Skocz do zawartości

Speed Animating 10 - głosowanie


pchela1313

Zobacz wyniki ankiety: Speed Animating 10 - głosowanie  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zobacz wyniki ankiety: Speed Animating 10 - głosowanie

    • mastema
      21
    • animator
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czas tego Speeda dobiegł do końca, zatem czas przystąpić do głosowania aby wyłonić zwycięzcę.

 

Oto dwie propozycje:

1.
mastema

http://www.vimeo.com/1084730

 

2.
animator

http://pl.youtube.com/watch?v=hHRfQM5D45w

 

Niech wygra najlepszy!

 

Głosujemy do piatku.

Edytowane przez pchela1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki wszystkim za glosy, szkoda tylko, ze w tym miesiacu mala konkurencja :).

 

Kulfonie gdzie zgubiles Monike?: tak w woli scislosci to "mastema" nie "masterma"... nie ze sie czepiam :P. Nicka masz rewelacja :P.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masterma w swojej animacji ma wyrazistą mimikę twarzy. Gesty i zachowanie bohatera (szczególnie w 5-7 sekundzie - miód) są świetnie rozwiązane. To przykuwa moją uwagę. I ta moc z jaką uderza w ten stół. hehe-poezja. Również gratulacje dla kolegi "animatora" za ukończenie pracy, kopniaki wyszły bardzo fajnie. Głos oddaje na masterme, i proszę o nowy temacik, w którym tym razem trochę powalcze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na mastema, bardzo ciekawe podejście do tematu i za bardzo dobre wykonanie:)
głos oddany na mastema za oryginalne podejście do tematu
jesli i ja moge oddac glos to - oddaje glos na Masterma --- > praca jest zrobiona z humorem
Chyba troszke sie pogubiłem, głosujemy na najlepsza animacje czy najbardziej humorystyczne podejscie do tematu?

Wydaje mi sie ze w tym wszystkim chodzi o równe szanse a nie "głosuje na.... bo najlepszy pomysł" pomysł rzuca zwyciezca poprzedniego speeda i wtedy sa rowne szanse.

Za każdym kolejnym razem prześcigacie sie w pomysłach. Animator mial trudniejsze zadanie poniewaz robil trudniejsza animacje. Ciezko porownywac, aczkolwiek z tego co widac Mastema lepiej radzi sobie z animacja.

Animator, nie potrzebnie postawiles na długość.

Wstrzymuje sie od głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zioło pomysł jest częścią oceny, jednak widać że mastema miał lepszą animacje technicznie. a skoro nie oceniamy pomysłu to poziom trudności nie ma również znaczenia...

 

w przypadku animatora ambicja wzięła górę nad umiejętnościami... szczerze wolał bym aby autor skupił się tylko na jednej postaci i zrobił animacje lepszą technicznie...

 

 

sytuacja wynikła z tego że mamy tylko dwie animki i dlatego nie ma wielkiej konkurencji.

 

mam nadzieje że następnym razem będzie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, według mnie pomysł nie ma żadnego znaczenia bo chyba nie powinnyśmy porównywać tych dwóch animacji, chociaż temat może i ten sam, to dotyczą zupełnie czegoś innego, mógłbym zrobić jak koleś mimika twarzy (groźnością) chce pokonać drugiego, nie wykonując przy tym żadnych ruchów ciała. Powinniśmy bardziej oceniać realizm a nie to co w tej animacji się dzieje, to czy ruchy jakie nasza postać wykonuje przypominają te które wykonujemy w Realu.

Uważam że obydwu animom wiele brakuje,

U mastemy mimika twarzy pozostawia wiele do życzenia a i same ruchy są twarde i nieprzyjemne

U mnie też jakby tak nie jest super

 

Z całą stanowczością nie powinniśmy oceniać śmieszności czy pomysłu

PS. Każdy potrafi prawić morały a dwie osoby pokazały prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animator: prawda, ze tylko my pokazalismy prace, ale nie bulwersuj sie. Kazdy ma prawo do oceny i mysle, ze nie powinienes sie tlumaczyc ani kwestionowac ocen innych. Oczywiscie, ze obie prace wymagaja podpicowania. Nie zgadzam sie, ze prace dotycza czegos innego, bo temat jest ten sam a tylko wykonaniem sie roznia. Co do oceniania realizmu rowniez sie nie zgodze z tego wzgledu, ze animowac mozesz realnie albo cartoonowo... moja animka od poczatku miala wygladac "przerysowanie".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zmienimy zasady ?........skoro teraz niektorzy uwazaja ze sa pokrzywdzeni bo nie ocenia sie ich animacji i trudnosci technicznych tylko pomysl.........to niech teraz temat speeda bedzie okreslony ..na przyklad

 

1. Speed animation - temat - 2 bijace sie postacie po ryju

- kopulujace ze soba komary

 

oczywiscie moga byc dwa typy speed animation: jeden taki gdzie jest powiedziane....a zrobicie mi cos ....a drugi gdzie scisle jest okreslone co trzeba zaanimowac

 

 

na dobra sprawe ......aby moc lepiej oceniac animacje a nie sam pomysl li tylko temat powinien byc scisle okreslony - czyli ...robimy podskakujaca wkurzona mrowke w tym tygodniu.......w kolejnym wscieklego hipisa z bejzbolem na ulicy ktory stawia sie podczas aresztowania

 

ja mysle ze takie wlasnie powinny byc tematy...scisle okreslone co ma byc zaanimowane......chociaz... ;>....nawet gdy temat bedzie scisle okreslony ten kto ma fantazje i umiejetnosci podejdzie do niego z ciekawszej strony i pojedzie wszystkich pomyslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zmienimy zasady ?........skoro teraz niektorzy uwazaja ze sa pokrzywdzeni bo nie ocenia sie ich animacji i trudnosci technicznych tylko pomysl.........to niech teraz temat speeda bedzie okreslony ..na przyklad

 

1. Speed animation - temat - 2 bijace sie postacie po ryju

- kopulujace ze soba komary

 

oczywiscie moga byc dwa typy speed animation: jeden taki gdzie jest powiedziane....a zrobicie mi cos ....a drugi gdzie scisle jest okreslone co trzeba zaanimowac

 

 

na dobra sprawe ......aby moc lepiej oceniac animacje a nie sam pomysl li tylko temat powinien byc scisle okreslony - czyli ...robimy podskakujaca wkurzona mrowke w tym tygodniu.......w kolejnym wscieklego hipisa z bejzbolem na ulicy ktory stawia sie podczas aresztowania

 

ja mysle ze takie wlasnie powinny byc tematy...scisle okreslone co ma byc zaanimowane......chociaz... ;>....nawet gdy temat bedzie scisle okreslony ten kto ma fantazje i umiejetnosci podejdzie do niego z ciekawszej strony i pojedzie wszystkich pomyslem

 

Jeśli chcielibyśmy oceniać wyłącznie samą animację to poza dokładnie tym samym tematem autorzy musieliby pracować na tych samych zrigowanych modelach. W innym przypadku zawsze pod uwagę będą brane (choćby w najmniejszej części) "doznania artystyczne". Tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności