× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 49101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 147

Wątek: Teczka 2D: SeBeL

Member
    Awatar badassky
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dziwi mnie taka cisza w tym wątku.
    Ostatnia praca jest na prawdę dobra, ale mam wrażenie, że powiela pewien schemat ( chodzi o tą zakręconą drogę)

Męber
    1x Challenge Corner
    Awatar Urbanboogie
    Podziękowania

Domyślnie

Świetne rzeczy, najbardziej to mnie chyba te rysunkowe kręcą :) Co do drogi to może trochę ta regularność zygzaka wygląda nienaturalnie, w postaci można by było odrobinę dopracować proporcje, mam wrażenie że ma za małe nogi, ale ogólnie bardzo fajna praca!
    Pozdrawiam,
    Urbanboogie

Member
    Awatar Varmer
    Podziękowania

Domyślnie

ajjj świetny tegoroczny update! szkicownik, martwe, thumbnailsy, naprawdę wszystko w dobrą stronę!

Member
    Awatar sebel
    Podziękowania

Domyślnie

Bombadil - Dzięki, jeżeli chodzi o powielanie schematów to masz racje, też to zauważyłem niestety za późno. Jeżeli zobaczysz w poście #129 stepsy ostatniej pracy to koncepcja się zmieniała. Najpierw miała być sama jaskinia potem stwierdziłem, że będzie zbyt nudna i dodałem jakiś element do którego mógłby ten ludek dążyć. Początkowo miały to być schody, ale miałem problem z przestrzenią. Ze schodami wszystko wydawało się strasznie ciasne. Kobinowałem, kombinowałem... i w końcu doszedłem do w miarę zadowalającego efektu. Niestety później dopiero zauważyłem, że coś takiego już było ... Cóż nauczka na przyszłość!

Urbanboogie - fajnie, że się rysunki podobają, postaram się coś z tego wrzucić w najbliższym czasie :). Zygzak jak wspomniałem wcześniej - więcej to ma z przypadku niż z planowania. Jeżeli chodzi o nogi postaci to śmieszna sprawa, bo w ostatniej chwili jeszcze je "wyciągałem" widocznie za mało :P...

Varmer - Dzięki !

Ostatnio postanowiłem dokończyć szkic ze szkicownika. Wyszło coś takiego :

Dla zainteresowanych stepsy:

Pozdrawiam,
    Sebel
    Ostatnio edytowane przez sebel ; 19-02-13 o 23:01

Member
    Awatar KaliditusZaliditey
    Podziękowania

Domyślnie

He, he , super pomysł, myślę że można by jeszcze przy nim podłubać.

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Martwi astronauci są ostatnio w modzie :D Bardzo fajne :)

Member
    Awatar asdaq
    Podziękowania

Domyślnie

Poszukiwacz fajny - kolorystyka i klimat bardzo przyjemne. Dzięki za pokazanie etapów - oglądam i podglądam ;)

Crit: (możliwe że wynikający ze skrzywienia zawodowego - architektura) kamienna ścieżka - nie widać żadnego uzasadnienia takiego jej przebiegu, a bez tego wszystkie te zakręty są trochę bez sensu. Po co to się tak wije? Jakby było na wprost to byłoby jaśniej i prawdziwiej, a całość by nie straciła.

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

Fajny klimat i wykonanie, będą jakieś dalsze historie na ten temat?
    Pozdrawiam
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar sebel
    Podziękowania

Domyślnie

KaliditusZaliditey - Dzięki, chyba wszystko można by wyszlifować ;P. Puki co zostawiam :)!

Igi - To akurat przypadek, kiedyś w szkicowniku z nudów zacząłem rysować jakąś postać potem zaczęło mi to przypominać skafander, nie chciało się robić głowy, wcisnąłem czaszkę itp itd ;D. Dopiero później jak szukałem jakiś refek do skafandra zobaczyłem, że jest tego masa w necie :P.

asdaq - Fajnie, że się podoba :>. A propos ścieżki, to już pisałem wcześniej Bombadilowi, że więcej w tym było przypadku niż przemyślenia. Postaram się w przyszłości zwracać większą uwagę na takie rzeczy.
    Plusik za krytykę, dzięki temu coraz mocniej się zastanawiam nad tym aby poduczyć się perspektywy itp ;_ !

Swiezy - Dzięki! A czy będą jakieś dalsze historie? Puki co raczej nie. Mam sporo thumbnailów, które chciałbym wykończyć + w między czasie staram się poduczyć z tworzenia modeli low poly. Jeżeli zaś chodzi o postać "szkieletora-astronauty" to w szkicowniku mam z nim kilka durnych szkiców (np. wyprowadzający kota na smyczy, czy siedzący w pociągu komunikacji miejskiej), ale puki co muszą poczekać.

Zainspirowany teczką Kyrie Eleison , oraz serią filmików z youtube True Facts postanowilem trochę rozbudować swoją bibliotekę wizualną.
    Puki co tyle:

Pozdrawiam,
    Sebel

Member
    Awatar sebel
    Podziękowania

Domyślnie 2015 - update!

Update 2015 - cześć 1

Update! Dawno niczego nie wrzucałem, byłem strasznie zawalony i nie mogłem sobie zorganizować czasu :\, powoli jakoś się ogarniam i staram się regularnie cisnąć.

Torin!

Z natury

Timelapse

Timelapse

Z referencji:

Timelapse

Timelapse

Timelapse

Robocik z głowy:

Próba czegoś bardziej cartoonowego:

1.

2.