× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 147

Wątek: Teczka 2D: SeBeL

Smuggler of good links
    Awatar Coyote
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    ten "szkicowo póki co" fajny zrób jakiś dobry focal przykadruj może żeby było pochylone to wszystko lekko nada dynamizmu

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

Jaskinia fajniutka. Ale ma potencjał na bycie jeszcze lepszą.

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar ICE
    Podziękowania

Domyślnie

To ja oprocz standardowych cwiczen polecilbym ci znalezc jakas dobre lekture odnosnie kompozycji. Poswiec temu uwage, wloz wysilek i serce i bedzie o niebo lepiej.

Member
    Awatar maury
    Podziękowania

Domyślnie

grafy o tematyce, ze tak powiem degradacji środowiska sa rozwalające. Niby proste, a detal jest:) bardzo dobry warsztat...

Member
    Awatar sebel
    Podziękowania

Domyślnie

Coyote - Oto mi właśnie chodzi tylko nie wiem do końca jak się za to zabrać ... Cóż będzie trzeba coś pokombinować ;].

emmilius - Dzięki. Z jaskinią to ogółem jest śmieszna historia... bo siadłem sobie do komputera ... nie wiedziałem co zrobić i walnąłem kilka plam:

I po chwili mnie olśniło "o?! a może jakąś jaskinię z tego zrobić ?". Tak właśnie powstał cały rysuneczek.
    Puki co niestety zostawiam, ale rozumiem Cie doskonale i też mnie korci aby trochę nad tym popracować :).

icecold - fajnie zagrzewasz do walki coś ala: "dobre, dobre, ale jakbyś się postarał to mogłoby być lepiej!" :).
    Niestety kompozycja u mnie leży i kwiczy ;\. Przyznam się bez bicia, że mam straszne problemy z ustawieniem jakiejś ciekawej scenki... Polecasz może jakieś konkretne ćwiczenia/książkę aby coś z tym zrobić?

maury
    - Dzięki :}!

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

Co do kompozycji to ja polecę zapoznanie się z tymi podstawowymi - ogólnodostępnymi, czyli złoty podział, kompozycja na zasadzie spirali, zapoznanie się z rodzajami kompozycji otwartej, zamkniętej rytmicznej itd. No i potem baczna obserwacja dzieł sztuki klasycznych mistrzów, podglądanie ich rozwiązań, szczególnie od Renesansu. ;)

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

jak coś mam do złotego podziału etc referencje jak chcecie mogę zeskanować z książki
    jak coś pisać na priva,
    no gratuluje potencjału i rozmachu, zazdrościć i masz takie pier***lnięcie w tym co robisz, nic może sam zamiast tyle prac oglądać wezmę się za siebie ;)
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar ICE
    Podziękowania

Domyślnie

Sebel, ja niczego takiego nie czytalem ( jeszcze ) czesto takie rzeczy po prosu sie czuje, podswiadomie wiesz, ze cos nie lezy itd.

Jak znajde jakas dobra lekture, dam znac.

Smuggler of good links
    Awatar Coyote
    Podziękowania

Domyślnie

jeśli chodzi o landszafciki
    http://photoinf.com/General/Johannes...ion_rules.html wydaje mi się ze to jest dobre :)

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar telthona
    Podziękowania

Domyślnie

to: http://img443.imageshack.us/img443/7657/skullsm.jpg zdecydowanie najlepsze :> strasznie duży update :D

a; Sebel; co do kompozycji, to po prostu trzeba oglądać jak najwięcej obrazków innych twórców, fotografów i UWAGA: oglądać FILMY i patrzeć jak są kadrowane ujęcia ;)
    bardzo przyjemna nauka; świadome oglądanie filmów to rozrywka plus poszerzanie wiedzy :D
    { blog| |dA| |tumblr| |artstation| |FB }

Uprawnienia umieszczania postów