już edytowałeś zdjęcie w programie graficznym, może warto było pokusić się o wycięcie go? Kolory i ogólnie styl zdjęcia pasują do klimatu, jaki tworzy sam motocykl, ładnie.

Natomiast nie rozumiem, 2, 5, 8 i 9(na mocnym zoomie, hm?)

Podczas masowych imprez trudno uniknąć wejścia ludzi w kadr, co udowadniasz najbardziej chyba na 13stce, która byłaby fajna, gdyby niezbyt wielkie zamieszanie dookoła. Podoba mi się czternastka, ale za to nogi obcych psują fajność betonowych bloków tle.

Dziewczęcy bonus z 15stki ma swoją lepszą wersję w miniaturce, nietypowy kadr, ciekawy atrybut -> domyślamy się. A tak to mamy kawę na ławie i nic szczególnego.

16,17,18 są świetne :))

Portrety 20,21 w okropnej ramce są średnie. W dodatku coś z balansem bieli, no chyba że dziewczyna rzeczywiście miała zielonkawą twarz. ;-)

Pozdrawiam

P.S. stempel :}

Edytowane przez colgatte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki z komenta :)

1. ten prostokąt to jakaś cześć motocykla, po co niewiem, ale ciężko było to wyciąć

2, 5, 8 i 9 też niewiem o co chodzi, poprostu podobały mi się te ujęcia i faktycznie robione czymś ok. 300mm bo nie sposób podejść do skaczącego na trampolinie dziecka;)

z ludźmi już tak jest że jest ich wszędzie pełno ;)

14. tu i tak wyrzuciłem ludzi z prawej strony kadru, z lewej słabo mi wychodziło więc zostawiłem

15. bonus to tylko taki banus, dla kolegów z forum :p

portrety - będe wiedział jakich ramek nie robić ;) od liści się wszystko zazieleniło, już i tak zdjąłem troche zieleni ale widocznie za mało.

 

stempelka poprawiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności