Skocz do zawartości

[SSAT]: Ancient Scrap Yard / Starożytne Złomowisko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za miłe komentarze i sugestie. Wrzucam pomniejszony obrazek w stanie aktualnym. Postaram się jeszcze dziś wrzucić finalną wersję - chyba, że zasugerujecie nad czym powinienem jeszcze popracować.

1rgbcopy2ec7.jpg

Edytowane przez farelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pisze jaras kartki bliżej postaci (ta najbardziej po prawej to na początku myślałem, że to jakiś błąd w renderze) i góry zrób troszkę mniej wierzchołkowate (wiem nie ma takiego słowa ale nie wiedziałem jak to lepiej napisać) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuje z tymi kartkami w taki razie. Co do gór to są takie jakie miały być :) Specjalnie są takie lekko surrealistyczne, żeby nadać odpowiedniego klimatu :)

 

wersja z mniejsza ilością mgły i innym niebem (minimalnie). Niektórym bardziej się podoba.

1rgbcopy4pc0.jpg

 

I kilka z warstw renderingu.

warswy1ap2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam finalną wersję. Być może jak będzie mi się jeszcze chciało coś przy tym podłubie.

Dziękuję wszystkim, za komentarze i rady - bardzo wiele się od Was dzięki nim nauczyłem :)

 

wersja pomniejszona:

starozytnezlomowiskotospf5.jpg

 

Docelowa rozdzielczość:

http://img54.imageshack.us/img54/8937/starozytnezlomowiskotc6mi1.jpg

Edytowane przez farelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światna robota, podoba mi się, churki po lewej wyszły czadersko :D

 

Ciekawe co to za render passy:)

są tam 4 z-depthy?

ten czwarty do raw color czy coś? :)

i ciekawi mnie do czego (i jak) używa się normal passa? :)

 

i jeszcze jedno nie daje mi spokoju w miniaturce napis się zlewa daj mu jakiś czarny stroke czy coś :)

 

Gratujuję ukończenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, dzięki :).

Ciekawe co to za render passy

są tam 4 z-depthy?

ten czwarty do raw color czy coś?

i ciekawi mnie do czego (i jak) używa się normal passa?

z-dephy sa rzeczywiście 4:) ze względu na spore odległości między planami, dało mi to większą swobode.

normal passa użyłem żeby dodać trochę światła odbitego tu i tam :)

przydałoby się większe rozmycie na telewizorach blisko kamery.

Nad większym rozmyciem I planu się zastanawiałem, ale szkoda mi go było. Może kiedyś przygotuję też wersję z większym DOF'em.

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i komentarze. Czeka mnie jeszcze tłumaczenie więc nie wiem czy uda mi się coś wrzucić dodatkowego (jest kilka rzeczy nad którymi bym jeszcze posiedział)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Select => Color Range

Początkowo chciałem zrobić passa z faloffem ale nie znalazłem takiego więc pomyślałem, że dzięki normalnym mogę osiągnąć podobny efekt. Oczywiście jest z tym trochę zabawy i trzeba pokombinować nim osiągnie się zamierzony efekt.

Ciekaw jestem czy są inne zastosowanie tego passa? Może ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zgrywam prace jesli nie bedzie updatów.

Daj znac co z opisem. Brakuje tylko ENG.

 

Moze ewentualnie opis ang. lekko jakos zmienic. Nie musi to byc taki cytat jak w wersji polskiej. Ale opis mozna przeslac jeszcze jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że bitwa się już dawno zakończyła, postanowiłem jeszcze pomęczyć moją prace. Wiele osób (między innymi z jury) zwróciło mi uwagę na to, że w moim obrazku brakuje głębi, którą można by uzyskać niewielkim nakładem pracy w postprodukcji.

Zachęcam do komentowania. Ostateczną wersję wrzucę do (Finished Works 3D)

starozytnezlomowiskowidlt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności